Обява

Свий
Няма добавени обяви.

OFRM Geotrade 5.50

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • OFRM Geotrade 5.50

    В тази тема ще се радвам ако споделите какво искате за версия 5.50, както и ще споделям какво смятаме да добавим, променим и т.н.т.

    Като начало ще се опитам да прескоча недостатъците на софтуера и да отделя 3D сградите в отделен слой.
    Последно редактирано от sabin; 11-04-11, 19:54.

  • #2
    От: OFRM Geotrade 5.50

    Изкушавам се да кажа магистрала Люлин. Въпреки, че това е и нож с две остриета защото не се знае каква част от магистрала ще бъде пусната след 2 седмици . Дали ще е еднопосочно в посока София или двупосочно. Но пътните възли за готови, по самата магистрала вече може спокойно да се мине с кола да се направи и да се запише трасето и.

    Така си мисля ,че ще е най-добре по-отрано да я имате магистралата и в момента в който я пуснат да я има и в картата, за да не се получи момента в който магистралата ще е факт- а отразяването и в картата ще бъде след 3 месеца.

    Коментар


    • #3
      От: OFRM Geotrade 5.50

      Ми аз лично бих искал да започнете да вкарвате данни и картинки за LANE ASSIST, кръстовища със сфетофари (да имат икона със сфетофар), подобряване на улиците които са двупосочни а всъшност са еднопосочни и т.н. - та като начало в София а след това и по другите градове. Мисля че достатъчно добре е покритието за да се влагат повече човекочасове за развитието му и е по-добре да се пренасоат усилията в вкарване на всички налични в момента услуги в картата.
      nuvi 3790LT flashed to nuvi 3490LT

      Коментар


      • #4
        От: OFRM Geotrade 5.50

        Добавяне на нови градове, а защо не и села.
        Случайността е съвпадение на обстоятелства, предварително обмислени и организирани!

        Коментар


        • #5
          От: OFRM Geotrade 5.50

          Макар да стана малко досаден, пак да напомня за новия ГКПП до Ивайловград, асъщо така и самия Ивайловград, че в европеската е по-подробен. Например от Хасково за Иваловград по бързо се стига като минеш през ГКПП-Ново село и новия пункт до Ивайловград. Има какво да се добави и за точността в развитите градове, става въпрос за еднопосочните улици, но това зависи изцяло от нас, аз се наемам да дам две възлови за Хасково. Съгласен съм с колегата за курортните села, Черноморец май не е мръднал от една година. Вярно с.Стойково, Хасковска област в европейската е с всички улици та даже я има и църквата.

          Коментар


          • #6
            От: OFRM Geotrade 5.50

            Казвайте си каквото ви е на душата - това е целта на тази тема. Ние ще преценим по желанието на клиентите как да оптимизираме ресурсите които имаме.

            Коментар


            • #7
              От: OFRM Geotrade 5.50

              Junction view ако може, ще бъдем много благодарни..

              Коментар


              • #8
                От: OFRM Geotrade 5.50

                ЧЕСТИТА НОВА ГОДИНА!!! Страхотна работа е свършена за 2010 от екипа. Желач Ви много успех и здраве.
                Ще ви изпратя инфо за еднопосочни улици, затворени и много други важни подробности за Пазарджик. Номера на блокове, които всъщност са на 200 - 300 м от улицата на която се водят./ координати/. и много други ......

                Коментар


                • #9
                  От: OFRM Geotrade 5.50

                  ЧЕСТИТА НОВА ГОДИНА!

                  Аз имам малко странно желание. Да се въведат номерата на пощенските клонове. В момента са означени само като POI точки с име "ПОЩА". Би било хубаво и полезно номерата да се включат към името, например "ПОЩА 1000" или "ПОЩА 1336" и т.н.. Така, когато на човек му е нужно да намери точно определен пощенски клон, може да използва търсенето, като въведе номера на клона. За улеснение, може да ползвате данните от bgmaps.com. Там клоновете са дадени с техните номера.

                  Коментар


                  • #10
                    От: OFRM Geotrade 5.50

                    +1 за Junction view, и повече яснота за трафик системата.
                    Как, защо, къде и колко струва.
                    Nuvi 1490T DeLuxe 5.11

                    Коментар


                    • #11
                      От: OFRM Geotrade 5.50

                      Първоначално публикуван от FMEN Преглед на мнение
                      ЧЕСТИТА НОВА ГОДИНА!!! Страхотна работа е свършена за 2010 от екипа. Желач Ви много успех и здраве.
                      Ще ви изпратя инфо за еднопосочни улици, затворени и много други важни подробности за Пазарджик. Номера на блокове, които всъщност са на 200 - 300 м от улицата на която се водят./ координати/. и много други ......
                      Благодаря Ви! Оценяваме високо отделеното време да ни помогнете, защото нямаме ресурс да се справим без Вашата помощ!

                      Коментар


                      • #12
                        От: OFRM Geotrade 5.50

                        Във Варна липсват много блокове. Също и при търсене на адрес по улица и номер много от номерата липсват, а някога номера който търсиш пресича булевард и пада едно голямо обикаляне. Също така Много пъти ме прекарва през улици които са без изход, което е страшно неприятно.

                        Коментар


                        • #13
                          От: OFRM Geotrade 5.50

                          Първоначално публикуван от petar_petrov2004 Преглед на мнение
                          Във Варна липсват много блокове. Също и при търсене на адрес по улица и номер много от номерата липсват, а някога номера който търсиш пресича булевард и пада едно голямо обикаляне. Също така Много пъти ме прекарва през улици които са без изход, което е страшно неприятно.
                          Благодаря за информацията. Ако бъдете по подробен, ще коригираме грешките по рано от отиването на наш екип във Варна, което няма да е скоро.

                          Коментар


                          • #14
                            От: OFRM Geotrade 5.50

                            И аз съм за Junction view,много би помогнало примерно на детелината на Велико Търново,ако не си минавал от там или не са ти казали накъде да караш,почти е сигурно че ще объркаш пътя.
                            Garmin nuvi 765T

                            Коментар


                            • #15
                              От: OFRM Geotrade 5.50

                              Отдавна очаквам да видя в картата спирките на градския транспорт с номерата на линиите.

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X