Обява

Свий
Няма добавени обяви.

IGO My way + карти на цяла Европа

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Re: IGO My way + карти на цяла Европа

    Първоначално публикуван от peeter Преглед на мнение
    Тествано на Medion , Tom Tom , Becker , Transonic
    Това ми звучи по следния начин : че си инсталирал IGO на уред (PNA устройство) ТомТом (One или GO). Това е невъзможно , защото те не са базирани на Windos OS. Но както и да е , да не пълним темата с излишни неща.

    Коментар


    • До: IGO My way + карти на цяла Европа

      Здравейте и моля за помощ.Притежавам навегация Мустек модел GP 230.Възможно ли е да се качи от новите версии на Igo и ако да мола за линк към версията и за картите за Европа.10x

      Коментар


      • До: IGO My way + карти на цяла Европа

        Аз нещо не мога да ги видя? Нали тук - http://bgspeleo.info/others/Others/ или?

        ПП - оправих се...Благодарско
        Я помогнете и на мен, че нищо не успях да разбера.
        99 WJ V8, 5" lift long arm, 35"...
        It's a Jeep thing - you wouldn't understand..!

        Коментар


        • До: IGO My way + карти на цяла Европа

          Първоначално публикуван от Николай Малинов Преглед на мнение
          Я помогнете и на мен, че нищо не успях да разбера.
          Посочения линк ( http://bgspeleo.info/others/Others/ ) е място където се съхраняват временно картите. След това се местят на друго място с по-специален "режим на достъп" .За това "място" може да попиташ модератора.

          Коментар


          • До: IGO My way + карти на цяла Европа

            Благодаря ще му пусна ЛС.
            99 WJ V8, 5" lift long arm, 35"...
            It's a Jeep thing - you wouldn't understand..!

            Коментар


            • До: IGO My way + карти на цяла Европа

              Здравейте,
              използвам ASUS P750, на който съм подкарал iGo My way 8, но преди, когато си свалих стария (iGoMyWay 6) той беше с инсталация (имаше си папката 2577) и след инсталирането му можеш да си сложа shortcut към програмата направо на Desktop-а на телефона. Някой има ли идея дали има някъде из интернет и версия 8 със инсталация, защото предполагам всеки ще се съгласи, че е доста по-удобно просто да си докоснеш дисплея и да ти тръгне програмата, вместо да да отваряш Explorer, да търсиш папки и чак тогава да кликнеш върху .ехе-то ...
              Надявам се, че ще намеря решение на проблема си тук, за което предварително благодаря.

              Коментар


              • До: IGO My way + карти на цяла Европа

                Първоначално публикуван от Niki Goranov
                Здравейте,
                използвам ASUS P750, на който съм подкарал iGo My way 8, но преди, когато си свалих стария (iGoMyWay 6) той беше с инсталация (имаше си папката 2577) и след инсталирането му можеш да си сложа shortcut към програмата направо на Desktop-а на телефона. Някой има ли идея дали има някъде из интернет и версия 8 със инсталация, защото предполагам всеки ще се съгласи, че е доста по-удобно просто да си докоснеш дисплея и да ти тръгне програмата, вместо да да отваряш Explorer, да търсиш папки и чак тогава да кликнеш върху .ехе-то ...
                Надявам се, че ще намеря решение на проблема си тук, за което предварително благодаря.
                Не е нужно да ти е инсталационен софтуера, можеш да направиш шорткът към която и да е програма в устройството. Нямам такова подръка, но по принцип става така:
                стигаш с експлорера до ехе-то, натискаш с писалката и задържаш. Появява се меню от което избираш копи, после стигаш пак с експлорера до пътя където искаш да е шоркъта и пак натискаш, задържаш и от същото меню избираш paste shortcut (или нещо подобно).
                Успех
                Спортен магазин Sunny eXtreme - https://sunnyx3m.com

                Коментар


                • До: IGO My way + карти на цяла Европа

                  Какво стана с IGO 6 имали по-нови карти от 2007 за тази версия.Ще ви бъда благодарен,ако някои ми прати линк.

                  Коментар


                  • До: IGO My way + карти на цяла Европа

                    има: http://forum.pocketbulgaria.com/view...=asc&start=525
                    най-долу

                    Коментар


                    • До: IGO My way + карти на цяла Европа

                      За да ти я разпознава Windows-a трябва да направиш шоркът на програмата в Windows\StartMenu .

                      Коментар


                      • До: IGO My way + карти на цяла Европа

                        Първоначално публикуван от Niki Goranov
                        Здравейте,
                        използвам ASUS P750, на който съм подкарал iGo My way 8, но преди, когато си свалих стария (iGoMyWay 6) той беше с инсталация (имаше си папката 2577) и след инсталирането му можеш да си сложа shortcut към програмата направо на Desktop-а на телефона. Някой има ли идея дали има някъде из интернет и версия 8 със инсталация, защото предполагам всеки ще се съгласи, че е доста по-удобно просто да си докоснеш дисплея и да ти тръгне програмата, вместо да да отваряш Explorer, да търсиш папки и чак тогава да кликнеш върху .ехе-то ...
                        Надявам се, че ще намеря решение на проблема си тук, за което предварително благодаря.
                        Аз съм със същия апарат. Мисля, че трябваше да преименуваш папката 2577 която имаш от старата програма И-го 6. Тогава автоматично ще стартираш И-го 8.

                        Проблема е, че този модел Асус не се държи добре с 8 версия. Забива на десетата минута. Мой приятел има същия и една вечер си играхме 4 часа. И на двата телефона - твърдо НЕ ства....

                        Коментар


                        • До: IGO My way + карти на цяла Европа

                          Колеги, моля дайте ми линк на най-новата карта на България за PNA ( Prestigio 350) , но за IGO 8.0.0. - след 12.2008, както и POI и Speed. adimitrov@ontime-bg.com
                          Благодаря

                          Коментар


                          • До: IGO My way + карти на цяла Европа

                            Устриството е Samsung i900 omnia. Сложих му иго8 всичко е наред освен едно : телефона е с резолюция 400х240 и проблема е че програмата тръгва с 1 см по малка на дисплея, но това не е големия проблем. А че като се опитам да натисна нещо по програмата ми възприема с 1 см. наляво. Мисля че решението би било да се зададе точната резолюция на телефона а не както е по дефалт на иго8 320х240. Моля ако някой може да помогне ще съм много благодарен

                            Коментар


                            • До: IGO My way + карти на цяла Европа

                              Трябва да се запишат няколко реда в SYS.txt да ти изпълни екрана:
                              http://forum.pocketbulgaria.com/viewtopic.php?t=20959

                              Коментар


                              • До: IGO My way + карти на цяла Европа

                                Здравеите! От прочетеното до тук доста се пообърках относно това което търся. Имамам работеща iGo_8_PC която използвах докато пътувах по Европа с камиона. Не ме е подвеждала почти никога, но сега ми се налага да я използвам и в БГ и картата която имам е твърде бедна. Не мога открия нищо по пдробно което да тръгва при мен. Моля помогнете ако можете.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X