Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Какво направих по Хондата днес

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Какво направих по Хондата днес

    Очаквах следния ред:Какво направих днес по Хондата-продадох Ланчията
    Honda HR-V основно мпс Мухарски клуб "Стримерите" - Русе
    Disco 1 бекъп
    Disco 1 (5см.lift) бекъп на бекъпа

    Коментар


    • От: Какво направих по Хондата днес

      Хахахахах, кои ще ми я вземе бре, освен белканто и надин едва ли има други мераклии
      Правило № 1- Нещо което работи не се пипа!!!
      Правило № 2- На майстори и наркОмани вяра да нямаш!!!
      Правило № 3- Винаги спазвай правило № 1
      Honda cr-v 98 & Toyoa Yaris Verso AT

      Коментар


      • От: Какво направих по Хондата днес

        Направих контролно замерване на разхода- заредих за 5 кинта 4 литра и изминах 45км с 90км/ч преди да свърши газта. Тоест разход около 9/100. Заключавам, че всичко по запалителната и горивната система е наред. Освен това считам половината от темите за свещи за загуба на време щото карам вече 25000км с френско NGK и не виждам разлика от японско или други марки които съм ползвал.
        "Ако мислиш със задника си, не се учудвай, че хората не харесват продукта на мисълта ти"

        Коментар


        • От: Какво направих по Хондата днес

          Как го докарвате този разход ?Аз под 10,7-11 не мога и то само 5 скорост 90 км в час.Единствено като се прибирах от Франция ми беше перфектен 10.3 -10.5 но само в гумите нямаше багаж.Сега да кажа какво направих.Отидох да ми промият инжекторите.Двадесет лева ми излезе гяволъка и колата се оправи.Купих си МЕГЛИО измих за пореден път дросела и стъпковият мотор , но ме достраша да измия инжекторите.Газаджиите ги измиха с МАФРАЗОЛ.Ако измия дросела с това чудо и моторчето дали ще оправи нацяло обороти те?Макар ,че от меглиото има ефект на 50 процента.

          Коментар


          • От: Какво направих по Хондата днес

            Разход 9/100 е напълно реален, при това говоря от собствен опит! Освен от добре настроен ГИ разхода зависи и от това къде и как зареждаме! Не може да знаем какво е съотношението пропан/бутан но поне за налягането можем да се поинтересуваме - под 10 bar не зареждам освен ако нямам избор! Има писано много по въпроса но най-общо извода, е че в такива слуачаи се оказва, че резервоара ви е побрал повече от капацитета си! Разбира се разхода е функция и на още много фактори но това вече е предмет за друга тема...
            Honda CR-V 1-st Generation

            Коментар


            • От: Какво направих по Хондата днес

              Да, моя пост не беше повече с цел кажа че от нямане какво да правя по колата я засякох, но определено има една газстанция която ми дава този разход и другаде не ходя. Градски, моето каране беше напълно с постоянна скорост. Щото извън града се налага понякога да изпреварваме, ускоряваме, спираме по-рязко. Ще направя същия тест и с други в моя район за да дам отзив.
              Цочо, радвам се че си активен обаче нещо май пропусна да пишеш и ти какво стана с твоя парктроник или аз съм изпуснал?
              "Ако мислиш със задника си, не се учудвай, че хората не харесват продукта на мисълта ти"

              Коментар


              • От: Какво направих по Хондата днес

                ... какво стана с твоя парктроник
                Хехе, чак пък активен!
                Иска ми се още докато не ми е минал мерака да направя повечко неща по колицата та затова гледам да поддържам темпото тук!

                Относно парктроника сигурно имаш предвид електромагнитния? Ами отказах се да го монтирам заради доста сложния релеф на задната броня, големи криволици трябваше да се правят.
                Поради тази причина за по-разумно там заложих на ултразвуковия, а този ще отива на някоя по-гладка броня или в краен случай на предната.
                Honda CR-V 1-st Generation

                Коментар


                • От: Какво направих по Хондата днес

                  Коя е тая газстанция,че да спестим и ние някоя стинка?

