Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Какво направих по Хондата днес

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Какво направих по Хондата днес

    Първоначално публикуван от HONDAEXPLORER Преглед на мнение
    ...
    Автомата е железен, само масълцето да е хубаво!

    ...да видя нивото на шум, да не би джапонезетата да са положили повече усилия при JDM.
    ...
    Да не съм чул лоша дума за Хонда-автомата! Карам трета Хонда с автомат.

    Тц, нямаме по-добра шумоизолация.
    Honda CR-V RD8 K20A4 i-vtec Auto, Honda Accord CN1 N22A1 i-ctdi Manual

    Коментар


    • От: Какво направих по Хондата днес

      Първоначално публикуван от HONDAEXPLORER Преглед на мнение

      Павка, стига си лежал, отивай да развиваш свещите и да докладваш със снимка.
      Па ко общо ша имат свещите с повече или по малко въздух през стъпковия мотор бре,метнах повече инфо в баш си темата за оборотите на празен ход да не спамим тука.Другата седмица ша развивам,сега ще конфискувам Равката на жената!
      п.п.Живна я,доидои си!Хи-хи-хи!
      имах и Toyota Rav 4 2006g.
      Mitsubishi Lancer 2008g.
      Honda CR-V 1998г.
      Honda CR-V 3 2008 2.4 automat

      Коментар


      • От: Какво направих по Хондата днес

        Не бре, да ги видим в кво състояние са- бедна, богата смес, омазани с масло и т.н. може нещо да подскажат.
        "Ако мислиш със задника си, не се учудвай, че хората не харесват продукта на мисълта ти"

        Коментар


        • От: Какво направих по Хондата днес

          Първоначално публикуван от HONDAEXPLORER Преглед на мнение
          Не бре, да ги видим в кво състояние са- бедна, богата смес, омазани с масло и т.н. може нещо да подскажат.
          Ауу!За тус не бях сетил,я светни какви трябва да са при бедна смес.Знам,че трябва да са керемидени при нормално състояние.Масло не пипа,така,че не би трябвало да са омазани,ам са си нейните с които съм я купил преди три години,а те от кога са и бог знае.Е ще отвърта довечера да видя.
          имах и Toyota Rav 4 2006g.
          Mitsubishi Lancer 2008g.
          Honda CR-V 1998г.
          Honda CR-V 3 2008 2.4 automat

          Коментар


          • От: Какво направих по Хондата днес

            Първоначално публикуван от pavle Преглед на мнение
            .........Акуто и го купих декември месец,на BOSS чисто ново и се надявах за месец да остиска,ама не иска.
            Е това е така, защото си купуваш такава изискана марка акумулатор.
            От "Витошка" ли го купи?
            / HONDA-CR-V-IIг. -> 2.2 i-ctdi (N22A2) // HONDA-CR-V-IIIг. ->2.2 i-DTEC (N22B3)/

            Коментар


            • От: Какво направих по Хондата днес

              Първоначално публикуван от emicha1 Преглед на мнение
              Е това е така, защото си купуваш такава изискана марка акумулатор.
              От "Витошка" ли го купи?
              Ко па против боша имаше бре,па на равката е същия с 3 годин гаранция и кара с него вече 5 година,та щом съм доволен,реших и на мойта старица да и турна такъв.
              п.п.Не знам каква е марката,ама като ги взимам с отстъпка и удължена гаранция,що да ги ни вземам!Муаха-ха-ха!
              имах и Toyota Rav 4 2006g.
              Mitsubishi Lancer 2008g.
              Honda CR-V 1998г.
              Honda CR-V 3 2008 2.4 automat

              Коментар


              • От: Какво направих по Хондата днес

                Павле, чети и гледай бе, или не правиш разлика между BOSS и BOSCH ? Муаха-ха-ха....-както си написал!
                / HONDA-CR-V-IIг. -> 2.2 i-ctdi (N22A2) // HONDA-CR-V-IIIг. ->2.2 i-DTEC (N22B3)/

                Коментар


                • От: Какво направих по Хондата днес

                  Вече съм с нов съединител. Колега от Разград Ходажия със същия модел като моя ЦРВ 1, 147 ми препоръча и ми достави съединител за 335лв. Взех си малко масалце за доливане от Бултрако 28лв/л + доставка по Еконт общо 35.25лв. Съединителя е Валео корейски, този ми го похвалиха повече от Ексиде който ми препоръча колегата от форума. Между другото се получи и малко объркване с фирмата която звучи по същия начин и произвежда акомулатори. Едната exydi а другата exade
                  Ето малко снимкиНатиснете снимката за да я уголемите

Име:12032014567.jpg
Прегледи:1
Размер:99.5 КБ
ID:5570821Натиснете снимката за да я уголемите

Име:12032014559.jpg
Прегледи:1
Размер:103.4 КБ
ID:5570822Натиснете снимката за да я уголемите

Име:12032014560.jpg
Прегледи:1
Размер:113.0 КБ
ID:5570823Натиснете снимката за да я уголемите

