Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Работа с Garmin 60 CSx

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    Първоначално публикуван от kraz Преглед на мнение
    Интересуваме този GPS има ли възможност да се свърже към по голям дисплей и картата да се извежда на него
    Никакъв проблем за това. Бодваш го към USB порта на лаптоп, пускаш навигационен софтуер на лаптопа (примерно En Route) и си свиркаш.

    Или пък си пускаш Mapsource (софта, който върви с ГПС-а) за да си разглеждаш и обработваш тракове, да си правиш маршрути и т.н.
    Ние не сме неутрални!

    Коментар


    • #92
      а освен лаптоп има ли някаква друга алтернатива на отделен по голям дисплей

      че лаптоп не винаги е удобно да носиш на offroad
      Последно редактирано от kraz; 09-02-07, 15:26.

      Коментар


      • #93
        Може и на PocketPC. Обяснявах как точно някъде из темите, но не помня къде. Използвай функцията търсене.

        Коментар


        • #94
          Първоначално публикуван от kraz Преглед на мнение
          а освен лаптоп има ли някаква друга алтернатива на отделен по голям дисплей
          че лаптоп не винаги е удобно да носиш на offroad

          Отделен дисплей (само дисплей) няма да ти свърши работа. Требе си някакъв компютър, пък бил той и джобен.

          Ама аз не съм особено убеден, че си струва да мъкнеш и Garmin Map 60Csx и някакъв джобен компютър. Поне според мен, разликата в дисплеите не е чак толкова по-голяма, та да оправдае неудобството от носене, закрепване и пазене на тези 2 устройства, вместо само 1.
          Ние не сме неутрални!

          Коментар


          • #95
            Някъде срещнах (дали не беше и тук ) модел на гармин с тв изход , т.е. можеш да го гледаш на всякакъв тв-екран . Ако не се лъжа модела е GARMIN GVN 52 с цена в сащ около 600 $.

            Коментар


            • #96
              аз се надявах да има опция да се гледа картата на такъв отделен дисплей подобен като на nuvi защото ми се струва че ще е по удобно следенето на картата по време на каране

              Коментар


              • #97
                Дойде и момента за "качване" на карта. Инсталирах ехе-то, с Мапсорса виждам новата карта, но как да я кача на приемника

                Коментар


                • #98
                  Първоначално публикуван от Десислав Преглед на мнение
                  Дойде и момента за "качване" на карта. Инсталирах ехе-то, с Мапсорса виждам новата карта, но как да я кача на приемника
                  Качих я След прочитане на инструкцията

                  Коментар


                  • #99
                    Първоначално публикуван от Десислав Преглед на мнение
                    Нещо бачетата от Гармин нещо са объркали. Като го дръпнете това и го разархивирате и като му цъкнете: десен бутон, properties се вижда, че файла е създаден на: 06 Август 2004 г., 09:22:04
                    Никой не се е объркал в Гармин. Този файл, който го гледаш от 2004, е самата инсталираща програма. Другият файл си е от 06 декември 2006.
                    Т.е. всичко си е наред и е добре, че си инсталирал това обновление.
                    Ние не сме неутрални!

                    Коментар


                    • Re: Работа с Garmin 60 CSx

                      Днес забелязах следното:
                      Като кача пълната версиия (офроуд картата + картата с изолиниите) в Setup ->Map, топографската карта с изолиниите се качва най-отгоре в списъка и за да се стигне до другите карти трябва доста да се лази надолу, поради големия брой части (81).
                      По-лошото обаче е, че са всички те са с едно и също име: "Topographic map BG, Topo 20m, February 2007". Ето защо, първоначално помислих, че поради невъзможност да се познае с кое точно парче се работи в момента, няма лесен начин бързо да се изключи/включи показването на изолиниите и ще трябва да се махат/слагат чавките на всичките 81 броя.

                      А то си имало начин, ама трЕбвало малко да се помисли.
                      Значи, вместо да се лази по списъка с картите и да се махат/слагат чавки, се натиска бутончето Menu и от менюто, което се отваря, се избира да се скрие или покаже (Hide / Show ... ) коя да е от заредените карти.
                      Ние не сме неутрални!

                      Коментар


                      • Re: Работа с Garmin 60 CSx

                        Е то аз съм го написал това преди сумати време: http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...90&postcount=4

                        Коментар


                        • Re: Работа с Garmin 60 CSx

                          Първоначално публикуван от sabin Преглед на мнение
                          Е то аз съм го написал това преди сумати време: http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...90&postcount=4

                          Аха, половин година преди да се сдобия с ГПС ...
                          Ние не сме неутрални!

                          Коментар


                          • Re: Работа с Garmin 60 CSx

                            Защо ГПСа записва по няколко ACTIVE LOGа ,като основния е очеваден,а има още 2-3 с по 1 или малко повече точки.

                            Коментар


                            • Re: Работа с Garmin 60 CSx

                              Първоначално публикуван от Краси team-atvracing Преглед на мнение
                              Защо ГПСа записва по няколко ACTIVE LOGа ,като основния е очеваден,а има още 2-3 с по 1 или малко повече точки.
                              Като го изключиш, той спира да записва. При следващо включване започва отново.
                              Ние не сме неутрални!

                              Коментар


                              • Re: Работа с Garmin 60 CSx

                                Също така при всяка загуба на сигнала започва нов трак.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X