Обява

Свий
Няма добавени обяви.

IGO My way + карти на цяла Европа

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: IGO My way + карти на цяла Европа

    Имам навигация Prestigio geovision 430 стават ли тея карти за нея

    Коментар


    • От: IGO My way + карти на цяла Европа

      Първоначално публикуван от MAGARETOOO Преглед на мнение
      Имам навигация Prestigio geovision 430 стават ли тея карти за нея
      Това чудо - Престиджо - с АйГоу ли работи ? Ако не - не.
      Ако да - да. Но в зависимост от версията картите са различни.
      подаръци за мъже от FACOM
      промоция на читави инструменти

      и на хоби такива

      тел. О879 Ч8Ч 2З5

      Коментар


      • От: IGO My way + карти на цяла Европа

        Мисля че е с Иго с карите на гармин съм на ясно как става всичко но с Иго изобщо ако може линк за последната карта на българия и как се инсталира ще съм ви благораен че изчетох всичко и няма точни указания всичко е разхвърлено.

        Коментар


        • От: IGO My way + карти на цяла Европа

          Разрових се из интернет пише че е с иго8

          Коментар


          • От: IGO My way + карти на цяла Европа

            Благодаря за картите.Относно Престижото на колегата първите са за IGO8.Инсталацията е папка IGO=>content=>map и копираш картите вътре а в папка poi
            копираш POI точките.

            Коментар


            • От: IGO My way + карти на цяла Европа

              Здравейте като изтеглих картите за Иго8 и свързах Prestigioto 430 се оказа че е с Иго6 как мога да го подновя до иго8 намерих такава тема но линковете с файловете не работят ще съм благодарен ако някой ми обясни как да ъпдейтна Prestigioto до иго8 или да му сложа Гармин четох че може да се сложи.Знам че на никой не му се обяснва и е по лесно да ми дадте готова тема но всичките ги изчетох и просто линковете не работят или ако има обяснение за инсталация ме препраща на още по стара тема за това ше съм благодарен на някой да ми обясни как да си сложа иго8 или гармин на Prestigioto.

              Коментар


              • Имаш ли карта за myguide 3100 за западна Европа?
                Някой може ли да помогне купих си myguide но има карта само на половин Европа.
                Няма на западна Европа.
                Последно редактирано от PETER PETRAKIEV; 25-01-12, 17:37.

                Коментар


                • От: IGO My way + карти на цяла Европа

                  Някой може ли да обясни подробно каква е процедурата за инсталиране на ИГО 8,3 на Prestigio 350? Аз чета и се опитвам да направя този autorun file обаче не ми се получава

                  Коментар


                  • Търся новите карти за ИГО Андроид 2012 г.

                    Немога да намеря работещ линк за новите карти на Европа .Навигацията ми работи с ИГО Адроид.
                    Спешно ми трябва ще патувам из европа,ще бада благодарен!

                    Коментар


                    • От: До: IGO My way + карти на цяла Европа

                      как мога да изтегля карта от тези

                      Коментар


                      • От: До: IGO My way + карти на цяла Европа

                        Някой да е срещал някъде в нет-а карта на Перу за IGO My Way за Android?

                        Коментар


                        • От: IGO My way + карти на цяла Европа

                          Има ли нови карти на Европа за 2013 . ИГО примо за Windows se и, ако има може ли линк?

                          Коментар


                          • От: IGO My way + карти на цяла Европа

                            как мога да сваля картите за да пробвам някои от тях

                            Коментар


                            • От: До: IGO My way + карти на цяла Европа

                              Ако може да попитам:
                              Инсталирах на телефона /SAMSUNG GT-I9082 с Андроид 4.2.2/ - IGO-9.6.7.
                              Изтеглих карти от пост 446 в същата тема. Картите са за IGO 8.3.
                              Могат ли да се използуват от моята версия? Нещо като кача карта и ми блокира. За втори ден се боря с IGO още ми е съвсем ново като софтуер и не се ориентирам добре.
                              Дали не трябва да си инсталирам версия 8.3 и да се оправят нещата? Ако е така къде мога да открия инсталация? Всъщност започнах да се боря с това нещо, защото на този телефон не може да се инсталира street pilot, поради версията на андроида и не мога да си използувам гарминските карти с които съм свикнал и се оправям сравнително добре.
                              Благодаря предварително на оказалите помощ.
                              Последно редактирано от velizar6507; 25-04-14, 12:43.

                              Коментар


                              • От: IGO My way + карти на цяла Европа

                                Може да качите мисля цитираната навигация.А относно IGO аз съм много доволенмакар,че беше борба докато свикнем едни с друг има версии който дават подобен дефект.Иначе не би трябвало да блокира в правилната папка ли ги слагате? Мисля ,че тук не е добра идея да качвам указания ще ви изпратя л.с. /сайта изисква регистрация/Ако имате въпроси пишете.Успех
                                Няма невъзможни неща,има просто недостатъчно финансиране.....
                                GSM +359 895 236 182

                                А Rhf +

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X