                  Коментар


                  • От: Какво направих по Хондата днес

                    Първоначално публикуван от PRANGATA Преглед на мнение
                    Коя е тая газстанция,че да спестим и ние някоя стинка?
                    в Меден рудник в селото, една синя
                    Honda HR-V 4WD D16W1

                    Коментар


                    • От: Какво направих по Хондата днес

                      Пълно измиване след 2-часов оффроуд.Мих с водоструйката 4 часа със свалени гуми и кори.Резулата:
                      1. 2 задни вежди леко тръгнали....точно отдолу под ония гумено-метални уж предпазителни ленти,които задържат 1 см кал.ДАйте идея или линк към тема за ремонт на вежди със стъкломат или стъклен кит.ТАя кухина 1 смтровата трябва да се затвори с нещо да не задържа кал.
                      2.После една задна биалетка се разскърца...маншона здрав,оригинална Хонда е .Вкарах 1 кубик масло със игла и млъкна
                      3.Проверих всички газови връзки с пяна...имах съмнение за тръбите към бутилката...засега нищо,кората задържа кал обаче,чистете ако имате време....3-4 кила кал държи
                      4.Смених спирачна течност по безопасния начин...мина номера.
                      5 Смених масло и филтър.За филтъра бая се двоумих.Шампион или Ман.Заложих на шампион с известно притеснение,но имам и ман резервен за всеки случай.Бош лонглайф е много добър ама цената е ...остава си в магазина.
                      Honda HR-V основно мпс Мухарски клуб "Стримерите" - Русе
                      Disco 1 бекъп
                      Disco 1 (5см.lift) бекъп на бекъпа

                      Коментар


                      • От: Какво направих по Хондата днес

                        След размишления за и против тонирането на стъкллата в крайна сметка надделяха плюсовете и ето каво се получи ...

                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:P1000064.jpg
Прегледи:1
Размер:150.3 КБ
ID:5568391
                        Honda CR-V 1-st Generation

                        Коментар


                        • От: Какво направих по Хондата днес

                          Eee то срамота да не я тонираш, каквато е черна убавица. Колко парички излезе всички и с какво фолио я правиха. Моята я правих сам преди година и нещо но не стана професионално естествено а на места с малки мехурчета, и понеже задната врата си е предизвикателство я оставих и сега карам все едно в тунел. Ако имаш ориентировъчни цени на отделните стъкла ще е добре да споделиш. Още и как е в тъмното видимостта назад?
                          "Ако мислиш със задника си, не се учудвай, че хората не харесват продукта на мисълта ти"

                          Коментар


                          • От: Какво направих по Хондата днес

                            Чудесно се е получило, но ако мислиш да продължаваш в "черна" насока може да помислиш нещо и за стоповете, че на фона на "черната перла" ... жълтеят
                            HONDA CR-V RD1 126 hp Auto JDM
                            Mitsubishi Pajero 2.5 intercooler turbo EX

                            Коментар


                            • От: Какво направих по Хондата днес

                              Първоначално публикуван от tihony Преглед на мнение
                              ...... може да помислиш нещо и за стоповете, че на фона на "черната перла" ... жълтеят
                              моите ги правих със трансперантен спрей от Практикер за 10 лв, но ги минах леко, че иначе доста потъмняват ако задържиш спрея. Стават като матирани от спрея, после ако искаш с прозрачен лак може да си поиграеш.
                              Honda HR-V 4WD D16W1

                              Коментар


                              • От: Какво направих по Хондата днес

                                Точно ! Съвсем леко да се затъмнят ... например като тези

                                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_2077.jpg
Прегледи:1
Размер:74.7 КБ
ID:5568532

                                П.С. ... намерих снимка за RD1

                                Натиснете снимката за да я уголемите

Име:100_3768-1.jpg
Прегледи:1
Размер:77.6 КБ
ID:5568533
                                Последно редактирано от tihony; 04-03-14, 11:35. Причина: Допълване с още една снимка
                                HONDA CR-V RD1 126 hp Auto JDM
                                Mitsubishi Pajero 2.5 intercooler turbo EX

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X