Обява

Свий
Няма добавени обяви.

И Рокито замръзна...

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: И Рокито замръзна...

    На ферозата и аз съм с розов, и също не е имало ядове. Ама не беше с етикет приста а Petrol или LukOil.
    Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

    Коментар


    • От: И Рокито замръзна...

      Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
      не се сещам освен теб някой от познатите ми да ползва техни масла
      За личната кола и баба може да си купи Castrol или каквото там и е по сърце. Иначе като е за работа и особено като става реч за значителен машинен парк, цената решава много колебания. А всъщност те пред големите си клиенти май нямат големи издънки. Е, чувал съм едни работи за едни дизелови локомотиви, ама то - отдавна, а и не мога да съм сигурен, че някой закупчик няма пръст.

      Коментар


      • От: И Рокито замръзна...

        Давайте да приключим тоя кръчмарски разговор, става ли?
        Те ни съдят - ние ще отговаряме. В съда.
        Каквото станало - станало. Колко глупаво сме постъпили ние е един въпрос, а колко глупава е тяхната реакция - друг.
        Подозирам че няма да събираме пари за съдебните разноски, но това е проблем на слабостта на техния адвокат. Ако не ви затруднява - нека временно оставим разправията все пак на съдиите.

        Коментар


        • От: И Рокито замръзна...

          Трябва да стане ясна работата с тези тези закони, това хем е медия , хем форум. Хубаво отивам утре и купувам литър антифриз за -20 , бутам го в фризера и той замръзва, според моя не сертифициран фризер и термометър на минус 18 , да речем мога да сложа вътре десет маркови термометъра , те да покажат едно и също . Създавам си албумче със снимки от експеримента с верен другар от форума от самото закупуване на стоката и го правя публично в темата , която смятам да създам с цел оронване престижа на марката антифриз, според притежателите и . Мойта цел пък е да предпазя приятелите си от форума от бедите , които са ме сполетяли .
          Интересно е , може ли някой да ме осъди мен или форума, че оронвам престижа на въпросната търговска марка ? Трябва ли да спрем дискусията понеже ни е страх от нещо ?
          Ако имате нужда от помощ аз съм с вас , ако трябва ще създаваме лаборатория сертифицирана , ако не, просто наша доверена и ако ни е страх ще си пускаме резултатите с email-и . Който го е страх да си пусне тама "старх ме е" .
          0 8 9 8 4 8 1 3 3 0

          Коментар


          • От: И Рокито замръзна...

            Интересно е , може ли някой да ме осъди мен или форума, че оронвам престижа на въпросната търговска марка ?
            Да в момента точно форума съдят. Но съдят не е точната дума. Завеждат ни производство за нелоялна конкуренция. В искането са формулирани 2 цели - финансова (с неясен размер) и прекратяване на дискусията.
            Дай Боже да се усетят какъв абсурд творят и да няма нужда от помощ. Предадохме нужните документи. Сега чакаме.
            www.offnews.bg

            Коментар


            • От: И Рокито замръзна...

              И аз точно ,не разбирам какво точно значи нелоялна конкуренция,да не би форума да продава антифриз,или да смята да продава антифриз в бъдеще,та от по-рано форума да разчиства пазара !
              Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
              Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
              Анатолий Пейчинов o8875о9815
              https://dvrbg.com/

              Коментар


              • От: И Рокито замръзна...

                Колеги, казуса, който "Приста ойл" сътвориха в КЗК, е с щастлив край за нашата страна Разбира се, това не значи, че са признати за виновни, но поне не успяха да обърнат последствията върху Форума и медията.

                Коментар


                • От: И Рокито замръзна...

                  Ми, още едно потвърждение за гламавостта им (на Приста).

                  А можеше да е с щастлив край и за двете страни, ама то не става "само с ядене".
                  Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                  Коментар


                  • От: И Рокито замръзна...

                    Хайде честито на Приста!
                    По горе гледам имаше въпроси дали някой може да го съдят, ако публикува нещо във Форума. Пратете ми го на мене. Публикувам го и чакам призовка. Смешници! И защо не казвате, че ни/ви съдят, чак днес видях?
                    https://m.youtube.com/watch?v=mIAYxWCXF8A

                    Коментар


                    • От: И Рокито замръзна...

                      То пише бре, ама чукча не читател на всичко. И не е съдене, а само жалба в Комисията за защита на конкуренцията (тва не е съд). А пък КЗК е определила жалбата, мммм, май че usum in latrinas му казват на адвокатски.

                      Коментар


                      • От: И Рокито замръзна...

                        Както и да е. Некоректна реакция от тяхна страна и не показват никакво уважение към клиентите си. Сакаш са над всичко и всички.
                        Купувах си двутактово масло от тях, но след случката, престанах.
                        Your conscience is all you can take to your grave.

                        Коментар


                        • От: И Рокито замръзна...

                          Мани, купувах си от тях какво ли не. Това масла, греси, антифризи, акумулатори... защото нали българско. Баста.

                          Коментар


                          • От: И Рокито замръзна...

                            Изтеглих си решението на КЗК по този казус. Посветих 5 минути да ги прочета, няколко страници pdf-че е. Има две култови изречения:

                            „Приста Ойл холдинг” ЕАД сочи още, че откриването на темата в сайта
                            „OFFroad- Bulgaria.com” е по повод сигнал на засегнат потребител, който твърди,
                            че закупеният от него антифриз е замръзнал в домашния му фризер при
                            температура - 23 градуса. Според молителя няма домашна инсталация (фризер),
                            който да може да постигне такива отрицателни температури.

                            Яко, а
                            Приста започнаха да разбират и от фризери, точно толкова, колкото и от антифризи...
                            Аз не вярвам в чудеса!
                            Разчитам на тях!

                            Коментар


                            • От: И Рокито замръзна...

                              Ми, още по-лошо. Това значи, че антифризът им замръзва на по-високи от -23 градуса температури.
                              За мен са наглеци.
                              Your conscience is all you can take to your grave.

                              Коментар


                              • От: И Рокито замръзна...

                                Първоначално публикуван от TigerHunter Преглед на мнение
                                Ми, още по-лошо. Това значи, че антифризът им замръзва на по-високи от -23 градуса температури.
                                Точно това означава.
                                Пъхнах сондата на един термометър във фризера, да видим утре сутрин какво ще покаже. Условията и настройките на фризера са същите, както януари.
                                Аз не вярвам в чудеса!
                                Разчитам на тях!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X