Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Honda cr-v и газифицирането

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Honda cr-v и газифицирането

    Колеги, от два дни съм с газов инжекцион на Хондата 128к.с. обаче имам един проблем и не знам как да го реша.
    Когато карам с около 100-120км/ч и пусна газта и колата продължи да се движи на скорост без газ се вдига много налягането на газта в изпарителя, отива към 4 атмосфери и после или гасне или хълца докато тръгне. Някои има ли си идея от какво може да се вдига така налягането? изпарителя го смених.
    Уредбата аз съм си я монтирал, преди това съм монтирал около 10-на такива и съм нямал проблеми.

    Коментар


    • От: Honda cr-v и газифицирането

      Този изпарител не става,смени го.

      Коментар


      • От: Honda cr-v и газифицирането

        Някой да знае или да е мерил колко милиампера е консумацията на инжекциона в покой?

        При мен TARTARINI SECUENTAL е към 70 mA и доколкото проверих в нета това се приема за нормално.
        Последно редактирано от tzocho; 07-01-15, 15:54.
        Honda CR-V 1-st Generation

        Коментар


        • От: Honda cr-v и газифицирането

          Аз съм с Ловато и моята е 60 mA.

          Коментар


          • От: Honda cr-v и газифицирането

            Първоначално публикуван от ebattipi4a Преглед на мнение
            Аз съм с Ловато и моята е 60 mA.
            Е бати пича, ... водиш ми с 10 mA!
            Honda CR-V 1-st Generation

            Коментар


            • От: Honda cr-v и газифицирането

              Чочо а имаш ли представа за какво е тази консумация. Поне при мен като махна бушона на газта ми пада консумацията, но настройките си остават(все едно след сваляне на акумулатор).

              Коментар


              • От: Honda cr-v и газифицирането

                Опа, моя грешка ...

                Коментар


                • От: Honda cr-v и газифицирането

                  Настройките и при мен се запазват след изключване на захранването, което е добре!
                  Защо гълта 60-70 mA като не върши работа нямам предтсава но поне се уверих, че е в рамките на нормалното и няма утечка ...
                  Лошото, е че консумацията е висока и сега в студа като не се кара пада бързо акумулатора... иначе лятото няма проблем.
                  Honda CR-V 1-st Generation

                  Коментар


                  • От: Honda cr-v и газифицирането

                    Днес с оглед дали има проблем пак мерих консумацията на газ. инжекцион в състояние на покой ... този път ми показа 40 mA. (друг уред)
                    Понеже не можах да намеря информация в спецификацията и в нета реших да ползвам помощ от приятел.
                    Обадих се на моя майстор, който има същия ГИ и той потвърди същата консумация.
                    Това, че ГИ в stand-by режим има консумация е ясно, колко точно ... въпрос на точност, марка и т.н.
                    Притеснява ме факта, че останалата консумация е 60 mA което автоматично мести дискусията в тази тема цък
                    Honda CR-V 1-st Generation

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X