Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Представяне на наш'те джипки! :)

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Представяне на наш'те джипки!

    Ще направя подновено представяне на моята Фронтера.Повода са новите ми хъбове.Иначе автомобила е Опел Фронтера производство 98 г.,2.5 TDS,двигател считан от много хора за Алфа Ромео ,за БМВ.Двигателя е американски и е базов за моторни лодки,като последствие се приспособява за автомобили.Има го в различни варианти на брой цилиндри и е монтиран на доста видове леки и не толкова леки коли.
    Продължавам:къса база,електрически стъкла и огледала,нагреватели в стълка,огледала и седалки,климатик,5 степенна скоростна кутия,бързи и бавни скорости,разбира се 4х4,задния диференциял е ЛСД,гумите са 265/75/16 Малатеста Кобра,качени на лети джанти.Автомобила разполага още с GPS Garmin 60 CSx,DVD и телевизор.До 3 дни и ръчна лебедка.Ролбар с допълнителни 2 халогена и 2 фара за дълги светлини.Разход на гориво извънградско при 90 км/ч.-8/100.Търся устройство,което да показва наклоните на автомобила(не че се сещам за какво ми) е и резервни капачки за джантите,които често остават в гората.
    За хард изпълнения.За софт приключения.

    ПС:Благодаря на MARINHAKER и lubashki777 за бързото съдействие по намирането на ръчни хъбове,както и на isuzo за професионалното отношение и монтажа им.
    Прикачени файлове
    Последно редактирано от adwokat; 22-01-08, 17:24.
    Някои се раждат риби...малки рибки.С израстването се оформят като дребни риби,като едри риби и като големи балъци.
    NB !БАЛЪК-РИБА в превод от турски...

    Коментар


    • До: Представяне на наш'те джипки!

      Е знаете за текезареца кадето имам ето и нисана с които се здобих
      Прикачени файлове
      0885 297985,мтел-Радо
      0876 556870,виваком като домашен

      Коментар


      • До: Представяне на наш'те джипки!

        Здравейте
        и аз да покажа желязната машина
        Прикачени файлове

        Коментар


        • До: Представяне на наш'те джипки!

          GWM Safe
          Прикачени файлове

          Коментар


          • До: Представяне на наш'те джипки!

            Мойте джипки,ето я първата!Купихме я някъде към 2003г. за 500лв. и ремонта започна веднага.Смених доста неща като се започне: купе,шаси,предни калници,два ресьора(в последствие),задни калници,нови фарове,направа на нова генерация,ново гърне,нови стопове,нови гуми(тракторни) с нови джанти.Направихме(с брат ми) нова броня от рифел,преправяне на повече от половината ел. инсталация,смяна на всички тампони на ресьорите,ревизиране на почти всички възли без двигателя.Боята беше 7 - 8 слоя и се наложи да я отстраним до метал.Правихме опити да направим матова боя ,но много се драскаше и се отказахме.В крайна сметка зеленият цвят го направихме по военна рецепта, като смесихме жълта и черна боя.Ремонта продължи 9 месеца, но ми се струва ,че не е завършен .Наскоро се сдобих с нови джанти и джек, ще трябват и по-агресивни гуми.Предстои направа на нови стапенки, ролкейдж в купето(че този зеленият май е само за фасада), амове и мн. др.МНОГО работа мина, а още повече ме чака и по двете джипки.Другата ще я представя след малко.


            Прикачени файлове
            ГАЗ69,Fiat Dukato maxi бордово 3,40м.Omai4x4 тристранен самосвал и Витара в проект!

            Коментар


            • До: Представяне на наш'те джипки!

              Ровърите май всички сте ги виждалино това творение не. Ще трябва да се пребоядисва май.
              Прикачени файлове
              За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

              Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

              Коментар


              • До: Представяне на наш'те джипки!

