Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Какво направих по Хондата днес

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Какво направих по Хондата днес

    Здравейте колеги.И аз да се похваля с коледните подаръци които направих на хондата.Купих теглич нов на цена 228лв.-чешки.Получи се много добре има леко изрязване на бронята но за да се види трябва да се легне.Снимки ще опитам да кача но малко да се оправи времето за да мога да я снимам.Другото което и сложих е надлъжни и напречни греди.При монтажа на надлъжните греди единствения проблем беше че дължината на болтовете които са под лайсната не стига.Наложи се да се правят болтове с вътрешна резба и всичко си дойде на мястото.Напречните греди ги взех втора употреба и понеже бяха за Тойота Рав-4 и за Корола версо се наложи лека интервенция-удължаване на канала който е отдолу на гредата.Гредите са марка Thule алуминиеви по-скъпи са от металните но не са шумни.Остава само покупка на кутия за багаж на покрива но още не мога да си избера модел и откъде да я купя.

    Коментар


    • От: Какво направих по Хондата днес

      Първоначално публикуван от voda4a71 Преглед на мнение
      Здравейте колеги.И аз да се похваля с коледните подаръци които направих на хондата.Купих теглич нов на цена 228лв.-чешки.Получи се много добре има леко изрязване на бронята но за да се види трябва да се легне..
      От къде го намери на тази цена? Аз също си търся но засега цена под 300 не съм срещал. Помагай и аз да си купя.

      Коментар


      • От: Какво направих по Хондата днес

        Здравей колега.Теглича го купих от Пловдив от Мото профил ООД тел. 0895802080.Цената на теглича е 208лв.+20лв. букса и кабели.

        Коментар


        • От: Какво направих по Хондата днес

          Колега Стамбо изтрий си съобщенията от кутията за да мога да ти пратя съобщение.

          Коментар


          • От: Какво направих по Хондата днес

            Първоначално публикуван от voda4a71 Преглед на мнение
            Колега Стамбо изтрий си съобщенията от кутията за да мога да ти пратя съобщение.
            Опитах да ги изтрия но статуса ми не позволява, а не ползвам онези системи с които мога да направя дарение защото кредитните и дебитните карти които ползвам не дават такива възможности. Не е въпрос на желание а на банкова политика или казано по точно на съгласие на банката да се ползват други възможности за интернет разплащане извън банковата политика. Излиза доста скъпо.

            Коментар


            • От: Какво направих по Хондата днес

              Наложи се да сменя горен шарнирен болт и взех, че направих няколко снимки.На първите снимки съм посочир къде се развиват болтовете на носачите, като за целта се сваля филтърната кутия и акумулатора заедно със стойката му. Натиснете снимката за да я уголемите

Име:11.jpg
Прегледи:1
Размер:63.1 КБ
ID:5439341Натиснете снимката за да я уголемите

Име:12.jpg
Прегледи:1
Размер:219.2 КБ
ID:5439342Тук прихващам шенкела към пружината докато трае ремонта.Натиснете снимката за да я уголемите

Име:13.jpg
Прегледи:1
Размер:200.7 КБ
ID:5439343Това е старият болт в процес на избиване.Натиснете снимката за да я уголемите

Име:14.jpg
Прегледи:1
Размер:240.6 КБ
ID:5439344Важно е да се съвпаснат точките на носача и болта за правилната работа.Натиснете снимката за да я уголемите

Име:15.jpg
Прегледи:1
Размер:214.1 КБ
ID:5439345Добавяне на грес преди поставяне на маншона и поставяне на зегерка.Натиснете снимката за да я уголемите

Име:16.jpg
Прегледи:1
Размер:236.5 КБ
ID:5439346и готов за монтаж.Натиснете снимката за да я уголемите

Име:17.jpg
Прегледи:1
Размер:185.4 КБ
ID:5439347
              Honda CR-V I 2000 г.
              0 осем 96 осем три 3 сто и 10

              Коментар


              • От: Какво направих по Хондата днес

                Малко снимки на теглича със закъснение ама пусто време все не стига.Съжалявам че не направих и по време на монтажа.

