Обява

Свий
Няма добавени обяви.

OFRM Geotrade v5.11...

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: OFRM Geotrade v5.11...

    Точно 3 месеца до Гергьовден.[/QUOTE]

    Колега, ако за теб ТРИМЕСЕЧИЕТО означава четири месеца е друго нещо...В условията пише, че ъпдейът ще излиза на всяко тримесечие, което означава, че началото или най късно средата на април трябва да излезе първият ъпдейт за тази година, както и Гармин правят на всяко тримесечие. Затова споменах, че последният ъпдейт за 2009 трябваше да излезе началото или средата на януари, а реално беше през февруари.

    Коментар


    • До: OFRM Geotrade v5.11...

      Нови версии се стараем да изкарваме през 3 месеца. Това че някоя версия сме я забавили не означава ще следващата ще излезе на 2 месеца, защото няма смисъл. Целта не е да бълват нови версии а да се довършат целите които сме си поставили за следващата версия, затова и понякога се бавим. Това не е хляб да ви го замесим и продадем. С тези бързания стават грешките и после пускаме нови версии след 2 дена... когато излезе - тогава. Старата карта си работи нали?

      Коментар


      • До: OFRM Geotrade v5.11...

        Ще ни разкриете ли някоя от целите на следващата версия? Изненади ще има ли?

        Коментар


        • До: OFRM Geotrade v5.11...

          Събине здравей само да те попитам далечното търсене ще бъде ли оправено.

          Коментар


          • До: OFRM Geotrade v5.11...

            Присъединявам се към Наско. Това е един от въпросите, които засягат всички.

            Коментар


            • До: OFRM Geotrade v5.11...

              Присъединявам се към вас, и мен това страшно ме дразни! Писал съм на гармин още от миналата версия и чакам развитие Все още е на старата система. Хрумна ми току що да пробвам да го излъжа ... да видим...

              Коментар


              • До: OFRM Geotrade v5.11...

                Първоначално публикуван от jgadjev Преглед на мнение
                Ще ни разкриете ли някоя от целите на следващата версия? Изненади ще има ли?
                Генерални промени няма.

                10 нови града с улици
                8 с адреси
                5 с блокове
                4 прецизирани
                -Лифтове и влекове на Витоша
                -Лейн ассист Пловдив, Ямбол, Бургас и Пазарджик
                -Изчистени са много грешки из цяла България.
                -Язовирите и Езерата са изобразени по детайлно и точно.
                - много нови точки и офроуди

                Коментар


                • До: OFRM Geotrade v5.11...

                  Първоначално публикуван от sabin Преглед на мнение
                  Генерални промени няма.

                  10 нови града с улици
                  8 с адреси
                  5 с блокове
                  4 прецизирани
                  -Лифтове и влекове на Витоша
                  -Лейн ассист Пловдив, Ямбол, Бургас и Пазарджик
                  -Изчистени са много грешки из цяла България.
                  -Язовирите и Езерата са изобразени по детайлно и точно.
                  - много нови точки и офроуди
                  е това ако не са генерални промени !!! .................. всъщност вярно, не е лошо да помислите по нататък да направите татковината от 111 хил. на поне към 200 хил. кв.км
                  ........ колкото повече - толкова повече
                  TLC 90 1KZ-TE 2000г.
                  "Социализмът приключва тогава, когато чуждите пари свършат!" - Маргарет Тачър

                  Коментар


                  • До: OFRM Geotrade v5.11...

                    Нямам търпение да видя новата карта...

                    Понеже и аз пратих някои корекцийки... А сега във Видин текат доста промени и строителни работи около Дунав мост 2 и съпътстващата го инфраструктура... Чакам да пуснат надлезите и новите пътни възли за да ги обходя и да пратя инфо, ако мога...
                    [B]Videos of [U]Vidin[/U], the [U]Vidin-Calafat bridge[/U] and the [U]region[/U] - here: [URL]http://www.youtube.com/user/gusterbo[/URL][/B]

                    Коментар


                    • До: OFRM Geotrade v5.11...

                      и аз нямам търпение да видя новата карта,събин беше казал че ще има гр.провадия(моя роден град) с голямо нетърпение чакаме новата карта

                      Коментар


                      • До: OFRM Geotrade v5.11...

                        Положението с търсенето на POI-овете засега е следното: Или не ги търси на далече или като ги направя да ги търси не могат да се избират от екрана като се разхождаш по картата

                        Чудя се кое е по малкото зло от 2-те...

                        Като се има в предвид, че общо взето точките се търсят а не се цъкат по екрана може би по-добре да ги направя да се търсят коректно без възможност за цъкане по тях? Мнения?
                        Последно редактирано от sabin; 30-04-10, 18:12.

                        Коментар


                        • До: OFRM Geotrade v5.11...

                          Първоначално публикуван от tony553 Преглед на мнение
                          е това ако не са генерални промени !!! .................. всъщност вярно, не е лошо да помислите по нататък да направите татковината от 111 хил. на поне към 200 хил. кв.км
                          ........ колкото повече - толкова повече
                          Сетих се и нещо генерално, което го пропуснах защото не е минало през мен. Става въпрос за огромен труд и много безсънни нощи на колегата Yackee, който ви отговаря тук във форума и на е-мейлите. 44000 имена на улици са прегледани и редактирани. Оправени са съкращенията на имената и сега улиците се търсят много по ефективно

                          Коментар


                          • До: OFRM Geotrade v5.11...

                            Първоначално публикуван от sabin Преглед на мнение
                            Като се има в предвид, че общо взето точките се търсят а не се цъкат по екрана може би по-добре да ги направя да се търсят коректно без възможност за цъкане по тях? Мнения?
                            По този начин за мен ще е по-удобно.Но нека повече хора си кажат мнението.

                            Коментар


                            • До: OFRM Geotrade v5.11...

                              Първоначално публикуван от sabin Преглед на мнение

                              Като се има в предвид, че общо взето точките се търсят а не се цъкат по екрана може би по-добре да ги направя да се търсят коректно без възможност за цъкане по тях? Мнения?
                              Това означава ли , че като чукна по точката вече няма да се изписва името и ? Случва ми се да разглеждам картата и да проверявам точките наоколо.

                              Коментар


                              • До: OFRM Geotrade v5.11...

                                Първоначално публикуван от milstan Преглед на мнение
                                Това означава ли , че като чукна по точката вече няма да се изписва името и ? Случва ми се да разглеждам картата и да проверявам точките наоколо.
                                да

                                Тази вечер и аз търсих из картата една хижа където не се сещах името и...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X