                Ето го и вторият ми джип(пак ГАЗ 69)! Бях се разочаровал от руската техника(визирам Москвич 2140),но тези машинки ме очароваха със своята проходимост и здравина(за времето си)!Закупих го април 2006г. за 2000лв. Джипа е от военните, носил е радиостанция и е доста запазен.Няма кърпено никаде,а няма и за кърпене.Раждите са изключително малко и няма нищо преправяно, всичко е оригинално. Само,че има доста липси някои от които съм набавил в продължение на две години. Двигателя беше блокирал по простата причина, че между буталото и главата имаше някаква шайба. Двигателя заработи и ревизирах всички системи: ел. инсталация, спирачна система, горивна система, запалване, охладителна, маслена система. Целта на занятието е реставрация на ГАЗ 69 ОРИГИНАЛ с възможно най- малко не оригинални части.Предстои направа на гюрук и регистрация в КАТ, за целта са закупени 4 нови български(оригинални за модела, на Вида) гуми.Проектът ще напредва бавно , защото се работи и по двата джипа едновременно, от един човек(чорбаджията),а и бюджета е доста ограничен!Има доста снимки от огледа за закупуване до сега.За това как се развиват нещата ще Ви държа в течение ,а може и да създам нова тема ! Поздрави!!!!
                P.S. Газкаджиите да помагат!
                Прикачени файлове
                ГАЗ69,Fiat Dukato maxi бордово 3,40м.Omai4x4 тристранен самосвал и Витара в проект!

                Коментар


                • До: Представяне на наш'те джипки!

                  здравейте и от мен
                  машината е mitsubishi pajero eci multi 3000 super select v6 автоматик 93г., пълен блокаж на задния диф с копче, регулиране на твърдостта на амортесьорите, ел пакет, печка, и неколко седалки в повече (своевременно отстранени )
                  поздрави!
                  Прикачени файлове

                  Коментар


                  • До: Представяне на наш'те джипки!

                    здравейте, най после ми остана време да представя и мойто кон
                    Land Rover Range Rover-classic
                    годината на производство не ми е много ясна понеже джипа е с новото табло, а по рама излиза 89' ?!?!?
                    както и да е тя не ми е много важна в случая
                    двигател: преди беше 2.5TDI VM motor, обаче създаваше много ядове (направо се скапа от добри майстори и не само) и в последствие беше заменен с 300tdi от Land Rover Discovery заедно със скоростите.
                    Смятам да направя следните подобрения:
                    1. Гуми за кал
                    2. Булбар
                    3. Лебедка
                    4. За каквото останат още пари...

                    За сега това е всичко надявам се в най-скоро време на Yaro да му остане време и да ми постне снимките на джипа, които съм му пратил на мейла.
                    Колокото по-як е джипа - толкова по-търсен е трактора... :twisted:

                    Коментар


                    • До: Представяне на наш'те джипки!

                      Pajero 2.5 tdi,автоматик с overdrive,Super-Selekt,автопилот,двузонов климатроник,7 места,ел.стькла,ел.огледала,ел.люк,регулиране на волана,А-bar,халогени,31x10,5x15 BFG A/T
                      Прикачени файлове

                      Коментар


                      • До: Представяне на наш'те джипки!

                        Suzuki Vitara 1.6 i 16V 100-120 Ph
                        Прикачени файлове
                        Не ми казвай какво да правя... За да не ти кажа къде да идеш...!
                        Suzuki Grand Vitara 2.5 V6
                        Mercedes Benz ML55 AMG
                        Ицо - 0888Ч6Ч6Ч6

                        Коментар


                        • До: Представяне на наш'те джипки!

                          Ей го скраперчето ми
                          Прикачени файлове
                          Последно редактирано от keiin; 11-02-08, 21:09.
                          Те т'ва е Баце...

                          Коментар


                          • До: Представяне на наш'те джипки!

                            Наскоро се сдобих с това
                            "JEEP (GRAND (???)) CHEROKEE LAREDO 2,1 TDI 1990
                            нищо не знам 6то за машина е ..а и не мога да намеря никаква сервизна книга за информация ..
                            ина4е ми харесва много !!! за ходене до работа е идеална..но за черен път...не е за състезание...
                            абе... кефи ме !
                            Прикачени файлове
                            понякога човек има нужда от КАЛАШНИК
                            ********************************
                            JEEP CHEROKEE LAREDO 2,1 TDI "COMMANDO"
                            Honda Shadow VLX 600 - 1999
                            FORD CORTINA-TAUNUS WAGONSTATION 2000L V6


                            0897795824 ; 0887092009 ; 0893316996
                            Влади

                            Коментар


                            • До: Представяне на наш'те джипки!

                              Аз карам това и много си го обичам .Малко е небрежен но на мен не ми пречи
                              Прикачени файлове

                              Коментар


                              • До: Представяне на наш'те джипки!

                                Това е моят jeep
                                Прикачени файлове
                                878511557

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X