Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Работа с Garmin 60 CSx

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Re: Работа с Garmin 60 CSx

    Преди доста време май някъде прочетох или пък чух, не си спомням, че при всяко слагане на нови батерии трябва да се калибрира компаса.
    Това вярно ли е или не

    Коментар


    • Re: Работа с Garmin 60 CSx

      Първоначално публикуван от Десислав Преглед на мнение
      Преди доста време май някъде прочетох или пък чух, не си спомням, че при всяко слагане на нови батерии трябва да се калибрира компаса.
      Това вярно ли е или не
      аз дори знам, че трябва да е доста по-често, при преминаване под далекопровод например пак е нужна калибровка, абе нищо сложно прави го по-често и готово
      LZ1PER

      Коментар


      • До: Работа с Garmin 60 CSx

        Малко да поразмърдам темата.
        Ако трябва да правя много дълъг преход и траковете за него са ми далеч над 10 000 точки какво правя Като не мога да взема лаптоп с мен.
        Пробвах повече от 20 трака не могат да се запишат, като големината им не може да е повече от 500 точки.
        И още един въпрос: ако имам трак например 9 400 точки, има ли начин да го разцепя на 18х500 и един 400, а не да си играя да гледам точка номер 500 после 1000 и т.н.?

        Коментар


        • До: Работа с Garmin 60 CSx

          Отговора на въпрос

          1. Правиш прозрачна карта, както ние за състезанията.
          http://htftp.offroad-bulgaria.com/sabin/map/zumo69/

          На този адрес има инструкция как да си направиш картата ползвайки безплатни програмки. Не е съвсем за 60-тка но ще ти помогне.

          2. Имаше една програма GPS trackmaker. Тя има такава функция.

          Коментар


          • До: Работа с Garmin 60 CSx

            хм на 60C(S)x забелязах че няма от къде да се настрои часовника а има само за часова зона
            та ми стана интересно от къде се настроива и сверява ако примерно искам да му промена минутите

            Коментар


            • До: Работа с Garmin 60 CSx

              Само от сателитите.

              Коментар


              • До: Работа с Garmin 60 CSx

                хах яко : ) надявах се да е така

                Коментар


                • До: Работа с Garmin 60 CSx

                  Здравейте колеги, имам един въпрос. Възнамерявам да си поръчам по приятел един 60csx от Америка /поради факта, че е доста по евтин от там/, а приятел ще ми го донесе. Интересува ме, дали доставката на такъв от Америка крие рискове по отношение на стандарти и режими на работа, и дали мога да го използвам в България с всичките му функции без никакви проблеми. Благодаря Ви.
                  Only The Best Is Enough!!!
                  Lada Niva - LZ5JU / LZ7C
                  Апартаменти Панорама
                  www.pamporovo.ooo

                  Коментар


                  • До: Работа с Garmin 60 CSx

                    Първоначално публикуван от lz5ju Преглед на мнение
                    Здравейте колеги, имам един въпрос. Възнамерявам да си поръчам по приятел един 60csx от Америка /поради факта, че е доста по евтин от там/, а приятел ще ми го донесе. Интересува ме, дали доставката на такъв от Америка крие рискове по отношение на стандарти и режими на работа, и дали мога да го използвам в България с всичките му функции без никакви проблеми. Благодаря Ви.
                    Moжеш проблеми няма, единствено някой модели нямат световната карта качена, но тя и без това не се използва в БГ.
                    no signature no problems

                    Коментар


                    • До: Работа с Garmin 60 CSx

                      Първоначално публикуван от lz5ju Преглед на мнение
                      Интересува ме, дали доставката на такъв от Америка крие рискове по отношение на стандарти и режими на работа, и дали мога да го използвам в България с всичките му функции без никакви проблеми. Благодаря Ви.
                      Проблеми, които евентуално можеш да имаш ще са липсата на гаранция тук, а също така и това, че базисната карта, която е заредена в ГПС-а, ще покрива САЩ, а не Европа.
                      То не че тя ти върши особена работа за България де, защото ги има само най-основните пътища. Така или иначе ще ти трябва друга, по-подробна, карта.
                      Ние не сме неутрални!

                      Коментар


                      • До: Работа с Garmin 60 CSx

                        Благодаря Ви за отговорите. Значи, освен риска с гаранцията, общо взето си заслужава, защото цената там е 300-320$, а в България е 900 лв, говоря за Garmin 60 CSx.
                        Only The Best Is Enough!!!
                        Lada Niva - LZ5JU / LZ7C
                        Апартаменти Панорама
                        www.pamporovo.ooo

                        Коментар


                        • До: Работа с Garmin 60 CSx

                          при тая разлика в цените нЕма да се замисля и секунда
                          а пък според базовата карта, която ще загубиш, България се състои от двете магистрали, подбалкана и още един-два първокласни пътя...
                          та карта на България тъй или иначе ще си "монтираш", както са казали колегите...

                          Коментар


                          • До: Работа с Garmin 60 CSx

                            В setup>units има map datum.акво е това и каква трябва да е настройката му?
                            PATROL 2.8TD КЪСА БАЗА -МАЛКО ПИПНАТ
                            КТМ 990 ADVENTURE , SUZUKI DRZ400-E,YAMAHAYZ250F
                            0899187766

                            Коментар


                            • До: Работа с Garmin 60 CSx

                              ъъъ мисля, че трябва да е в metric и hh.mm.sss това трябва да... или беше в друго меню ама така трябва да е.
                              no signature no problems

                              Коментар


                              • До: Работа с Garmin 60 CSx

                                Първоначално публикуван от churov Преглед на мнение
                                В setup>units има map datum.акво е това и каква трябва да е настройката му?
                                WGS 84

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X