Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Карта на Гърция за Garmin - Auto drive Hellas

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Излезе Auto drive Hellas 1.70

    Първоначално публикуван от plmko Преглед на мнение
    И последно с коя карта е по добре да се пътува в Гърция с Auto Drive Hellas 1.70 или City Navigator 2010.10
    "И с дветет дядо попе и с двете" имаше такъв виц на времето
    Аз лично бих взел и двете, защото в момента не мога да преценя коя ми харесва повече, но на ГПС-а си имам Европеиската която е по-универсална има си и търсене

    Коментар


    • До: Излезе Auto drive Hellas 1.70

      Да, забелязвам , че някои имена в АутоДрайвХелас са "странно" изписани. Имай си за всеки случай и двете, за да ти е по-лесно търсенето.
      Ако нямаш място в уреда зя цялата европейска карта, казвай и ще ти изрежа от европейската карта само Гърция.
      [URL]http://doglickingscreen.com/dog.swf[/URL]

      Коментар


      • До: Излезе Auto drive Hellas 1.70

        ML500 мерси няма да те занимавам с глупости,европейската ще я сложа на SD-то а Хеласа в устройството благодаря още веднъж все пак.......

        Коментар


        • До: Излезе Auto drive Hellas 1.70

          Първоначално публикуван от ml500 Преглед на мнение
          Да, забелязвам , че някои имена в АутоДрайвХелас са "странно" изписани. Имай си за всеки случай и двете, за да ти е по-лесно търсенето.
          Ако нямаш място в уреда зя цялата европейска карта, казвай и ще ти изрежа от европейската карта само Гърция.
          Колега би ли направил тази добрина за нас, които нямаме толкова място на СД картите.
          Благодаря предварително!

          Коментар


          • До: Излезе Auto drive Hellas 1.70

            a_atanasov , нямаш проблеми
            ФИД 449
            http://tranz.it/load.php?id=PV1zsJIkNUdGu8tR283051
            [URL]http://doglickingscreen.com/dog.swf[/URL]

            Коментар


            • До: Излезе Auto drive Hellas 1.70

              Може ли отново да ъплоуднете новата карта на Гърция в *.img формат, защото линковете които сте дали вече не работят!

              П.П. Благодаря предварително!

              Коментар


              • До: Излезе Auto drive Hellas 1.70

                ADHellas_1.7_img:
                Код:
                http://rapidshare.com/files/228667222/Main.rar

                Коментар


                • До: Излезе Auto drive Hellas 1.70

                  Първоначално публикуван от plmko Преглед на мнение
                  ML500 мерси няма да те занимавам с глупости,европейската ще я сложа на SD-то а Хеласа в устройството благодаря още веднъж все пак.......
                  Споделям само за информация вчера пътувах по магистраалата между Кавала и Солун. Бях пуснал само Ауто драйв Хелас-1.70. Първоначално ми даде маршрут, който не преминаваше през магистралата. Все пак се качихме на магистралата. През цялото време получавах указания да взема първия изход и да сляза от магистралата. Усъмних се и проверих дали не съм указал отбягването на магистрали. Уви, нямаше такива указания в GPS-a. Така че не е зле човек да има под ръка и двете карти. Но за сметка на това, от Солун ме изкара за минути и т обез грешен ход.

                  Коментар


                  • До: Излезе Auto drive Hellas 1.70

                    Имаш ли трак от това пътуване по магистралата?

                    Коментар


                    • До: Карта на Гърция - Ауто Драйв Хелас 1.60?

                      Колеги, някой може ли да ми даде работещ линк?

                      Коментар


                      • До: Карта на Гърция - Ауто Драйв Хелас 1.60?

                        Веднага под тази тема е новата версия на картата 1.7. Пълно е с линкове. Само трябва да се прочете темата.

                        Коментар


                        • До: Излезе Auto drive Hellas 1.70

                          Първоначално публикуван от milstan Преглед на мнение
                          Имаш ли трак от това пътуване по магистралата?
                          В картата Auto drive Hellas 1.70 я има магистралата.

                          Аз си открих грешката - в настройките съм дал да ми збира най-краткия, а не най-бързия маршрут!

                          Коментар


                          • До: Излезе Auto drive Hellas 1.70

                            ПРОБВАХ до Александропулс, карта 1.70 води чудесно, няма ПОИ в района, не можах да я накрам да търси на ГАРМИН ХТ,
                            прави впечатление , че всеким ана които и да е черен път дори от 100м, които се вижда от магистралата е наличен и на картата, чак изпълват екрана...не е зя вярване....

                            Коментар


                            • До: Излезе Auto drive Hellas 1.70

                              Прясно инфо от Гърция, Петрич - Кавала - Керамоти - Тасос - Макриамос беше дестинацията. От Петрич до Тасос CN 2010 се справи отлично никакви грешки и никакви отклонения, закара ни на 50м от ферибота /даже каза качете се на ферибота / на самия остров обаче имаше проблеми с Макриамос но с Auto Drive Hellas 1.7 проблемът беше разрешен веднага /закара ни на 20м от рецепцията на хотела/. Хубаво е да си носите и хартиена карта за да видите как точно се изписват имената на градовете /курортите/ казвам това защото Макриамос се пише Makryammos и докато се сетим обиколихме Тасос /града/ 3 пъти. Освен това Старото име на Тасос /града/ е Limenas, но в тъпата агенция тази подробност я бяха пропуснали а има град Limenaria и леко се забъркахме отначало, хубаво беше че в Керамоти раздаваха карти на Тасос /безплатни / и от там се ориентирахме. Обиколихме и острова Ауто Драйва работи супер там показва и доста черни пътчета малки градчета и т.н. На връщане пак СН 2010 и добре дошли в Петрич, от там ОФБГ и право в София. Е това е от мен, носете си и двете карти и си позаредете малко ПОЙ ще са ви полезни. Последно Ауто Драйва не показваше ограниченията на скоростта докато СН 2010 показваше при това на 75 % вярно - има знак 90, показва 90 идва знак 50 сменя веднага е това май е всичко дано не съм ви отекчил много

                              Коментар


                              • До: Излезе Auto drive Hellas 1.70

                                Е, друг път ще знаеш правилото, че всички желани дестинации и маршрути се запаметяват в уреда, още преди да си тръгнал на път.
                                [URL]http://doglickingscreen.com/dog.swf[/URL]

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X