                Коментар


                • От: Какво направих по Хондата днес

                  Нещо се обърка при качването на снимките.Всичко направих както трябва май ,ама ядец.Ще търся някой да помага.

                  Коментар


                  • От: Какво направих по Хондата днес

                    Днес отидох да купя филтрите за климатика, че нещо започнаха да се усещат миризмички.
                    Двата броя ги взех за 18 лв.-добра е цената!
                    Така и така бях там,та проверих и за въздушен филтър,който го сменявах лятото в Юбико срещу 25лв./не оргинален/.Там беше 15,50лв.-естествено го купих и него!
                    Викам, я да проверя и за масления филтър /то е ф.елемент/ обявиха ми цена от 13 лв. , а в Юбико ми взеха 24лв. пак за не оргинален, ама има доста време за смяна на маслото, та не го купих, иначе е добра цената.
                    Ако някой го интересува за магазина да пише, защото имат и доста други резервни части /японски/ на добри цени.
                    / HONDA-CR-V-IIг. -> 2.2 i-ctdi (N22A2) // HONDA-CR-V-IIIг. ->2.2 i-DTEC (N22B3)/

                    Коментар


                    • От: Какво направих по Хондата днес

                      колеги, някой свалял ли е табло на ХР-В? Искам да сменя една крушка на дългите, която не свети.
                      Honda HR-V 4WD D16W1

                      Коментар


                      • От: Какво направих по Хондата днес

                        за таблото трябва да развиеш двете винтчета в горната част а отдолу е на щипки и само се издърпва към волана. Като махнеш декоративния капак отдолу ще видиш как се сваля и самото табло. Опааа, това е ца ЦР-В. Дано и при харвито да е така
                        Honda CR-V I 2000 г.
                        0 осем 96 осем три 3 сто и 10

                        Коментар


                        • От: Какво направих по Хондата днес

                          Еиии пък някои ако измисли как да си осветим копчетата на ел стъклата цена нема да има. Баси спартанската кола.
                          Правило № 1- Нещо което работи не се пипа!!!
                          Правило № 2- На майстори и наркОмани вяра да нямаш!!!
                          Правило № 3- Винаги спазвай правило № 1
                          Honda cr-v 98 & Toyoa Yaris Verso AT

                          Коментар


                          • От: Какво направих по Хондата днес

                            Смених масло и регулирах клапани. Писал съм в отделните теми подробности, най-вече свързано с клапаните след 22000 газови км. Мойте копчета светят май бре, ама само тези с които аз контролирам стъклата. Аз пък искам да си виждам -по-добре циферблата в КМ/Ч, че ми писна от тези мили. Някой го беше правили номера май, беше махал някаква затъмнителна пластина. Дали не беше Краси...........
                            "Ако мислиш със задника си, не се учудвай, че хората не харесват продукта на мисълта ти"

                            Коментар


                            • От: Какво направих по Хондата днес

                              някой сменял ли е на ХР-В спирачна течност да каже колко събира, че никъде не намирам такива данни. Също и колко течност ми трябва за смяна на тази на съединителя.
                              Последно редактирано от radev76; 24-02-13, 18:37.
                              Honda HR-V 4WD D16W1

                              Коментар


                              • От: Какво направих по Хондата днес

                                Първоначално публикуван от HONDAEXPLORER Преглед на мнение
                                ... беше махал някаква затъмнителна пластина. Дали не беше Краси...........
                                "Обичайните заподозрени" ... ако имаш предвид мен

                                Да, на предишното ми CR-V имах залепен хартиен циферблат върху оригиналния, и и лампичките отзад не можеха да го осветяват.
                                Двете лампички, дето са отгоре, пред циферблатите са скрити зад затъмнено прозорче. Та, махаш го, и става ден, даже прекалено светло става, задните крушки стават излишни
                                Honda CR-V RD8 K20A4 i-vtec Auto, Honda Accord CN1 N22A1 i-ctdi Manual

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X