Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Покупка за фероза за части - искате ли нещо?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Покупка за фероза за части - искате ли нещо?

    Ето тази е-Натиснете снимката за да я уголемите

Име:051220121012.jpg
Прегледи:1
Размер:50.3 КБ
ID:5432952

    Коментар


    • От: Покупка за фероза за части - искате ли нещо?

      Да, точно. Трябва да я имам.
      Аз не вярвам в чудеса!
      Разчитам на тях!

      Коментар


      • От: Покупка за фероза за части - искате ли нещо?

        Здравейте,от Вчера и аз съм собственик на Фероза, 91г, италянка, и от вчера имам вече и проблеми, радиатора на охлаждането ми представлява "една голяма буца котлен камък" .Някой да продава случайно а може и нарочно радиатор.Търся съвет и по какъв начин мога да промия моя ,някакъв чудодеен препарат или дапажийски чалъм??Защо ли написах "вчера" с голяма буква ,сигурно ще е ПАМЕТЕН ден в моят живот.
        Последно редактирано от Zahari; 10-12-12, 14:08.
        Възпитаният мъж не прави забележка на жена, носеща неправилно траверса.
        "В рали рейда е така. Да си добър не е достатъчно. Трябва да си добър мноооого часове и дни наред." - rusev

        Коментар


        • От: Покупка за фероза за части - искате ли нещо?

          Първоначално публикуван от Zahari Преглед на мнение
          Здравейте,от Вчера и аз съм собственик на Фероза, 91г, италянка, и от вчера имам вече и проблеми, радиатора на охлаждането ми представлява "една голяма буца котлен камък" .Някой да продава случайно а може и нарочно радиатор.Търся съвет и по какъв начин мога да промия моя ,някакъв чудодеен препарат или дапажийски чалъм??Защо ли написах "вчера" с голяма буква ,сигурно ще е ПАМЕТЕН ден в моят живот.
          Дай телефон или ми звънни, имам един радиатор, който леко прикапва, но така го карах 4 години ще се разберем за цена по телефона.
          Honda HR-V/CRV кАтър връз кАтър - YAMAHA BOOSTER 50CC; ВСИЧКО ДЕСЕН ВОЛАН

          Коментар


          • От: Покупка за фероза за части - искате ли нещо?

            И моят прикапва и лятото изкара на вода. Запуших го с някакъв американски препарат, за да изкара зимата и налях антифриз.
            Мисля напролет да пробвам да приспособя ладов. Разликата в размера е пренебрежимо малка, според мен.
            но, моят е доста зле. Няколко пъти го дра перката, като бях скъсал левия тампон на двигателя.


            Колега, честито и много да те слуша джипчето!
            Your conscience is all you can take to your grave.

            Коментар


            • От: Покупка за фероза за части - искате ли нещо?

              Колеги иска ли с някой да си разделим два ръчни хъба, спешно е , цена по телефон или лични.
              Honda HR-V/CRV кАтър връз кАтър - YAMAHA BOOSTER 50CC; ВСИЧКО ДЕСЕН ВОЛАН

              Коментар


              • От: Покупка за фероза за части - искате ли нещо?

                Тони, някъде трябва да имам комплект капачки.
                Ако не можеш да караш в момента да ги потърся докато намериш хъб?
                Аз не вярвам в чудеса!
                Разчитам на тях!

                Коментар


                • От: Покупка за фероза за части - искате ли нещо?

                  Колеги извинявам се за спама предварително, но тъй като търся гума (Bridgestone Desert Dueler 682), която мисля че е оригинална от Фероза (не съм сигурен) мисля, че по-правилно беше да публикувам тук, а не в другия раздел.Това е темата- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=156504 ще съм много благодарен ако успя да намеря такива гуми.
                  Keep the shiny side up, all four on the floor and with any luck I will see you on the trail!
                  Daihatsu Feroza F300 1.6 16V

                  Коментар


                  • От: Покупка за фероза за части - искате ли нещо?

                    Да, май това са и оригиналните гуми на Ферозата.
                    Моята я взех с такава на резервната, беше с калъф, а гумата изглеждаше като нова, седяха и мустаците. Иначе беше на поне 15 години.
                    Според мен въобще не си прави труда да търсиш такава гума.
                    Разгледай хубаво твоята и виж кога е произведена. На една от снимките се вижда надпис 9101, което ако е DOT означава, че това гуме след 20 дни ще направи 22 годинки.
                    Аз не вярвам в чудеса!
                    Разчитам на тях!

                    Коментар


                    • От: Покупка за фероза за части - искате ли нещо?

                      Първоначално публикуван от Иван Горчев Преглед на мнение
                      Да, май това са и оригиналните гуми на Ферозата.
                      Моята я взех с такава на резервната, беше с калъф, а гумата изглеждаше като нова, седяха и мустаците. Иначе беше на поне 15 години.
                      Според мен въобще не си прави труда да търсиш такава гума.
                      Разгледай хубаво твоята и виж кога е произведена. На една от снимките се вижда надпис 9101, което ако е DOT означава, че това гуме след 20 дни ще направи 22 годинки.
                      чак 22 няма ма едно 11 може
                      И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                      Коментар


                      • От: Покупка за фероза за части - искате ли нещо?

                        Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                        чак 22 няма ма едно 11 може
                        Ако е 91-ва година,в началото на 2013 си прави 22
                        Ти внимавай със сделките, че ако така смяташ....няма да излезе сметката накрая
                        Аз не вярвам в чудеса!
                        Разчитам на тях!

                        Коментар


                        • От: Покупка за фероза за части - искате ли нещо?

                          91 седмица на 01 година е тоя дот
                          И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                          Коментар


                          • От: Покупка за фероза за части - искате ли нещо?

                            Ами аз разгледах добре цялата гума, но надпис "DOT" не видях предполагам, че е горе долу на толкова години, но все пак. Трябва да сменявам гуми скоро (моите все още стават- Michelin Alpin 195/80/15) и вече търся варианти, че си трябват доста финанси.Ако не намеря такива мисля да сложа руски Medved я-569 заради по-приемливите цени, въпреки че не мога да намеря все още къде ги има.
                            Keep the shiny side up, all four on the floor and with any luck I will see you on the trail!
                            Daihatsu Feroza F300 1.6 16V

                            Коментар


                            • От: Покупка за фероза за части - искате ли нещо?

                              Това по древния календар на Маите, взаимстван от Атстеките, които пък копирали от Инките, ама объркали бройната сиситема при преминаването от инчове в милиметри.
                              Аз не вярвам в чудеса!
                              Разчитам на тях!

                              Коментар


                              • От: Покупка за фероза за части - искате ли нещо?

                                http://www.belletire.com/how-to-read-a-tire-sidewall
                                И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X