Обява

Свий
Няма добавени обяви.

IGO My way + карти на цяла Европа

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: IGO My way + карти на цяла Европа

    Аз нещо не мога да ги видя? Нали тук - http://bgspeleo.info/others/Others/ или?

    ПП - оправих се...Благодарско

    Коментар


    • До: IGO My way + карти на цяла Европа

      Моля за помощ.
      Някой има ли идея как се кракват карти за iGO8 for PC?

      Коментар


      • До: IGO My way + карти на цяла Европа

        как се прави txt фаил за иго8 ,искам аз да си запиша камери имам кординати но нещо несе получава.

        Коментар


        • До: IGO My way + карти на цяла Европа

          Първоначално публикуван от edobg Преглед на мнение
          Ето едно много добро iGO8 със всички карти за Eastern Europe + 3D згради, BG voice, BG keyboard, BG Menu, копира се на SD картата и си работи без инсталация.

          http://www.bgshare.com/get,330149.html

          Здравейте,

          този линк не работи вече (поне аз опитах няколко пъти, но ми дава Network error).

          има ли го някъде достъпен софтуера, качен там?

          мерси предварително

          Коментар


          • До: IGO My way + карти на цяла Европа

            Първоначално публикуван от Terje Преглед на мнение
            Здравейте,

            този линк не работи вече (поне аз опитах няколко пъти, но ми дава Network error).

            има ли го някъде достъпен софтуера, качен там?

            мерси предварително
            Продвах го, линка работи. Има един брояч, изчакваш да стане 00:00 и кликаш на "свали файла". Много е вероятно да е имало временен проблем със сървъра и затова да си получил грешка.

            Коментар


            • До: IGO My way + карти на цяла Европа

              работи, опитах от вкъщи и стана. просто от компютъра на работа не става.

              свалих програмата, сложих я на моя бекер traffic assist highspeed II, със операционна система Win Ce 4.2, и програмата тръгна... Проблема е там, че не може да намери сателити, т.е. GPS сигнал.

              Има ли някой от вас представа какво трябва да се оправи, че да може да работи?

              Коментар


              • До: IGO My way + карти на цяла Европа

                Първоначално публикуван от Terje Преглед на мнение
                работи, опитах от вкъщи и стана. просто от компютъра на работа не става.

                свалих програмата, сложих я на моя бекер traffic assist highspeed II, със операционна система Win Ce 4.2, и програмата тръгна... Проблема е там, че не може да намери сателити, т.е. GPS сигнал.

                Има ли някой от вас представа какво трябва да се оправи, че да може да работи?
                Съвпадение, ползвам игото на същия Бекер. Излизаш на открито, ресетваш GPS-а, стартираш игото, кликаш на MAP (долу в ляво), след това на картинката с батерия, сателит и кола (пак долу в ляво), GPS (долу в дясно), Settings и после Autodetect (долу в дясно) и чакаш да намери порт и незнам си какво. Задължително на открито.

                Успех

                Коментар


                • До: IGO My way + карти на цяла Европа

                  Здравейте. Ще се радвам ако някой може да ми помогне защото вече почвам да си мисля че съм малоумен.
                  Изтеглих всички възможни версии на IGO - всички работят перфектно, хо проблема ми е че никоя от програмите не иска да намери GPS сигнал.
                  Асоциирам порт - при мен е 6.При търсенето на сигнал кото достигне порт 6 светодиода светва за около 3 секунди и после го губи.
                  Позвам HTC Touch с Mobile 6.1 и външен GPS .Каква може да е причината.Виждам че тук има доста знаещи хора.

                  Коментар


                  • До: IGO My way + карти на цяла Европа

                    подкарах го!

                    но не и с предложеното в този форум iGO8: при автоматично търсене не търси вички портове и затова не ми намира сигнал.

                    свалих една версия от един руски форум, която е уж предназначена за Z101, но тръгна и на моя Beckerи с малко преработка на sys.txt работи.

                    Коментар


                    • До: IGO My way + карти на цяла Европа

                      Би ли сложил линк

                      Коментар


                      • До: IGO My way + карти на цяла Европа

                        ето линка на руския форум

                        http://gps-club.ru/forum/index.php?showtopic=7235

                        при него автоматичното търсене минава през всички портове, но за съжаление маршрутирането ми не е активно...

                        а тук може да намериш версия 8.3 и упътване как да се стартира TMC...
                        http://www.gpsunderground.com/forums...ead.php?t=2913

                        Коментар


                        • До: IGO My way + карти на цяла Европа

                          последно опитах и с 8.3 но менюто с маршрутите ми е пак неактивно.

                          някой знае ли евентуална причина и трябва ли да има някакви допълнителни настройки, че да стане това меню активно?

                          Коментар


                          • До: Re: IGO My way + карти на цяла Европа

                            Първоначално публикуван от giorgio Преглед на мнение
                            Да, но прекалено usser frendly... а за България отчайващо бедна.
                            Има версия на руски, за тия които се затрудняват с английския.
                            Става за Турция, по липса на по-добра карта в останалите навигационни софтуери.
                            Здравейте !
                            Сравнително нов съм във форума но с доста усилия успях да събера една сборка за навигаций работещи под Win ce.4.2 , Win ce.5 .
                            Мисля че и картите които съм добавил са сравнително нови , дори и за България.
                            Тествано на Medion , Tom Tom , Becker , Transonic
                            http://free.arenabg.com/details.php?...65e9063fa9652b

                            http://free.arenabg.com/details.php?...36234d43eb01b8
                            Последно редактирано от peeter; 20-01-09, 15:51.

                            Коментар


                            • До: IGO My way + карти на цяла Европа

                              Как си го тествал на TomTom , като той не е с WinCE?

                              Коментар


                              • До: IGO My way + карти на цяла Европа

                                Първоначално публикуван от milstan Преглед на мнение
                                Как си го тествал на TomTom , като той не е с WinCE?
                                В пакета са две инсталаций има и за WM .

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X