Име:12032014561.jpg
Прегледи:1
Размер:133.7 КБ
ID:5570824Натиснете снимката за да я уголемите

Име:12032014562.jpg
Прегледи:1
Размер:84.5 КБ
ID:5570825Натиснете снимката за да я уголемите

Име:12032014563.jpg
Прегледи:1
Размер:63.8 КБ
ID:5570826Натиснете снимката за да я уголемите

Име:12032014564.jpg
Прегледи:1
Размер:77.6 КБ
ID:5570827Натиснете снимката за да я уголемите

Име:12032014565.jpg
Прегледи:1
Размер:133.2 КБ
ID:5570828Натиснете снимката за да я уголемите

Име:12032014566.jpg
Прегледи:1
Размер:130.5 КБ
ID:5570829
                  Труда още не съм го плащал. Ще има отстъпка защото оня дето скочи с двата крака на педала е майстора който го сменя, а и аз помагах разбира се.

                  Коментар


                  • От: Какво направих по Хондата днес

                    Първоначално публикуван от mitkows Преглед на мнение
                    Имал съм такъв проблем(ако е стояла с разкачен акумулатор).Като повърви 30-40км вс се оправя.Дано и при теб се получи по тоя начин.
                    Както споменах-имал съм подобен случай,но е на другата ми Хонда"Кончерто".Тя е малко странен екземпляр-ното моно,нито пълна-оказа се с ......2 моно инжекции-на всеки 2 цилиндъра по една.Когато държеше ниски обороти нищо не помага освен каране.

                    Коментар


                    • От: Какво направих по Хондата днес

                      Честито колега и все пак Ексиди е по-добър, не случайно го вграждат фабрично на нашите кочинки. По твърд е но издържа повече на тяга. Лятото сменят с. корейско Валео и го взех от колега от форума за около 230 лв с японски лагер. Към момента е перфектен, но дано твоя при тази цена е " по-оригинален". Фирмите по-скоро са Exedy и Exide.
                      Последно редактирано от HONDAEXPLORER; 13-03-14, 19:07.
                      "Ако мислиш със задника си, не се учудвай, че хората не харесват продукта на мисълта ти"

                      Коментар


                      • От: Какво направих по Хондата днес

                        Баси тоя стария как се е движил, колко се е отлагала тая смяна е гати
                        Правило № 1- Нещо което работи не се пипа!!!
                        Правило № 2- На майстори и наркОмани вяра да нямаш!!!
                        Правило № 3- Винаги спазвай правило № 1
                        Honda cr-v 98 & Toyoa Yaris Verso AT

                        Коментар


                        • От: Какво направих по Хондата днес

                          Предполагам в последния момент, когато майстора скочи с двата крака на педала на газта. Колеги благодаря Ви. Все пак живея в дълбоката провинция и нали усещате, че масло от 28 лв. стига до 35.25, а от Русе ми го предложиха за 34лв. Така, че е почти нормално от 230 до 335 лв.да скочи цената за комплекта на съединителя.
                          Извън конкретния случай - по горе съм писал за смяна на полуоска. Опита с направата излезе неуспешен. В крайна сметка отидох в София и ми я смениха за цена 200лв. с монтажа, докато 200лв. беше цената която открих в нета и която успях да договоря по телефона. А доставка или път до София никой не го брои. Добре, че имах път към София и от там нататък.
                          Въобще София е половин България, когато стане 2/3 България, България ще стане държава.
                          И последно все пак съм от Разград, да продължим да подкрепяме футболния отбор ЛУДОГОРЕЦ, защото както се видя току що, макар и провинциален отбор, играещ на Националния стадион, събра публика повече отколкото са жителите на града, а и повече от колкото Българската армия.
                          Последно редактирано от Stambo_; 13-03-14, 21:50. Причина: доипълнение

                          Коментар


                          • От: Какво направих по Хондата днес

                            смених крушката на габарита. (през пластмасата под калника)
                            Honda CR-V B20Z 2001

                            Коментар


                            • От: Какво направих по Хондата днес

                              Колега полуоската за БГ си я намерил на добра цена.Само информативно ще вметна, че понеже скоро и аз ще сменям същото се поразрових малко и се оказа, че от EBay я имат в пълен комплект (с каретата) за около 60 долара плюс доставка до БГ още около 30 долара...та като го сметнах - излиза някаде около 140-150 лева(говорим за нова полуоска с нови карета и маншони от Америка ако не се лъжа).

                              Коментар


                              • От: Какво направих по Хондата днес

                                Аз също се занимавах с полуоските и смених всички маншони по тях. За смяна бяха само външните, но реших да сменя и другите понеже така и така ги бях разглобил. Сложих полиуретанови, понеже на тези гумените им нямам много вяра - след 3-4 години пак трябваше да ги сменям.
                                HONDA CR-V RD1 126 hp Auto JDM
                                Mitsubishi Pajero 2.5 intercooler turbo EX

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 3 потребители онлайн. 0 потребители и 3 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X