Обява

Свий
Няма добавени обяви.

IGO My way + карти на цяла Европа

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: IGO My way + карти на цяла Европа

    Първоначално публикуван от Явор(dorzi) Преглед на мнение
    Инсталирах си Иго8 без проблем.С картата на България нямам проблем.Търся,намирам,рутирам и т.н.Сложих си и карти на други държави в папка maps,но не ми ги разпознава.Дава ми че имам само българската.Утрепах се да търся какво греша,но явно вече имам нужда от помощ...!!!
    Никой ли не се сблъсквал с проблема ми

    Коментар


    • До: IGO My way + карти на цяла Европа

      Първоначално публикуван от Явор(dorzi) Преглед на мнение
      Никой ли не се сблъсквал с проблема ми
      Виж да не са ти стари картите (за 2006) ИГО8 не ги разпознава.

      Коментар


      • До: IGO My way + карти на цяла Европа

        Първоначално публикуван от alex_markov Преглед на мнение
        Виж да не са ти стари картите (за 2006) ИГО8 не ги разпознава.
        Благодаря,Алекс.Най вероятно е от това.Сега трябва да намеря работещ линк от където да ги дръпна

        Коментар


        • До: IGO My way + карти на цяла Европа

          Първоначално публикуван от Явор(dorzi) Преглед на мнение
          Благодаря,Алекс.Най вероятно е от това.Сега трябва да намеря работещ линк от където да ги дръпна
          От тук не става ли:

          _ttp://ftp.offroad-bulgaria.com/krasi_k/IGO8-PC%202008.Europe%20All%20%20bg%20sound&nterface/twingos_new_igo8_v2%20BG/CONTENT/MAP/?

          Само смени подчертавката с "h"

          Коментар


          • До: IGO My way + карти на цяла Европа

            Първоначално публикуван от nikidd Преглед на мнение
            От тук не става ли:

            _ttp://ftp.offroad-bulgaria.com/krasi_k/IGO8-PC%202008.Europe%20All%20%20bg%20sound&nterface/twingos_new_igo8_v2%20BG/CONTENT/MAP/?

            Само смени подчертавката с "h"
            ЖИВ ДА СИ!!!
            Снощи от къде ли не дърпах уж все новите карти и не ще и не ще.От твоя линк обаче всичко си дойде на мястото.Благодаря много!!!
            П.С.Толкова ли е трудно някой да ги качи на нашия сървър?!Поболях се да ходя по препратките където ги давате.Кое работи,кое след 50 минути,кое го няма вече.Аман!!!

            Коментар


            • До: IGO My way + карти на цяла Европа

              Те този дето го дадох си е от нашия сървър. Взел съм го от темата Ново Igo 8 за РС (http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...ad.php?t=30179)

              Обърни внимание, че това са старите (2007 г.) карти, в линка който бях дал по-горе има препратки и към новите (2008 г.) файлове, но още не съм ги дръпнал (т.к. са от rapidshare повечето).
              Когато ги дръпна ще пиша тук да видим как да ги обменяме

              Коментар


              • До: IGO My way + карти на цяла Европа

                Първоначално публикуван от morfei1 Преглед на мнение
                За хората които имат проблеми с Prestigio Geovision 350

                Не се опитвайте да прецакате iGO-то с което идва Prestigioto ви. Uneversal лицензите, подмяната на различни карти или инсталацията на кракнато iGO върху вградената памет на усторйстовото няма да помогнат.

                Просто инсталирайте Microsoft ActiveSync от CD-то. Свържете устройството с PC-то си. Отидете в папка Flash_Storage и копирайте файла AUTORUN.INF на PC-то си.

                След като отворите файла, би трябвало да изглежда по този начин:

                navigation=\Flash_Storage\igo\igopna.exe

                Променете пътя на:

                navigation=\MMC_Storage\igo\igopna.exe

                Запишете настройките и върнете файла обратно на същото място в PND-то.

                Създайте две папки iGO и gpslog на SD-картата. В първата папка iGO поставете/инсталирайте програмата, а във втората папка gpslog - оставете празна. Инсталирайте кракната версия на iGO на SD-карта. Поставете Universal лиценза в директорията на iGO на SD-картата. Сложете нужните карти, гласове и езици.

