Обява

Свий
Няма добавени обяви.

KIA Sorento 2.5 CRDI

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    От: KIA Sorento 2.5 CRDI

    Така и ще направя.Само че този дето продава частите нещо не мога да го открия.Не отговаря.То до зимата има време ама...
    Няма лоши автомобили - има лоши шофьори

    Коментар


    • #92
      От: KIA Sorento 2.5 CRDI

      Колега кой е номера на този с частите за Соренто?

      Коментар


      • #93
        От: KIA Sorento 2.5 CRDI

        Не очаквам возията да е като на S класа, но поне очаквах неравнотите да не се усещат толкова оезаемо в купето. Наблюденията ми са, че друсането идва предимно от задницата, когато задните колела попаднат в неравност. Взех да се съмнявам в амортисьорите, ходих при един майстор, каза че са ОК. Не знам дали да не взема да купя някакви нови, които уж да направят возията по мека??? И ако не стане да взема да мирясам и да свикна друсането

        Коментар


        • #94
          От: KIA Sorento 2.5 CRDI

          Не съм му звънял защото не е оставил телефон за връзка.Видях обявата му в сайта на КИА
          Няма лоши автомобили - има лоши шофьори

          Коментар


          • #95
            От: KIA Sorento 2.5 CRDI

            Първоначално публикуван от jonchev2 Преглед на мнение
            Не очаквам возията да е като на S класа, но поне очаквах неравнотите да не се усещат толкова оезаемо в купето. Наблюденията ми са, че друсането идва предимно от задницата, когато задните колела попаднат в неравност. Взех да се съмнявам в амортисьорите, ходих при един майстор, каза че са ОК. Не знам дали да не взема да купя някакви нови, които уж да направят возията по мека??? И ако не стане да взема да мирясам и да свикна друсането
            Ще трябва да свикнеш с друсането. Както и с поднасянето на задника през зимата. Возията няма да стане по-мека - така е предвидена да бъде. Все пак е Соренто.
            Dacia Duster 110 dCi 4WD

            Коментар


            • #96
              От: KIA Sorento 2.5 CRDI

              Здравейте на всички нз дали тук е мястото но искам да си купя КИА и ако можете да ми помогнете!Чудя се дали да е Sorento или Sportage?Предпочитам да е дизел,но и бензина става!Благодаря предварително,лек ден!!!

              Коментар


              • #97
                От: KIA Sorento 2.5 CRDI

                Здравей колега! Нямам впечатления за Sportage и е нормално да ти кажа да вземеш Соренто.По голям е и мисля че е по широк.За разхода /дизел/ м/у 8.5 и 11 извън града в зависимост от стила на каране.Градско-11-13 и пак зависи от шофьора.А и лично мое мнение е че понятията ДЖИП и ИКОНОМИЯ не са съвместимиЗа возията някои казват че друсал-не знам на мен ми харесва,все пак не е много лек,тежи 2000кг.Резервните части-що годе на сносни цени.Ако попаднеш на добър екземпляр и си го обслужиш както трябва мисля че няма да съжаляваш че си взел Соренто.Също така по отношение цена - качество мисля че Киа Соренто не отстъпва по нищо на другите марки автомобили 4х4.И накрая за да те объркам още повече ще те посъветвам да се качиш и да покараш и двата модела и така по-лесно ще решиш.Желая ти успех
                Няма лоши автомобили - има лоши шофьори

                Коментар


                • #98
                  От: KIA Sorento 2.5 CRDI

                  Здравейте,

                  знае ли някой как се сваля радиото (със CD) на Соренто 2006г? Искам да инсталирам електронна антена а за целта трябва да сваля радиото ама гледах, понатиснах тук там, подръпнах насам натам после прибавих нещо и за мамата на корейците но не става!
                  born to be wild
                  Кольо Ковачев

                  Коментар


                  • #99
                    От: KIA Sorento 2.5 CRDI

                    Първо сваляш двете странични лайснички които започват от горе сребирни или дърво имитация,но от посока скоростите към таблото и нагоре отваряй. това е важното. Можеш да ги свалиш с малка отверка, и после ще видиш в района на радиото има винтчета и нататък е лесно
                    Ако животът беше лесен, нямаше да започва с плач

                    Коментар


                    • От: KIA Sorento 2.5 CRDI

                      Колеги, някой може ли да ми каже как се сваля таблото на Киа Соренто 2,5 CRDI 2002г. за да стигна до тъпия протекъл радиатор на парното? Ще съм благодарен ако някой е свалял неговия и даде малко акъл.

                      Коментар


                      • От: KIA Sorento 2.5 CRDI

                        О.к. Установих,че пукнатината е съвсем малка и дори не пропуска въздух при надуване с уста. Пропуска само малко антифриз, когато радиатора е вързан към системата. Дали да не пробвам по-лесния вариант с добавка против теч? Приемам всякакви предложения, защото от КИА България ми казаха цена от 680 лева само за труд покрай смяната на радиатора, а това ми звучи несериозно.

                        Коментар


                        • От: KIA Sorento 2.5 CRDI

                          Ако си го свалил защо не го дадеш да го запоят някъде?
                          Няма лоши автомобили - има лоши шофьори

                          Коментар


                          • От: KIA Sorento 2.5 CRDI

                            Колеги имам питане.Имам странна миризма от климатика на застояло,а смених филтъра на купето.Във форума на киа прочетох че на сорентото имало още един филтър някаде под чистачките,накой запознат ли е ,сменявал ли го е ,къде точно се намира ?

                            Коментар


                            • От: KIA Sorento 2.5 CRDI

                              Не съм го свалил още. Така на място го надух с едни маркучи... Като позахлади времето ще го почвам някак си. Сега карам с байпас. Изчетох сума ти теми за добавките и още се двоумя дали да не пробвам някоя. Само че този път ще я сипя направо в радиатора на парното и после ще го вържа към системата. Иначе няма смисъл, защото антифриза върти през цялата система и може добавката да запуши нещо не където трябва.

                              Коментар


                              • От: KIA Sorento 2.5 CRDI

                                Хайде колеги мнения по по-горния въпрос .Има ли още един филтър соренто-то,някой сменял ли го е?

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X