Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Още една красавица във форума :)

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    От: Още една красавица във форума

    Ей сега

    Коментар


    • #62
      От: Още една красавица във форума

      О не съм се похвалил след реглажа на клапаните колата пали преди да съм пъхнал ключа в ключалката хаха

      Коментар


      • #63
        От: Още една красавица във форума

        Абе казахме ти
        What Orwell feared were those who would ban books. What Huxley feared was that there would be no reason to ban a book, for there would be no one who wanted to read one.

        Коментар


        • #64
          От: Още една красавица във форума

          Аз за това слушъм и изпълнявам!
          Почнаха се сега техничарските страсти поръчах си ей това:
          http://olx.bg/tablet-lenovo-a3500-7-otlichen-i70508920

          И ще го вграждам в таблото ... ще снимам как стават нещата в последствие
          Последно редактирано от sonik_blast; 24-02-15, 09:45.

          Коментар


          • #65
            От: Още една красавица във форума

            До вграждане не стигнат защото така или иначе ми я разбиха за касетофона и се отказах... (за 20 лв касетофон ми потрошиха 2 те врати и таблото), но нали е с каско всичко беше платено и възстановено , а колицата цялостно пребоядисана. Сега обаче... понеже харчеше масълце и то доста отиде за основен ремонт на двигателя... и като цяло се надявам с това да ми приключат мъките, че ми писна...

            Коментар


            • #66
              От: Още една красавица във форума

              Първоначално публикуван от sonik_blast Преглед на мнение
              До вграждане не стигнат защото така или иначе ми я разбиха за касетофона и се отказах... (за 20 лв касетофон ми потрошиха 2 те врати и таблото), но нали е с каско всичко беше платено и възстановено , а колицата цялостно пребоядисана. Сега обаче... понеже харчеше масълце и то доста отиде за основен ремонт на двигателя... и като цяло се надявам с това да ми приключат мъките, че ми писна...
              Същото ми се случи преди време и въпреки скептиците подадох оплакване в РПУ-то и радиото се намери в заложна къща,а наркомана го вкараха май за 6 месеца "на топло".
              Да споделя,че ми махнаха намаляването на подсветката на часовника при включени фарове и сега по-се вижда денем и не е дразнещо на тъмно........Натиснете снимката за да я уголемите

Име:gallery_12815_2269_1229.jpg
Прегледи:1
Размер:31.8 КБ
ID:5710897

              Коментар

              Активност за темата

              Свий

              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

              Зареждам...
              X