Обява

Свий
Няма добавени обяви.

И Рокито замръзна...

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: И Рокито замръзна...

    Въобще не се хаби. Акъл на тоя, дето взима тия решения няма да му налееш, щом няма желание. А и капацитет може да няма - то си е дар божи.
    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

    Коментар


    • От: И Рокито замръзна...

      Първоначално публикуван от Иван Горчев Преглед на мнение
      Точно това означава.
      Пъхнах сондата на един термометър във фризера, да видим утре сутрин какво ще покаже. Условията и настройките на фризера са същите, както януари.
      Сондата ти проверена и сертифицирана ли е от метрология и стандартизация? А баба ти била ли е в ОФто? Ти да си бил с намалено поведение навремето? Я си признавай веднага?
      Ей, ама от 100 кладенеца вода ще извадят, само и само да замажат положението.

      Допълвам си подписа...
      https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

      Коментар


      • От: И Рокито замръзна...

        Да, уредчето е служебно, а там ИСО-то иска всяка година да минават на сертификация в лаборатория.
        По мое време оценка за поведение вече нямаше, само класната дърпаше уши, когато трябва

        Вода от сто кладенеца не е лошо - направо да я мятат във Витоша, има нужда!
        Аз не вярвам в чудеса!
        Разчитам на тях!

        Коментар


        • От: И Рокито замръзна...

          Домашните фризери поддържат по подразбиране температури -17° - -18°
          Но пък Приста ойл с това си изречение още по-голям автогол си вкарват. Не го ли осъзнават... Нарочно ли го правят... И с жалбата в КЗК беше нелепо.
          Русия е бензиностанция, въоръжена с ракети.

          Коментар


          • От: И Рокито замръзна...

            Първоначално публикуван от NIKSD Преглед на мнение
            Сондата ти проверена и сертифицирана ли е от метрология и стандартизация? А баба ти била ли е в ОФто? Ти да си бил с намалено поведение навремето? Я си признавай веднага?
            Ей, ама от 100 кладенеца вода ще извадят, само и само да замажат положението.

            Допълвам си подписа...
            Там е работата че нищо не замазват. Поне измежду всеки който е чел темата. А темата е четена само за последните 30 дни от 106 човека. Това без да вземаме в предвид статията в нюза, и всички прочеки темата от зимата насам. Баз държа че са поне 5-6000 човека. Според мен поне едни 10-ина процента от тях ако са били клиенти и са купили тоя антифриз, повече няма да повторят.

            Математиката се учи още в първи клас, ама на някои хора явно и това им е много.
            Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

            Коментар


            • От: И Рокито замръзна...

              Ами супер! Аз, ако можех, тая тема щях да я държа перманентно на първа страница написана с големи червени букви.
              Да сгрешиш е половината зло, по-лошото е замазването. В случая май на "размазване" стана.
              https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

              Коментар


              • От: И Рокито замръзна...

                Измерването показа - при настройка на хладилника за -23 градуса във фризера варира от -23.8 до -25.4.
                Аз не вярвам в чудеса!
                Разчитам на тях!

                Коментар


                • От: И Рокито замръзна...

                  Мьлчи,че ще те осьдят и тия с фризерите.Тоя да не си го внесьл контрабанда?

                  Аз пиша и отивам да си пооправя подписа,Приста ДГД,антифриз на моята кола по стандарт му дават 10 години и струваше 16 долара галона,за 30 кинта забравям.

                  Тия не стига,че са се осрали ми се и омазаха след това.А да видим ние какво губим и какво губят те,акьл с пари не се купувал.

                  И вьпрос - може ли тая тема да се закачи някьде на по-видно място,а после всеки да си прави сметката да ги купува ли тия или не?
                  TOYOTA SEQUOIA ‘11
                  W140 S420 '99

                  Коментар


                  • От: И Рокито замръзна...

                    Малко късничко пиша в тази тема, но мога на четири очи да ви разкажа много интересна история с тази фирма. Тя потвърждава написаното до тук от всички вас. Не съм сигурен, че има някакъв съществен резултат, но и аз съм за НЕ купуването на предуктите им.
                    Приятели не се печелят - губят се завинаги.
                    УМЪТ НЕ Е ЗА ВСЕКИ
                    Времето е ценно, само ако не бързаш.
                    0889623098

                    Коментар


                    • От: И Рокито замръзна...

                      Ааа, ти си внедрен агент на конкуренцията! Я да мълчиш!

                      /извинявам се, ама вече направо става смешно само като чуя за Приста... Трийте!/
                      https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

                      Коментар


                      • От: И Рокито замръзна...

                        Първоначално публикуван от NIKSD Преглед на мнение
                        Ааа, ти си внедрен агент на конкуренцията! Я да мълчиш!

                        /извинявам се, ама вече направо става смешно само като чуя за Приста... Трийте!/
                        Защо да трият? Няма лошо да индексираме Приста Оил - Prista Oil - Texaco из търсачките, за лошо качество на продукцията и наглостта да съдят, който се оплаче.
                        Това е само първа стъпка.
                        Ако продължават да се държат нагло, ще си залепя и стикери на джипа, което си е мое право.
                        Ако още 1000 човека направят същото ще им се стъжни.
                        Може да ни съдят всички - един по един.
                        Не ми пука за лака , а за пропуснатите приключения ))

                        Коментар


                        • От: И Рокито замръзна...

                          Добре, кажи тук на четири очи .
                          0 8 9 8 4 8 1 3 3 0

                          Коментар

                          Активност за темата

                          Свий

                          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                          Зареждам...
                          X