Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Моята фероза - житие и страдания.

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Моята фероза - житие и страдания.

    Първоначално публикуван от Танасе Преглед на мнение
    За 10 мин. не може да я нареже, колкото и да е изгнила.

    пп Гумите да ме и бара, че ще си ги поискаме обратно.
    Хахах гумите остават, че те стават с тея джанти и за витарници Па и смее ли някой да ги пипа нали са специални

    Коментар


    • От: Моята фероза - житие и страдания.

      Първоначално публикуван от marlqnda Преглед на мнение
      Хахах гумите остават, че те стават с тея джанти и за витарници Па и смее ли някой да ги пипа нали са специални
      Витара ли ще купуваш?!?!?!?!
      Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

      Коментар


      • От: Моята фероза - житие и страдания.

        Мале, Марианчеее!!! Мога да те разбера , че си попаднала на баш мърляч и че непрогнила Фероза трудно се намира, ама...
        Your conscience is all you can take to your grave.

        Коментар


        • От: Моята фероза - житие и страдания.

          Айде бе колеги, как от Фероза ще мине на Витара (фероза форевър), еле па на Нива. Не искам да се обижда Ясен, ама най-малкото Ферозката си е на шаси , а нивате не е , пък и между салоните разликата е огромна (което за една дама си е важно). Това с фул тайма и бавните е вярно, ама аз лично за четири години експлоатация ни веднъж не ми се е налагало с Ферозата да влача нещо чак толкоз тежко по асфалт та да включа бавни, а съм дърпал ауди с 5 човека в него по къра и си вървеше. Та нито нивата , нито витарата имат нещо кой знае колко в повече да да си сменя човек ферозката. Държа да отбележа, че това си е мое мнение и не искам някои колеги с други марки да се обиждат. Знам, че искат да придърпат Марианка, че жени оффроудърки рядко се срещат, ама ние без бой не си я даваме. На Скрапхийп и на Фулдата шапка им свалям за ентусиазма по поддръжката на Мърляча.
          Оператор на италиански реактивен жребец

          Коментар


          • От: До: Моята фероза - житие и страдания.

            Първоначално публикуван от Ясен Преглед на мнение
            Като знаем кой я кара и под чии мъдри съвети, то ще е един живот, ...
            Ха! Момичето си кара много юнашки и определено се справя по-добре от доста други. Така че Ферозката може да поживее съдържателно, пък макар и кратко ...
            Ние не сме неутрални!

            Коментар


            • От: Моята фероза - житие и страдания.

              За втори път бях свидетел на "възкръсването" на Фероза-та и мисля, че ще кара още ... тя си знае колко/ако знаеше да говори!/.
              Последно редактирано от mitkochanev; 03-07-10, 18:39.
              Life is too short to drive dull cars!

              Fight global warming !
              ... turn on your A/С !

              Коментар


              • От: Моята фероза - житие и страдания.

                Първоначално публикуван от marlqnda Преглед на мнение
                Хахах гумите остават, че те стават с тея джанти и за витарници Па и смее ли някой да ги пипа нали са специални
                Аз да продължа ролята на черна станция - с тези джанти стават и за Нива, което всъщност е важното.
                Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
                Ферозката може да поживее съдържателно, пък макар и кратко ...
                Аз бе съм казал, че е напразно, ...

                Коментар


                • От: Моята фероза - житие и страдания.

                  Хайде на тестовете на възкръснала "Фероца" днес времето е хубаво, реката бистра с мало вода.....и в "Надин" чакат
                  0877 17 07 27 Понеделник - ден за почивка

                  Коментар


                  • От: Моята фероза - житие и страдания.

                    Аз да не съм лодка да го тествам в реката, там само се мие. Тествах го из Копривщенските баири и кални локвички и даже си стигнах с него до София. Е гледам да не го "презорвам" много. Хайде със здраве. Той Мърляча като котките с 9 живота ще се окаже, ама им изпуснах бройката аз ....хаха

                    Коментар

                    Активност за темата

                    Свий

                    В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                    Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                    Зареждам...
                    X