Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Покупка за фероза за части - искате ли нещо?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Покупка за фероза за части - искате ли нещо?

    Търся пластмасовата перка която е на виското на моята едната "лопатка" е счупена и ме притеснява дисбаланса да не прецака виското и водната помпа. 1994год., старата е бяла на цвят.

    Коментар


    • От: Покупка за фероза за части - искате ли нещо?

      Първоначално публикуван от penchopp Преглед на мнение
      Търся пластмасовата перка която е на виското на моята едната "лопатка" е счупена и ме притеснява дисбаланса да не прецака виското и водната помпа. 1994год., старата е бяла на цвят.
      Нямам я. Задължително трябва да се смени, иначе водната помпе ще си отиде за норматив.
      Аз не вярвам в чудеса!
      Разчитам на тях!

      Коментар


      • От: Покупка за фероза за части - искате ли нещо?

        Първоначално публикуван от Иван Горчев Преглед на мнение
        Нямам я. Задължително трябва да се смени, иначе водната помпе ще си отиде за норматив.
        Ако са четно число лопатите може да се кара временно като се махне още една срещуположна
        И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

        Коментар


        • От: Покупка за фероза за части - искате ли нещо?

          Не помня колко са но лопатката не е счупена на 100% има липсваща част около 30% ще се търси и ще се сменя задължително. Питах тук в Русе на два магазина за японски авточасти но всички вдигат рамене и не могат да доставят нова. Ако някой има случайно за продан нека свирка....

          Коментар


          • От: Покупка за фероза за части - искате ли нещо?

            Първоначално публикуван от taran Преглед на мнение
            Преди около месец монтирхме на Вектора нова помпа,на цена ~150 лв.Някакви словенски или нещо подобно.Помпата е за Опел,мисля и става с минимално преправяне.
            Извинявай,но може ли малко уточнение,за минималното преправяне и марката на Опела. А оригиналната ферозова помпа колко бара е?Благодаря.

            Коментар


            • От: Покупка за фероза за части - искате ли нещо?

              Първоначално публикуван от venci tr Преглед на мнение
              Извинявай,но може ли малко уточнение,за минималното преправяне и марката на Опела. А оригиналната ферозова помпа колко бара е?Благодаря.
              На ферозовата има една допълнителна джаджа-пулсатор или нещо подобно и там е завит маркуча към мотора.Това се реже и се снажда с новата помпа через допълнителен маркуч и две скоби.
              За баровете нямам представа,звъннах на един приятел с магазинче за авточасти и той намери алтернативата.Имаше и по-евтин вариянт,китайски,естествено.Нямат обаче никаква гаранция.
              Онзи,който не слуша съвети е обречен да слуша упреци.

              Коментар


              • От: Покупка за фероза за части - искате ли нещо?

                Колеги помагайте с опит относно кабелите с лулите за свещите. Моите явно са пробили и от време на време ми прекъсва при леко подаване на газ. Съдя по това, че Като го купих лулите бяха (и все още са) увити с някакъв чер изолирбанд. Та мисълта ми е какви кабели, лулите продават ли се отделно и от къде може да се купи нещо свястно.

                Коментар


                • От: Покупка за фероза за части - искате ли нещо?

                  Има кабели на Тесла, чешки. След смяната, докато карах Ферозата никога не е има проблеми. Около 60 лева бяха преди 4 години.
                  Капачка бях взел италианска. 15-тина лева някъде. Също не е давала ядове никога.

                  Ако са пробили каберлите на тъмно често се виждат искри към капака на клапаните.
                  Аз не вярвам в чудеса!
                  Разчитам на тях!

                  Коментар


                  • От: Покупка за фероза за части - искате ли нещо?

                    Аз си купих от един магазин на Ботев. Досега нямам проблеми.Дори не помня марката, но бяха за някаква Тойота по спомен.
                    Едно към едно са.
                    Your conscience is all you can take to your grave.

                    Коментар


                    • От: Покупка за фероза за части - искате ли нещо?

                      Здравейте Колеги,
                      търся под дърво и камък задно стъкло за дайхатсу фероза 94' хард топ. Ще съм ви безкрайно благодарен, ако някой може да ми помогне.
                      Благодаря Ви!

                      Коментар


                      • От: Покупка за фероза за части - искате ли нещо?

                        Колега, попълни си профила за да се вижда от къде си.
                        В Пловдив има една Фероза на части, на която задното стъкло стои. Притеснява ме факта, че много високи цени ми обаждат за каквото и да съм питал. Сподели колко горе - долу струва стъклото за да знам как да реагирам като попитам.
                        Росен Спасов (0+) LZ1SMY 0878110730
                        Най-добрите ми спомени са предстоящите!

                        Коментар


                        • От: Покупка за фероза за части - искате ли нещо?

                          Първоначално публикуван от sobax Преглед на мнение
                          Колега, попълни си профила за да се вижда от къде си.
                          В Пловдив има една Фероза на части, на която задното стъкло стои. Притеснява ме факта, че много високи цени ми обаждат за каквото и да съм питал. Сподели колко горе - долу струва стъклото за да знам как да реагирам като попитам.
                          Роска, В Стара Загора ги има въпросните стъкла нови по 120-130лв. Никой не знае къде са произведени, вече са затворили магазините . Утре ще ги питам колко точно е цената.
                          ПОЛУДЯВАМЕ БАВНО, НО СИГУРНО.
                          тел. 0889 017703
                          0897 516030

                          Коментар


                          • От: Покупка за фероза за части - искате ли нещо?

                            Здравейте аз сам нов и отскоро имам Фероза.Джипчето е докарано от Италия доста запазено,но нямам закачени на таблото трите уреда-часовник,ампермер и ниво на маслото.Ако някой има представа откаде да ги взема,или ако някой ги продава да се обади.

                            Коментар


                            • От: Покупка за фероза за части - искате ли нещо?

                              Освен от морга, няма от къде. Дискутиран е вече въпроса.
                              Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                              Коментар


                              • От: Покупка за фероза за части - искате ли нещо?

                                Трите уреда са волтметър, инкл.инометър и часовник. Имам два от тях - волтметър и инклинометър. Надписите им не са бели, а жълти. Ако останалта част от маркировката на таблото е с бяла боя няма да седят добре, ще изглеждат като захабени. Отеделно инклинометъра има петно от размазана боя по него и не се вижда ясно. Ще потърся снимки. Часовник нямам.
                                Аз не вярвам в чудеса!
                                Разчитам на тях!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X