Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Представяне на наш'те джипки! :)

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Re: Представяне на наш'те джипки!

    ЕТО НАЙ НОВАТА КАРЛОВСКА БЕГАЧКА НЕДОВЪРШЕНА И В СУРОВ ВИД
    Прикачени файлове

    Коментар


    • Re: Представяне на наш'те джипки!

      Това е моята УАЗ 452
      ГАЗ 69 УАЗ 452-2 броя УАЗ 31512 Kia Sportage 2.0 16v
      Калта за УАЗа е като водата за водолаза 0886445318

      Коментар


      • Re: Представяне на наш'те джипки!

        Първоначално публикуван от dragomir_68 Преглед на мнение
        Това е моята УАЗ 452
        Прикачени файлове

        Коментар


        • Детевоз - 2 )

          Ето го наследникът на детевоза. Е, не е корейски, но пак е дизел, и пак с азиатски произход



          Засега няма с какво да се похвали и още не е за гората, но "когато му дойде времето" ...
          Ние не сме неутрални!

          Коментар


          • Re: Представяне на наш'те джипки!

            Здравейте запалил сам се много по оффроад. Две години карах Опел фронтера 2.чи. От около една година имам лада нива 1.6 93г. използвам я за лов и да си правя кефа. Направил сам и както прочетох някъде сиромашки тунинг. По окачването: повдигане със втулки под пружината и на горния шарнир оцат подложка на пружините. Направил сам и фланзи 35мм коити спомагат за устойчивоста (според мен). В купето има само две седалки, табло,cd цларион. Планирам други амортисьори и пружини. 4 точкови колани и вътре и отвън ролбари. Скоро като се науча ще сложа снимки.

            Коментар


            • Re: Представяне на наш'те джипки!


              С този вид човек може да се опита да отсрами паркетниците... В темата за Toyota има достатъчно писано за колата, за в бъдеще се надявам да и сменя окачването с малко по-твърто, за сега съм и поръчал 4 хубави дискчета OMP и очаквам да има развитие с смяната на охлювчето с по-голямо. Съвсем скоро и предстой да си смени малко вънщния вид и да се сдобие с още малко светлини...
              [b]Toyota RAV4 D4D 2006 165Hp /403Nm[/b]
              [img]http://www.picvalley.net/u/122/30435_741.JPG[/img]

              Коментар


              • До: Представяне на наш'те джипки!

                Здравейте всички, ето и моето джипче!
                Митсубиши Паджеро
                производство 1996 г.
                Двигател- 2.5 тди
                Ръчна скоростна кутия, блокаж на задния диференциал( който нещо не работи и ще ходи на доктор),булбар отпред, допълнителни светлини,гуми Бриджстоун Дуелер А/Т
                Досега е карана само на асфалт, от скоро се разхожда по едни каменисти пътища до една вила, като мисля всеки път да увеличавам разходките.
                Прикачени файлове
                Grand Cherokee WJ 4.7 V8
                Това е положението.

                Коментар


                • До: Представяне на наш'те джипки!

                  то аз съм от скоро тук ама да пиша и аз
                  Daihatsu Rocky 1989; 2,0 бензин, carb.
                  за сега почти няма подобрения, само безконтакно делко, електронно запалване, е и прилично озвучаване ...
                  тази седмица ще имаме нови гуми. Трябва да се поработи за избягване мокренето на бобината и да се пипне карбуратора
                  Прикачени файлове
                  BULGARIA TROPHY 2016 ... NO LIMITS ...

                  Коментар


                  • До: Представяне на наш'те джипки!

                    Ами нека и аз да се похваля.

                    Сузуки Джимни, произв. през 1999 г., купих си я на втора ръка (т.нар. нов внос) в края на април т.г. и не спирам да й се радвам. Бензиново, обем на двигателя 1,3; мощност (по документи) около 80 к.с.

                    Засега са му правени (в сервиз) сравнително дребни ремонти. Не съм мислил за разни "атомни" усъвършенствания, тъй като го взех не за спорт, а за транспорт. Усещам обаче как все по-често ме тегли да го изпитвам: "Дали пък няма да прецапа ей-тука" и "Какво ще стане, ако стигна до онази поляна по склона край пътя вместо да продължавам по самия път". Та сигурно ще се замисля поне за някакви супергуми.

                    Наглед джипчето е по градски изящно, но смайващо добре се представя из планинско-селски пътища. На снимките, които ще се опитам да кача тук, има такива пътища. Снимките обаче не са красноречиви. Има участъци, които наистина приличат повече на стръмно дъно на дере, отколкото на път. Е, местата вероятно не са баш off-road, но определено не са и road.

                    Това го пиша, защото из форума виждам доста разисквания по въпроса "хем за град, хем за баири". Мисля, че Джимнито е сполучлив вариант, стига човек да не вози системно голямо домочадие и да не държи да бъде състезател по магистралите. (По темите "високи скорости" и "пъргаво набиране" моето джипче скромно си трае.)

                    Предлагам и две снимки на багажника - на някой може да му е любопитно каква е реалната му вместимост: в нормално и в разширено състояние, т.е. като се свалят напред задните облегалки.

                    Ами това е. Поздрави на всички!

                    (Само че системата не пожела да приеме снимките. Засега ще видите само багажника. Sorry.)
                    Прикачени файлове
                    Искам България чиста!

                    Коментар


                    • До: Представяне на наш'те джипки!

                      лада нива 1.7i
                      Прикачени файлове

                      Коментар


                      • До: Представяне на наш'те джипки!

                        Първоначално публикуван от fanatic
                        Сега ако ще си показваме служебните коли при мен има 5-6 джипа и още 10-на автомобила но мисля че не е това целта.? нали г-н Бешков.
                        хайде същата кола,ама преди да се сложат надписи,за да се успокоиш
                        Прикачени файлове

                        Коментар


                        • До: Представяне на наш'те джипки!

                          Да представя и моята гордост.
                          SUZUKI SJ413 от 1988г ,води се Special edition понеже има накоя и друга екстра по интериора като уред за наклоните ,сенник с огледалце,на вратите има джиджана тапицерия,тонирани стъкла и други такива.
                          От моя страна съм монтирал нискобюджетна броня от подръчни материали и лебедка 9500lb.
                          Предстоящ тунинг: Двигател 2000см3 V6 ,автоматична скоростна кутия,задна броня със стоика за резервна гума и за Hi-jack,външен ролбар със багажник и ако остане бюджет едни рошави джапанки.
                          Само времето ще покаже какво ще стане накрая.
                          Прикачени файлове
                          Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
                          Дий Снайдер

                          Коментар


                          • До: Представяне на наш'те джипки!

                            Ето го и моето "камионче":

                            Ленд Ровър Дискавъри, Модел 1991г, 2,5ТДи ,3врати.

                            Взех го "на късмет" т.е. без абсолютно никакъв предварителен технически преглед, какъвто направих едва след като го купих. Е късметлия се оказах! Смених само един кормилен накрайник!

                            Както знаете, когато смениш колата(тази ми е 4-та) обикновено са ти необходими ден,два за да й "свикнеш" напълно, да я почувстваш част от себе си.Е повярвайте ми, след около 1 час "софийско" шофиране почувствах че Диското ми е правено по поръчка. Все едно цял живот съм го карал. Много ергономично,перфектна видимост - паркирам го по-лесно от другите коли които съм карал!
                            200тди наистина е икономичен двигател.С едно зареждане "до горе"(~70l) изминавам около 1000км
                            Карам го предимно градско ,но веднъж почти успях да го кача до хижата ВИФ.Запъна се на стръмния каменист участък от пътя, точно под хижата.Бях с "магистралните" гуми и камъните изиграха ролята на лагери - демултипликатор+блокаж= въртят се и 4-те колела а камиончето не помръдва,само камъните под гумите

                            Много му се радвам и обещавам че ще си го поддържам в доро техническо състояние.
                            Заслужава си!
                            Прикачени файлове

                            Коментар


                            • До: Представяне на наш'те джипки!

                              Баща ми кара Jeep Cj7 4.2 Автоматик 1980




                              Последно редактирано от ivo_jeep; 30-07-07, 16:51.
                              ...CJ7 това е джипа...

                              Коментар


                              • До: Представяне на наш'те джипки!

                                Първоначално публикуван от ivo_jeep Преглед на мнение
                                Баща ми кара Jeep Cj7 4.2 Автоматик 1980
                                Колега, със сигурност това е интересна и култова джипка, но бихте ли могли все пак да дадете малко повече информация за нея, пък и да прикачите някоя и друга снимка?! Каквато е предимно идеята на тази тема.

                                В противен случай мнението ви носи толкова информация за потребителите тук, колкото и казаното от леля Стефка на опашката..

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X