                Капирайте SYS.TXT на PC-то. Настройте SYS.TXT файла по следният начин:

                http://morfeii.data.bg/iGO/SYS.TXT
                Здравей колега,
                Мъча се да направя това, което си описал, но не тръгва iGO-то. Казва, че липсва файл. Опитах с 2 различни iGO 6 plus. Можеш ли да дадеш линк откъдето да го взема, а също и Universal лиценза.
                Предварително благодаря

                Коментар


                • До: IGO My way + карти на цяла Европа

                  Ако този пост е малко off-topic, предварително се извинявам. Надявам се, че може да помогне на други със същия проблем.

                  След дълго ровичкане в нет, открих следното: IGO-то (както и някои други програмки) не тръгва под Windows Mobile 6.1 на машини TyTN II.
                  Специално IGO-то умира заради home plug-in на самите HTC.
                  След като го разкарах от today screen-а, всички възможни версии които преди бях опитвал и не работеха, сега съвсем културно си вървят.

                  Благодаря на всички, които опитаха да помогнат. Оказа се идиотски проблем...

                  Коментар


                  • До: IGO My way + карти на цяла Европа

                    Някой мойе ли да ми прати работещ линк към инсталационна iGO, че линка в началото не работи?

                    Благодаря предварително.

                    Коментар


                    • До: IGO My way + карти на цяла Европа

                      Първоначално публикуван от amonra Преглед на мнение
                      Браво . ИГО 8 работи чудесно на ПДА сега се пита дали сте се намери скоро кракната версия и за ПНА. . Ако някой я има моля да я сподели
                      http://www.p2pbg.com/download.php?id...erfase.torrent

                      Коментар


                      • Един тъп въпрос

                        Тъй като съм нов, и не съм наясно с GPS навигациите, Да се похваля, вчера си купих GPS навигатор за автомобил SANG, смешен е, обаче има много екстри ... както и да е. Въпроса ми е следния картите са на iGO6 доколкото разбрах, интересува ме следното:
                        От къде мога да си намеря новите карти?
                        Трябва ли да си купувам нова SD карта или направо да трия старата и отгоре да пействам новата?
                        Заслужава ли си да слагам нова?
                        изчетох из форума навсякъде за IGO и така и не можах да го сваля. Ще съм ви благодарен ако ми помогнете, оставям скайп: mitetoh

                        Надявам се некой компетентен да ми помогне

                        Коментар


                        • До: IGO My way + карти на цяла Европа

                          Първоначално публикуван от jonko6666 Преглед на мнение
                          Здравей колега,
                          Мъча се да направя това, което си описал, но не тръгва iGO-то. Казва, че липсва файл. Опитах с 2 различни iGO 6 plus. Можеш ли да дадеш линк откъдето да го взема, а също и Universal лиценза.
                          Предварително благодаря
                          Линк за SYS файла, който се поставя в директорията на програмата на допалнителната памет. Само за Prestigio Geovison 350

                          http://morfeii.data.bg/iGO/SYS.TXT

                          Това е AUTORUN файла, който се замества със вече съществуващия. Файла се намира в директорията на вградената памет на устройството.

                          http://morfeii.data.bg/iGO/AUTORUN.INF

                          Това е работещ лиценз

                          http://morfeii.data.bg/iGO/Working%20License.rar

                          Това е работещ крак за iGO 2006 SE

                          http://morfeii.data.bg/iGO/igopna_magic.rar

                          След като поставиш допълнителната памет рестартирай Prestigioto от малкото ботонче отзад, за да ти разпознае допълнителната памет!

                          Коментар


                          • До: IGO My way + карти на цяла Европа

                            Пишеш, че е за тези, които олзват ПДА, а за ПНА става ли?
                            Последно редактирано от Pacific; 20-06-08, 16:56.

                            Коментар


                            • До: IGO My way + карти на цяла Европа

                              Е, това е!!! Моя Eten Glofish X650 си тръгна без проблеми с iGO... Мъчихме го, как ли не с Garmin XT-то и Ozi-то... Все нещо не ставаше - портове, грешки и т.н. Почвам да чета яко темата... АХА, ама то имало и iGO 8?! E, като се поизуча на 2006 Plus... Или да я сменям с 8-та?! Каква е разликата?
                              Последно редактирано от ivied; 16-07-08, 06:22. Причина: разликата

                              Коментар


                              • До: IGO My way + карти на цяла Европа

                                От всички линкове за i-Go, посочени от Вас се опитвах да сваля карти, но все нещо не става. Някой би ли ми пратил на мейла, карти за i-Go 2006 Plus. Имам 10, но ми трябват на Гърция, Италия, Австрия и Германия. И ако може 2-та файла с гласовете на български.
                                мейла ми е: yves7@abv.bg
                                Благодаря предварително!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X