Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Работа с Garmin 60 CSx

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Работа с Garmin 60 CSx

    Благодаря!
    PATROL 2.8TD КЪСА БАЗА -МАЛКО ПИПНАТ
    КТМ 990 ADVENTURE , SUZUKI DRZ400-E,YAMAHAYZ250F
    0899187766

    Коментар


    • До: Работа с Garmin 60 CSx

      Първоначално публикуван от sabin Преглед на мнение
      Отговора на въпрос

      1. Правиш прозрачна карта, както ние за състезанията.
      http://htftp.offroad-bulgaria.com/sabin/map/zumo69/

      На този адрес има инструкция как да си направиш картата ползвайки безплатни програмки. Не е съвсем за 60-тка но ще ти помогне.

      2. Имаше една програма GPS trackmaker. Тя има такава функция.
      Май някъде бъркам. Картата я направих, но нещо виждам проблем с качването на приемника. Има ли значение името на .IMG файла Пробвах да оставя старото име, но се изтри ОFRM картата. Като смених името на новата карта записах си я в директорията "Гармин" и нищо. Нещо пропускам нали
      По същия начин става и с изо линиите.

      Коментар


      • До: Работа с Garmin 60 CSx

        .IMG файла трябва да качиш в GPS-а със специална програма. Sendmap например. Аз ползвам MapSet Toolkit. С нея инсталираш картата в Mapsource, а оттам вече другото е лесно.

        Коментар


        • До: Работа с Garmin 60 CSx

          Нещо не се поравям
          Може ли по-подробно

          Коментар


          • До: Работа с Garmin 60 CSx

            След като имаш готова компилирана карта (*.img), стартираш програмата MapSet Toolkit; горе вляво кликваш на "select image files"; избираш директорията в която е твоята карта и после "ок"; в полето се появяват всички .img файлове във въпросната директория; маркираш желаната и натискаш бутона "Add". В секцията "Create TDB" избираш директория, където ще се съхранява; попълваш другите полета по желание; долу вдясно отмяташ "install in Mapsource"; и накрая натискаш бутона "start". Дано да не съм те объркал повече с това дълго обяснение.

            Коментар


            • До: Работа с Garmin 60 CSx

              Добре, стана, но сега пък не ще да се качи на приемника
              Прикачени файлове

              Коментар


              • До: Работа с Garmin 60 CSx

                Пробвай като избереш и друга карта за качване. Тази явно е много малка. Опитай с две карти. А после ще изключиш другата от самия приемник.

                0.0мб ми звучи като празна карта. Виждаш ли нещо в Мапсорс от твоята карта?

                Коментар


                • До: Работа с Garmin 60 CSx

                  Ц Не става. Има нещо.
                  Като избера новата карта и някоя от на Събин не се качва нищо. Даже остава само базовата. като махна новата тия на Събин пак се качват.
                  Последно редактирано от Десислав; 27-08-07, 22:31.

                  Коментар


                  • До: Работа с Garmin 60 CSx

                    Първоначално публикуван от sabin Преглед на мнение
                    Отговора на въпрос

                    1. Правиш прозрачна карта, както ние за състезанията.
                    http://htftp.offroad-bulgaria.com/sabin/map/zumo69/

                    На този адрес има инструкция как да си направиш картата ползвайки безплатни програмки. Не е съвсем за 60-тка но ще ти помогне.

                    2. Имаше една програма GPS trackmaker. Тя има такава функция.
                    Защо на МапЕдит-а ми иконата Save не е активна ?Дали защото програмата е ,,Not registered'' и каk да стане ,,Registered'' - единият начин ми е ясен , а другият...
                    PATROL 2.8TD КЪСА БАЗА -МАЛКО ПИПНАТ
                    КТМ 990 ADVENTURE , SUZUKI DRZ400-E,YAMAHAYZ250F
                    0899187766

                    Коментар


                    • До: Работа с Garmin 60 CSx

                      Първоначално публикуван от churov Преглед на мнение
                      Защо на МапЕдит-а ми иконата Save не е активна ?Дали защото програмата е ,,Not registered'' и каk да стане ,,Registered'' - единият начин ми е ясен , а другият...
                      Тук има две версии на мапедит. 1.0.16 е "излекувана", а 1.0.33-5 е най-новата ако не се лъжа. Първо пусни излекуваната, регистрирай си я с кей-генератора. После пусни новата и няма да имаш проблеми. Регистрацията важи и за нея.

                      Коментар


                      • До: Работа с Garmin 60 CSx

                        нещо генератора се е...а ! ID -то ми е 18775.Опитай,пък ще почерпя.защо когато пусна мапедит-а ми показва че е 1,0,11,0 версия ?
                        PATROL 2.8TD КЪСА БАЗА -МАЛКО ПИПНАТ
                        КТМ 990 ADVENTURE , SUZUKI DRZ400-E,YAMAHAYZ250F
                        0899187766

                        Коментар


                        • До: Работа с Garmin 60 CSx

                          Как се расетваше 60тката???

                          Коментар


                          • До: Работа с Garmin 60 CSx

                            настройките или ?

                            Коментар


                            • До: Работа с Garmin 60 CSx

                              Enter+Page+PowerOn и ги държиш докато не те попита дали искаш да изтриеш всички данни, отговаряш Yes и си готов.

                              Коментар


                              • До: Работа с Garmin 60 CSx

                                Първоначално публикуван от Краси Грудев Преглед на мнение
                                Как се расетваше 60тката???

                                Май беше: при изключен ГПС натискаш и задържаш Enter + Page и включваш захранването
                                Ние не сме неутрални!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X