Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Въпроси и дискусия по Навигационна Карта на България

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Въпроси и дискусия по Навигационна Карта на България

    Първоначално публикуван от sabin Преглед на мнение
    Обновили ли сте си фърмуера до последна версия чрез WebUpdater?
    Да, проверил съм го. И в About и в сайта на Гармин последната версия на софтуера е 4.10.

    Коментар


    • До: Въпроси и дискусия по Навигационна Карта на България

      Първоначално публикуван от peppy Преглед на мнение
      София.
      От Ц.Гара по посока Илиенци, те прекарва през кръговото на надлез Надежда, а не отдолу под него, където е правилния и по-бърз път.
      OFRM Geotrade Lite V4.8LAT /но така беше и с 4.7/

      По същия начин рутира и на Сарафово при пътуване от Бургас за Поморие и при движение по бул. Данаил Николаев при гара Подуене.На мапсорса е нормално, но на нувито не е.С OFRM Geotrade съм.

      Коментар


      • До: Въпроси и дискусия по Навигационна Карта на България

        Oчаква ли се в някоя следваща версия на картата да се добавят новите блокове в София ? Свалих си 4.80 ,но и там все още ги няма(всички нови блокове построени след 2006 година).

        Коментар


        • До: Въпроси и дискусия по Навигационна Карта на България

          Ето снимка, как изглеждат офф-роад маршрутите на този модел в момента! Доста трудничко за ориентация е с този Garmin Quest, ако няма грешка в картата!
          Прикачени файлове

          Коментар


          • До: Въпроси и дискусия по Навигационна Карта на България

            Незнам дали тук е мястото на това което ме интересува,ако модераторите преценят моля да преместят въпроса.Миналата година си взех nuvi550 с инсталирана карта направих си регистрация за да получавам ъпдейтите,само дето го забравих в колата и "замина"в незнайна посока,откраднаха ми го.Та въпроса ми е може ли д си купя нов,без инсталирана карта, и да ползвам полученото обновление версия 4.80?Това което съм се насочил е 60csx.

            Коментар


            • До: Въпроси и дискусия по Навигационна Карта на България

              Момчета, много добра работа свършихте с нова карта. Браво, обаче виждам че реките не са оправени. Има ли шанса да ги оправите в следваща версия?

              Коментар


              • До: Въпроси и дискусия по Навигационна Карта на България

                Първоначално публикуван от георги дончев Преглед на мнение
                Незнам дали тук е мястото на това което ме интересува,ако модераторите преценят моля да преместят въпроса.Миналата година си взех nuvi550 с инсталирана карта направих си регистрация за да получавам ъпдейтите,само дето го забравих в колата и "замина"в незнайна посока,откраднаха ми го.Та въпроса ми е може ли д си купя нов,без инсталирана карта, и да ползвам полученото обновление версия 4.80?Това което съм се насочил е 60csx.
                картата се продава за един уред,нов уред нова карта,така е по принцип,обърни се към Сабин

                според теб кой трябва да плати за твоята грешка ? ти или разработчиците на картата ?
                ефтиното или излиза скъпо или е незаконно

                Коментар


                • До: Въпроси и дискусия по Навигационна Карта на България

                  Кой ще плати?Естествено че аз,nuvi-то ми струваше 860лв.На фона на следващите 600лв картата си е направо без пари,просто питам като всеки новак и неразбиращ много от тези неща.

                  Коментар


                  • До: Въпроси и дискусия по Навигационна Карта на България

                    много лошо нещо ти се е случило,няма спор,на никои не го пожелавам,може би с протокол от полицията че действително е откраднат уреда ще ти дадат карта,извини ме за недоверието и аз не съм отдавна в този форум но поне 20 човека са ме питали какъв е начина да се сдобият с карта без да я плащат,има всякакви хора,личи си че ти не си от тях,не исках да те обиждам,просто според мен така е правилно.
                    ефтиното или излиза скъпо или е незаконно

                    Коментар


                    • До: Въпроси и дискусия по Навигационна Карта на България

                      Здравейте искам да попитам могат ли по някакъв начин да се махнат иконките на Германос, Булбанк от новата карта ОФРМ 4.80 .Иначе картата е супер

                      Коментар


                      • До: Въпроси и дискусия по Навигационна Карта на България

                        не могат,вече е обсъждан въпроса
                        ефтиното или излиза скъпо или е незаконно

                        Коментар


                        • До: Въпроси и дискусия по Навигационна Карта на България

                          с риск модераторите да ми се скарат за спам ще кажа че съм поредния обезверен от''възможностите'' на полицията.А иначе по темата,с версията 4.7 пътувам към с.Мирково,Софийско,до Гълъбец,до мемориала на В.Левски всичко е О.К. и оттам в ляво през Буново,връх Баба през просеки и пътеки та до крайната цел,добре че познавам маршрута и знам с АТВ-то нямам проблеми ама с баничарката?От Златица като отивам пак на там ме кара да подмина разклона за с.Мирково и пак с.Буново и .............Къде бъркам?

                          Коментар


                          • До: Въпроси и дискусия по Навигационна Карта на България

                            Първоначално публикуван от георги дончев Преглед на мнение
                            с риск модераторите да ми се скарат за спам ще кажа че съм поредния обезверен от''възможностите'' на полицията.А иначе по темата,с версията 4.7 пътувам към с.Мирково,Софийско,до Гълъбец,до мемориала на В.Левски всичко е О.К. и оттам в ляво през Буново,връх Баба през просеки и пътеки та до крайната цел,добре че познавам маршрута и знам с АТВ-то нямам проблеми ама с баничарката?От Златица като отивам пак на там ме кара да подмина разклона за с.Мирково и пак с.Буново и .............Къде бъркам?

                            това преди или след като ти откраднаха GPS-a ?!?!?
                            или с новия с новата карта ?, който се каниш да купуваш
                            ефтиното или излиза скъпо или е незаконно

                            Коментар


                            • До: Въпроси и дискусия по Навигационна Карта на България

                              с nuvi-то,още декември месец когато го купих,поразпитах познати и тук там всеки дига рамене,само един колега ми каза да задам точка до селото не самото село,каза ми че се бъркат маршрутите offroad и републиканската пътна мрежа,по този начин ме закара по главния,подбалкански,път иначе го бях взел за София никъде не ме е подвел при правилно въведен адрес,

                              Коментар


                              • До: Въпроси и дискусия по Навигационна Карта на България

                                Аsentop не съм видял къде е обсъждана темата жалко че не могат да се махат може би са спонсори на картата според мен за платен продукт да ти се набиват в очите фирми които не ти трябват ...... Това е лично мнение но определящото е мнението на създателите на картата.В понеделник вторник ще я пробвам най много да се върна на 4.70

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X