Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ОФРМ Геотрейд 5.30 - впечатления и коментари

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: ОФРМ Геотрейд 5.30 - впечатления и коментари

    В спецификацията за модел 1300 в сайта на Гармин за България е допусната грешка. Моделите nuvi 1300 и 1310 не поддържат функцията Lane assist (източник) и съответно не показват индикатор в горния ляв ъгъл за броя и посоката на пътните ленти.
    OFRM Team
    Отдел за Борба с Организираните Клиенти

    Коментар


    • От: ОФРМ Геотрейд 5.30 - впечатления и коментари

      Много странно.

      Коментар


      • От: ОФРМ Геотрейд 5.30 - впечатления и коментари

        И освен това по време на навигация (със или без маршрут) не се виждат нито имената на улиците , нито имената на населените места. С тези нови уреди (firmware) убиха "мерака" за навигация. Действам с всички сили да се снабдя с фирма на "Александър" или ще се мъча да слагам сингапурска (май за сега няма) версия.
        http://www.gps-forum.ru/cgi-bin/foru...mode=flat&sb=5
        С оригинала няма да го бъде.
        Последно редактирано от milstan; 04-12-10, 18:35.

        Коментар


        • От: ОФРМ Геотрейд 5.30 - впечатления и коментари

          Искам да попитам ,защо при тая веисия OFFRM Geotrade City V5.30 непоказва зеленина , дървета и други подробности само ми показва пътя и нищо др. Пробвах версията TOPO ,но същия резултат само се появиха за височина . Навигацията е Garmin nuvi1450T помогнете

          Коментар


          • От: ОФРМ Геотрейд 5.30 - впечатления и коментари

            Само ТОРО версията показва зеленините. Изключена ли е европейската карта? Трябва да работи с топото.

            Коментар


            • От: ОФРМ Геотрейд 5.30 - впечатления и коментари

              Не го разбрах само това с трафика

              Работи ли вече, как може да се ползва, през FM ли е или connected services?
              Seat Leon FR 2017 1.8 TSI
              Seat Leon 2007 1.9 TDI

              Коментар


              • От: ОФРМ Геотрейд 5.30 - впечатления и коментари

                Първоначално публикуван от Николай Календжиев Преглед на мнение
                Не го разбрах само това с трафика

                Работи ли вече, как може да се ползва, през FM ли е или connected services?
                Системата за трафик известяване все още е в процес на довършване и тестване. Когато е готова ще публикуваме подробна информация за нея.
                OFRM Team
                Отдел за Борба с Организираните Клиенти

                Коментар


                • От: ОФРМ Геотрейд 5.30 - впечатления и коментари

                  Пробах вклучвах-изклучвах никакъв ефект сега при новата версия проблема е същия не ми дава никакъв релеф,зеленина,гори само пътища ,искам и да попитам къде мога да видя кои точно села са включени в тая версия, защото в обл. Горна Оряховица с. Драганово се още ми го дава прав път , докато селата до него са много добре направени. Мерси

                  Коментар


                  • От: ОФРМ Геотрейд 5.30 - впечатления и коментари

                    Първоначално публикуван от ba6tavi Преглед на мнение
                    Пробах вклучвах-изклучвах никакъв ефект сега при новата версия проблема е същия не ми дава никакъв релеф,зеленина,гори само пътища ,искам и да попитам къде мога да видя кои точно села са включени в тая версия, защото в обл. Горна Оряховица с. Драганово се още ми го дава прав път , докато селата до него са много добре направени. Мерси
                    Ако беше и написал на каква машинка, можеше някой и да отговори. Щото на мен зеленинка ми вади на прост телефон, само на пролет де, сега показва кафяво - нали изсъхна тревата.
                    На мен ми харесва картата, който иска мулт-филмчета - друга система му трябва.
                    подаръци за мъже от FACOM
                    промоция на читави инструменти

                    и на хоби такива

                    тел. О879 Ч8Ч 2З5

                    Коментар


                    • От: ОФРМ Геотрейд 5.30 - впечатления и коментари

                      Машинката е Гармин нуви 1450т ( на телифона ми вади сичко релеф, зеленина ,само на тая навигация не ми дава)

                      Коментар


                      • От: ОФРМ Геотрейд 5.30 - впечатления и коментари

                        Уважаеми потребители и драги приятели,

                        Можете да споделите Вашите впечатления от версия 5.40 в новата тема, предназначена за това. Благодарим Ви предварително!

                        С пожелания за приятно и безаварийно пътуване,
                        OFRM Team
                        Отдел за Борба с Организираните Клиенти

                        Коментар

                        Активност за темата

                        Свий

                        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X