Обява

Свий
Няма добавени обяви.

IGO My way + карти на цяла Европа

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: IGO My way + карти на цяла Европа

    Споко де, не е нужно да извиняваш, нали затова сме се събрали тук, за да си помагаме
    Успех и лек път
    LZ1PER

    Коментар


    • До: IGO My way + карти на цяла Европа

      Здравейте, свалих картите на България за iGo 2006, пуснати от milstan на 15 август, но в тях липсва новия участък на магистралата до Стара Загора. Някой има ли още по-нова или пък стара, но допълнена карта?

      Коментар


      • До: IGO My way + карти на цяла Европа

        Някой пускал ли е иго на HTC Touch Diamond с Windows Mobile 6.1 Profesional?
        Пробвах три версии: Igo 2006 без инсталация, 2006 версията, която се инсталира и 2008-последната, която е тук.
        Въобще не иска да започне инсталацията
        Някой има ли решение на проблема?
        Последно редактирано от Peppy; 16-09-08, 10:16.
        LZ1PER

        Коментар


        • До: IGO My way + карти на цяла Европа

          виж тук, става номера
          http://forum.pocketbulgaria.com/view...ht=htc+diamond

          Коментар


          • До: IGO My way + карти на цяла Европа

            Здравейте, имам Wayteq N410 със IGO 2006. Искам да попитам за следния проблем: не мога да настроя часа, тоест той си се променя сам( ако часа е 10 в един момент часа се сменя на 9 или 11). Не знам дали проблема е в устройството или е в софта. При опит да го синхронизирам с времето от GPS ако е 10 часа след натискане на стрелката за ръчна синхронизация часа на PNA става 9 или 11, но не става 10. Другото странно е когато се опитам ръчно да променя часа или минутите, стават нелогични неща. Ако часа показан е 9 и аз искам да го направя 10 при натискането на + , часа става 11 а не 10, при още един + става 13, тоест прескача през 2. Абе с две думи не иска да отиде на точния час, все е около него. При натискане на бутона за минутите ако е 10,30 при + става 11,31 при още един + става 10,32 ; 11,33;10,34;11,35. Ако някой е срещал подобен проблем или има някакво мнение нека сподели?

            Коментар


            • До: IGO My way + карти на цяла Европа

              Задал ли си часовия пояс? В "Език и мерни единици > Задаване на формат за дата и час > Часови пояс"
              Сложи го на +2 часа , а не както го дават за София +1.
              Последно редактирано от milstan; 23-09-08, 11:03.

              Коментар


              • До: IGO My way + карти на цяла Европа

                Оправих го с помоща на фирмата от която го бях купил. Часови пояс където е София на +2 часа(което бях правил и преди това), поставих отметка за автоматично сверяване на часа за Daylight saving. После в GPS при синхронизиране на часа махнах отметка за автоматична корекция и нещата се оправиха. Не знам как стана даже и бутоните долу за минути и часове заработиха както трябва да прехвърлят през 1. Така че сега ще наблюдавам дали е решен трайно проблема. Като впечатления съм доволен засега(2 дни) от навигацията за Русе. Като си задавам различни села и градове ги намира. Картата ми за BG e 6,5 MB от 2008. Дано съм бил полезен на някого.

                Коментар


                • До: IGO My way + карти на цяла Европа

                  Как мога да си изтегля карта за Македония на IGO?
                  Виждам, че има доста качени карти във форума, но са без активни линкове.

                  Коментар


                  • До: IGO My way + карти на цяла Европа

                    Трудно е да се нарече карта:
                    Македония

                    Коментар


                    • До: IGO My way + карти на цяла Европа

                      Моята оригинална карта(IGO 2006) с устройството(Wayteq N410) е малка 1ГБ и затова са спестили някои от страните, като UK. Презаписах я на 2 ГБ карта, без проблем за мое учудване. Но когато си сложих допълнително картата United_Kingdom_2007.10_071218.fbl при стартиране устройството я видя и спря до там. Затова я изтрих. Какво да направя за да мога да я ползвам картата(ако приема, че тя е наред, смъкнал съм я от торент)? На моята карта при отваряне има папка navigator и файл shell.ini. Като отворя навигатор вътре са стандартите файлове за IGO 2006 само exe-to се нарича Wayteq.exe . Това ми е целта засега да подкарам картата за UK , а после може да помисля за IGO 8.

                      Коментар


                      • До: IGO My way + карти на цяла Европа

                        За да ползваш пиратска версия на карта трябва и ИГО-то да ти е пиратско. По добре си сложи на СД карта пиратско иго 8 и вече ще си слагаш какви то си искаш карти.

                        Коментар


                        • До: IGO My way + карти на цяла Европа

                          За да слагам пиратски карти, достатъчно ли е само да сменя license.db или трябва да сменя и wayteq.exe(igo.exe) файла? Data.zip файла има ли някакви други функции освен съдържание на данни за устройствата?

                          Коментар


                          • До: IGO My way + карти на цяла Европа

                            При ИГО8 е по различно. Най добре е изцяло ново ИГО. Хем ще е ИГО8, а не ИГО6. Ако това е на картата слага се на друга карта ИГО8. Може да стане ако се смени само igo.exe, data.zip и лиценза. Не е желателно да си затриваш оригиналното иго за да не се получи, че имаш една неизползвама кутийка с дисплей.

                            Коментар


                            • До: IGO My way + карти на цяла Европа

                              Нова карта :
                              IGO2006:
                              хттп://rapidshare.com/files/137221725/maps.zip.html

                              Колеги,понеже съм нов и си сложих новата карта на България, която е заключена и сега си прецаках GPS.Моя е Prestigio 350.Какво да направя.Иска май да сложа някакви лицензи

                              Коментар


                              • До: IGO My way + карти на цяла Европа

                                Моля за помощ.Пощата ми е : adimitrov@ontime-bg.com
                                Искам да си сложа новите карти на България.Пробвах, но като сложих картите ми излезе,че са заключени и сега нищо не мога да направя.Моля да ми кажете точно как и какво да сложа.Знам, че не ви се занимава с новобранци, но всички започваме отнякъде.Благодаря

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X