Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Покупка за фероза за части - искате ли нещо?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Покупка за фероза за части - искате ли нещо?

    Първоначално публикуван от dryordanov Преглед на мнение
    Жоро,обади се на 0877 372 742 Шери.Продава на части катастрофирала фероза.До скоро имаше резервоар и аз уж се договорих с него, но той развали пазарлъка.Намерих друг на 50лв. и съм доволен.Продавача е непредвидим мрънкалник и неочаквано разваля договарянето. Успех!
    Благодаря ти много! Обадих му се. Дава го за 70 - 80 лева. Намира се някъде около Троян и твърди, че е читав. Нямам възможност да отида сега до там да го видя и ако реша ще ми се наложи да го взема на доверие.
    Георги Танев (0+)
    Land Rover Discovery 1 300 TDi
    Land Rover Club Bulgaria
    0887 930 238, 0878 797 768

    Коментар


    • От: Покупка за фероза за части - искате ли нещо?

      Жорка, имам от патрул, дали няма да стане?
      Пък пия ром
      И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

      Коментар


      • От: Покупка за фероза за части - искате ли нещо?

        Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
        Жорка, имам от патрул, дали няма да стане?
        Пък пия ром
        Ще стане Петьо, но само ако резервоара върви с Патрула За рома станахме двама!
        Георги Танев (0+)
        Land Rover Discovery 1 300 TDi
        Land Rover Club Bulgaria
        0887 930 238, 0878 797 768

        Коментар


        • От: Покупка за фероза за части - искате ли нещо?

          Здрав е и вероятно може да се скъси
          А рома ... то крайно време е
          И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

          Коментар


          • От: Покупка за фероза за части - искате ли нещо?

            Жоро,не бързай да го купуваш.Този Шери по името,разхвърляната логика и нестабилното поведение много ми прилича на цветен българин.Виж в CARS.BG-цели автомобили на части.Там може да извадиш късмет за читав резервоар на изгодна цена. Успех! И късмет! За рома ставаме трима!Сега му е времето....
            Децата се възпитават 20 години преди да се родят.

            Коментар


            • От: Покупка за фероза за части - искате ли нещо?

              Привет колеги!
              Търся бензинова помпа за моята Фероза( 92г,инжекцион).Ако някой може да предложи нещо или да ме насочи къде да търся, благодая предварително.

              Поздрави!

              Коментар


              • От: Покупка за фероза за части - искате ли нещо?

                Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                Здрав е и вероятно може да се скъси
                А рома ... то крайно време е
                Първоначално публикуван от dryordanov Преглед на мнение
                Жоро,не бързай да го купуваш.Този Шери по името,разхвърляната логика и нестабилното поведение много ми прилича на цветен българин.Виж в CARS.BG-цели автомобили на части.Там може да извадиш късмет за читав резервоар на изгодна цена. Успех! И късмет! За рома ставаме трима!Сега му е времето....
                Момчета в събота или неделя Ферозата влиза в бокса. Ще сваля резервоара да видя от къде сълзи и какво му е състоянието. След огледа ще преценя дали ще го правя, дали да купувам втора ръка или ще скъсяваме от Патрул. Едно е сигурно! Ще се пие ром! Ванка, извинявай за спама!
                Георги Танев (0+)
                Land Rover Discovery 1 300 TDi
                Land Rover Club Bulgaria
                0887 930 238, 0878 797 768

                Коментар


                • От: Покупка за фероза за части - искате ли нещо?

                  Търся капачка за резервоар на Роки............забравил съм я да я.....................и паднала някъде по трасето

                  Коментар


                  • От: Покупка за фероза за части - искате ли нещо?

                    Жоро, какъв излезе проблема с резервоара?
                    Децата се възпитават 20 години преди да се родят.

                    Коментар


                    • От: Покупка за фероза за части - искате ли нещо?

                      Иване, остана ли ти преден диф?
                      В неделя прекалих и сега страдам!
                      Росен Спасов (0+) LZ1SMY 0878110730
                      Най-добрите ми спомени са предстоящите!

                      Коментар


                      • От: Покупка за фероза за части - искате ли нещо?

                        трябва ми дръжката за отваряне на шофьорската врата и двата стопа в бронята ,ако ги има разбира се
                        Благодаря
                        EX Toyota Land Cruiser 120
                        Деньги - зло! И тем большее, чем их меньше

                        Коментар


                        • От: Покупка за фероза за части - искате ли нещо?

                          Колеги търся задна дясна пластмасова вежда, че моята е счупена с липсващи парчета и немога да си закрепя калобрана, не че не се движа и така но отзад изглежда зле и много кал ми хвърля от вътрешната страна на десния стоп.

                          Коментар


                          • От: Покупка за фероза за части - искате ли нещо?

                            Първоначално публикуван от venkolev Преглед на мнение
                            трябва ми дръжката за отваряне на шофьорската врата и двата стопа в бронята ,ако ги има разбира се
                            Благодаря
                            Здравей, нямам ги.
                            Аз не вярвам в чудеса!
                            Разчитам на тях!

                            Коментар


                            • От: Покупка за фероза за части - искате ли нещо?

                              Първоначално публикуван от penchopp Преглед на мнение
                              Колеги търся задна дясна пластмасова вежда, че моята е счупена с липсващи парчета и немога да си закрепя калобрана, не че не се движа и така но отзад изглежда зле и много кал ми хвърля от вътрешната страна на десния стоп.
                              По спомени калобрана се хваща за долния ръб на задния калник.
                              Ще погледна за веждата, но съм почти сигурен, че нямам.
                              Аз не вярвам в чудеса!
                              Разчитам на тях!

                              Коментар


                              • От: Покупка за фероза за части - искате ли нещо?

                                Първоначално публикуван от Иван Горчев Преглед на мнение
                                По спомени калобрана се хваща за долния ръб на задния калник.
                                Ще погледна за веждата, но съм почти сигурен, че нямам.
                                Да така е, дори има и укрепваща планка, но все пак под калобрана лежи пл. вежда, благодаря ти за отзива!!!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X