Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Групова поръчка на ресори за фероза

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Групова поръчка на ресори за фероза

    Здравейте колеги! Искам да попитам някой скоро поръчал ли е ресори от Милнер ?
    При поръчка на повече от един комплект имали отстъпка за доставката ?
    Защото, преди бях изпратил запитване по електронната поща за цена и бяха ми писали, че колкото броя и да поръчам до България
    доставката се увеличава с 66 паунда за комплект, а сега като сметнах днеска при два комплекта доставката струва 132 паунда, а при три комплекта пак си е 132 паунда ?

    Събрахме се в града 3-ма и ако доставката наистина е толкова, като разделим крайната сума, комплекта излиза на 400лв.

    Коментар


    • От: Групова поръчка на ресори за фероза

      Не помня колко тежат комплект ресори, ама може да провериш колко е шипинга до UK и после с Гъбко (2.20лв за килограм). С DPD за около 30 кила също излиза сравнимо - нещо като 70-80лв, но идва доста по-бързо.
      Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

      Коментар


      • От: Групова поръчка на ресори за фероза

        Един комплект тежат 36кг. (35.66). До UK и после с друга фирма от там до тук, според мен е дълга и широка работата.
        По-приемливо ще е, ако мога да намеря от тука фирма или превозвачи с бус за 1 паунд на килограм да отидат и да вземат направо от магазина и да я доставят тук в БГ.
        Но ако цената е такава, както ми смята в сайта за 3 комплекта (132 паунда) въобще няма да се занимавам с други и направо ще поръчам от тях.
        Обаче това ме колебае, че бяха ми писали за доставката, че се увеличава с 66 паунда за комплект, пък като смятам над 2 комплекта доставката е една и съща.

        Коментар


        • От: Групова поръчка на ресори за фероза

          В доста сайтове крайната сума за доставка се ъпдейтва на последната стъпка - точно преди бутона за плащане.
          Та нищо чудно и Милнер да е така.
          Който търси , намира !
          Човекът е човек, когато е на път !

          Коментар


          • От: Групова поръчка на ресори за фероза

            И такааа, днеска в сайта ни ресорите ги има нито пък повечето предлагани преди части за фероза ?

            Коментар


            • От: Групова поръчка на ресори за фероза

              Преди 2 месеца като проверявах, също не ги предлагаха.
              Който търси , намира !
              Човекът е човек, когато е на път !

              Коментар


              • От: Групова поръчка на ресори за фероза

                Имало проблем със сайта.
                Оправи се.

                Коментар

                Активност за темата

                Свий

                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                Зареждам...
                X