От: Покупка за фероза за части - искате ли нещо?
Нямам резисторите, барчето беше счупено и на двете джипки.
Нямам резисторите, барчето беше счупено и на двете джипки.
. Ще може ли да се намери или ще трябва да поръчвам на шивач. Ако някой продава да казва!

Тук са 3 потребители онлайн. 0 потребители и 3 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар