Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Представяне на наш'те джипки! :)

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Представяне на наш'те джипки!

    Ето го и моя красавец Suzuki-Santana Samurai SJ 413 или накратко Спиро,след няколко часа влиза в бокса за дребна козметика по пода и се почва брони прагове гуми и тн. във възходящ ред.
    Прикачени файлове
    ДИМИТЪР ДОРОСИЕВ(Дявол Коледа)Хард Suzuki Samurai 1.6(каквото е останало от него),и паркетен Samurai 1.3.
    тел.088четири 9едно9 4нула4
    -------------------------------------------------------

    Коментар


    • До: Представяне на наш'те джипки!

      Ето и наща Лада Нива
      Гребе яко


      Весели празници

      Коментар


      • До: Представяне на наш'те джипки!

        FRONTY in the night...

        Коментар


        • До: Представяне на наш'те джипки!

          ХАЙДЕ И АЗ ЛЕКО ДА СЕ НАХВАЛИМ
          [SIZE=3][FONT=Arial Black][IMG]http://i199.photobucket.com/albums/aa290/BoomMudRacer/th11731.gif[/IMG]
          [SIZE=4]
          [/SIZE] [/FONT][/SIZE]

          Коментар


          • До: Представяне на наш'те джипки!

            Гледам има представени нивички и да покажа моята.Извинете за лошото качество
            Прикачени файлове

            Коментар


            • До: Представяне на наш'те джипки!

              Май е време и аз да покажа моята колица. От както съм регистриран тук карам Фероза, но незнам защо още несъм я показвал. По колата не са правени никакви подобрения. Но пък това не и пречи да варви безотказно. Още съм млад шофьор и не смея да правя нищо по автомобила, а и не ме оставят въпреки, че е на мое име и аз съм собственик.

              Дано успея да кача снимките
              Прикачени файлове

              Коментар


              • До: Представяне на наш'те джипки!

                Първоначално публикуван от blago4x4 Преглед на мнение
                това е за сега
                Като падна снега те видях при Цанко и си мисля страшни гуми има колегата .А това е мойта колица.2 год. тормоз,още ми е вярна.А вчера и сложих и 38мм. фланци.
                Прикачени файлове

                Коментар


                • До: Представяне на наш'те джипки!

                  Здравейте! От скоро съм при вас и реших да си покажа и моята колица.

                  Паджеро 2.5TDI MMC 4D56 SuperSelect
                  Внесен от Япония
                  Дойде си със сменени амортесьори- Rancho Red.

                  Доработки: Bi-xenon, Халогени, Дистанционно палене, Горивен Катализатор Economax
                  Планирам: Гуми (карам с всесезонни Matador и извън пътя понякога е доста неприятно); лебетка

                  П.С. От зад над номера освен Паджеро пише и MMC. Това Mitsubishi Motors Company ли ще рече или нещо друго?
                  Прикачени файлове

                  Коментар


                  • До: Представяне на наш'те джипки!

                    Ето и возилата на нашето семеиство .
                    Прикачени файлове
                    Наско тел: 0884133260; 0898605088

                    Коментар


                    • До: Представяне на наш'те джипки!

                      Малко фото и от мен
                      Прикачени файлове
                      [SIGPIC][/SIGPIC]

                      Коментар


                      • До: Представяне на наш'те джипки!

                        [Натиснете снимката за да я уголемите

Име:Image034.jpg
Прегледи:1
Размер:168.2 КБ
ID:5047566

                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SANTA FE1.jpg
Прегледи:1
Размер:166.9 КБ
ID:5047567

                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:SANTA FE2.jpg
Прегледи:1
Размер:161.1 КБ
ID:5047568

                        Коментар


                        • До: Представяне на наш'те джипки!

                          Kia Sportage 2.2 D модел 1998
                          80 к.с.

                          Все още сьм новак, но гледам да се впиша в обстановката.

                          Смятам да я повдигна малко!Искам да сложа и рьчни хьбове!А след време и лебедка.Сьщо така имам планове за едни хубави офроудски гуми, които се надявам вие да ми препорьчате.В момента сьм с 15 цолови джанти, оригиналните на КИА...

                          Смятам да сложа нова трьба на ауспуха, че тази мещо не се представя добре...

                          А ето и снимките на тази бьдеща офроудска джипка:
                          Прикачени файлове
                          Nissan Patrol GR 3.0 TDi

                          Коментар


                          • До: Представяне на наш'те джипки!

                            Еми ето и отмен един грузинец така му викам аз
                            Прикачени файлове
                            0885 297985,мтел-Радо
                            0876 556870,виваком като домашен

                            Коментар


                            • До: Представяне на наш'те джипки!

                              Преди няма и два месеца се сдобих с това:







                              Nissan Patrol GT 3.0 Di Turbo. 2002 година е. Три литров мотор с турбо и интеркулер, 158 к.с., автоматик /това го исках предимно заради софийските задръствания - родих се направо/, кожа, климатроник. Определено считам, без да съм специалист, че това е най-голямото леко возило, правено за Европейския пазар /Тук се чудя само дали TLK 100 не е с подобни размери, но не съм сигурен/.

                              Много му се кефя! Понеже хобито ми е риболов, ми върши перфектна работа. Освен това, състоянието му е много добро, почти нищо не съм правил по него.

                              Засега не планирам допълнителни инвестиции по Патрола. Евентуално лебедка, ако се появи нужда от това. На екстремен Офф-роду няма да го изкарвам, тъй като не е предвиден точно за това. Но ще дойда да Ви погледам при първа възможност!

                              П.С. В КАТ ми разказаха играта - не му се четял шаси номера, едва го регистрирах... баси, ако си бях купил джип на 20 години, как ли щяха да му разчетат шасито????
                              "Живей бързо, умри млад и остави един красив труп след себе си." Е. П.

                              2007 Nissan Titan 5.6 V8 4WD

                              Коментар


                              • До: Представяне на наш'те джипки!

                                Ето и една нова КОЛА -JEEP PATRIOT,модел 2007год.Двигател-дизел на Фолксваген 2.0 CRD 16V,мощност-140к.с.,въртящ момент 310н.м.,шестстепенна ръчна скоростна кутия,раздатка-FREEDOM DRIVE І-постоянно задвижване - 4WD с възможност за блокиране на междинен диференциал 50/50,.Разход около 7.0 със зимни гуми 235/55/17,доста твърдо окачване-минимално клатене на купето,може би защото общата височина е по-малка/166см/,на страничен наклон много добро поведение.Успя да се изкатери/и да слезе / на такива места в сняг,лед и кал,че искрено се учудих/не ми е първия джип/.Естествено джипът е нов и още не е за трошене!Бих казал,че е много добро съчетание на качества за асфалт и извън пътя,естествено за парите си и сравнен с другите в класа си.
                                Прикачени файлове

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X