Обява

Свий
Няма добавени обяви.

IGO My way + карти на цяла Европа

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: IGO My way + карти на цяла Европа

    Здравей те колеги имам един въпрос качих си осмицата но не тръгна.четах в друг форум че може да е от SYS файла тъй като няма от къде да взема друг го замених с този от 6 и 8 тръгна но да ли ще работи коректно ми е въпроса защото ми дава същите грешки кото 6

    Коментар


    • До: IGO My way + карти на цяла Европа

      Здравейте колеги, сложих си IGO8 устройството ми се казава ADAPT Atlas намерих един малко по стар линк тук където се стартира без проблем, но немога да си сложа най-новата карта на Бг която е към 6 мв а тази с която съм сега ми изглежда еднаква с тази от старата версия на IGO2006Plus -2007 версия(Ако на някой му трябва да пише работи перфектно при мен). Пробвах да преименувам файла само Bulgaria.fbl,но не го намира новия, а като го оставя така както си е Bulgaria_2008.01_080228.fbl също него разпознава. Как да упдейтна картата???
      П.С-Имам с колата БЕКЕР ХАЙТ СПИИД но е с диск само на германия могали да запиша такъв и за България.
      Благодаря ви предварително

      Коментар


      • До: IGO My way + карти на цяла Европа

        Браво . ИГО 8 работи чудесно на ПДА сега се пита дали сте се намери скоро кракната версия и за ПНА. . Ако някой я има моля да я сподели

        Коментар


        • До: IGO My way + карти на цяла Европа

          Във версията за PDA заменяш тези три файла от архива и работи на PNA:
          Код:
          http://anonym.to/?http://uploaded.to/?id=mv5tzp

          Коментар


          • До: IGO My way + карти на цяла Европа

            Първоначално публикуван от Anton Popov Преглед на мнение
            Морфей, това за iGO6 ли се отнася? Защото за iGO8 Prestigio Geovision 350 не тръгва с така приложения sys файл. Моля. помогни
            Да, за версия 2006 се отнася.

            Коментар


            • До: IGO My way + карти на цяла Европа

              имам малък проблем....... качих осмицата и върви перфектно но не ми показва камерите и радарите. Някой може ли да помогне??

              Коментар


              • HELP: Проблем с IGO-то

                Здравейте.
                Имам проблем с IGO, версии 2006 Plus и v8 (други не съм опитвал все още).
                Ползвах 2006 Plus на HTC TyTN II (с WM 6.0), и до сега вървеше перфектно.
                Преди два дена излезе update за машинката ми - Windows Mobile 6.1.
                Естествено, веднага си флашнах ROM-а, и ето ти проблем - IGO спря да работи. В смисъл, не ми дава грешки, нито каквито и да е съобщения - просто за момент се появява часовника на WM (т.е. - мисли малко), след което - ни вопъл, ни стон. Все едно не съм опитвал да го стартирам.

                Има ли някой подобен проблем? Идея как да го реша? Вариант с връщане на стария ROM е изключен - нямам го.

                HELP?

                Коментар


                • До: IGO My way + карти на цяла Европа

                  Пробва ли с хард ресет и повторна инсталация на ИГО-то

                  Коментар


                  • До: IGO My way + карти на цяла Европа

                    Опитах, без успех . Започвам да се чудя дали IGO-то не е несъвместимо с WM 6.1 ?!? Или поне с WM 6.1 във вариант за HTC ?

                    Коментар


                    • До: IGO My way + карти на цяла Европа

                      Пробвай тази версия:
                      Код:
                      http://rapidshare.com/files/98657013/iGO_Karl.rar.html

                      Коментар


                      • До: IGO My way + карти на цяла Европа

                        Инсталирах си Иго8 без проблем.С картата на България нямам проблем.Търся,намирам,рутирам и т.н.Сложих си и карти на други държави в папка maps,но не ми ги разпознава.Дава ми че имам само българската.Утрепах се да търся какво греша,но явно вече имам нужда от помощ...!!!

                        Коментар


                        • До: IGO My way + карти на цяла Европа

                          Колега, следвам стъпките, които си описал, но не тръгва iGO-то. Изписва, че липсва файл. Можеш ли да кажеш коя кракната версия ползваш и откъде си я взел. Също така Universal лиценза.

                          Благодаря предварително

                          Коментар


                          • До: IGO My way + карти на цяла Европа

                            Няма ли вече някой да даде работещ линк за работещо igo 8 ?Пробваме тука някви и нищо не става.!Трябваше вече да коментираме впечатленията си от тази 8-ца дет се вика

                            Коментар


                            • До: IGO My way + карти на цяла Европа

                              Първоначално публикуван от dangerdokd Преглед на мнение
                              Няма ли вече някой да даде работещ линк за работещо igo 8 ?Пробваме тука някви и нищо не става.!Трябваше вече да коментираме впечатленията си от тази 8-ца дет се вика
                              Заповядай:

                              http://forum.pocketbulgaria.com/view...=117833#117833

                              Коментар


                              • До: IGO My way + карти на цяла Европа

                                Първоначално публикуван от nikidd Преглед на мнение
                                Благодаря за линка

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X