Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Какъв 2din навигатор + мултимедия

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
    Моето се продава. След като над година така и не се накумих да го сложа, ще търся някакъв 1DIN вариант, дето е по-лесен, иначе има шанс никога да не го сложа.

    Тук:
    https://offroad-bulgaria.com/forum/%...hip-px5-4-32gb
    За какво ти е 1DIN? Тия с изскачащия дисплей не ги виждам да изкарат дълго. Особено, ако излезнеш да го друсаш някъде по черно.

    За мен проблемът на старото ти беше, че е от дъблоките и влиза до края. А сам казваш, че вътре е една платка и останалото е кухо.

    Аз си взех от по-тънките, т.е. с дълбочина 50 мм. За монтажа изрязах само това:

    Натиснете снимката за да я уголемите  Име:image_856471.jpg Прегледи:0 Размер:141.2 КБ ID:6526804

    След чудене го изрязах с човката на поялника, и оформих с пила. Две тънки пластмаси са.

    Монтажът ми отне около час, заедно със запояването на евробуксата, защото моето старото беше с Нисанска. Радиото е набито доста плътно в рамката и не мърда, дори по черно. Но сега не ми се отваря стойката за чашите. Не, че я ползвам де. Доста повече ми отне прекарването на кабела за задната камера и монтирането ѝ. Както и изрязването и монтирането на двете малки капачета отстрани. Тях ги изрязах от ламиниран паркет 8 мм.
    Натиснете снимката за да я уголемите  Име:viber_image_2019-11-12_09-17-08.jpg Прегледи:0 Размер:232.0 КБ ID:6526805


    Та помисли отново за 2DIN, но от тънките.
    Nissan Terrano 2,7 TDI

    Коментар


    • Не е с изскачащ дисплей. Просто назад е 1DIN. С махаем дисплей е.
      Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

      Коментар


      • Някой подкарвал ли е телевизията на тези чудесии с Андроид 9.От каква антена се нуждаят и има ли практически смисъл цялото упражнение(става ли за гледане или постоянно забива като евтин цифров тунер)

        Коментар


        • Първоначално публикуван от Kirilpm Преглед на мнение
          Някой подкарвал ли е телевизията на тези чудесии с Андроид 9.От каква антена се нуждаят и има ли практически смисъл цялото упражнение(става ли за гледане или постоянно забива като евтин цифров тунер)
          Ако имаш предвид цифрова ефирна телевизия - това не го виждам как няма да прекъсва твърде често в кола, независимо от тунера. Някаква форма на интернет телевизия май има по-добри шансове.
          Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

          Коментар


          • Kirilpm
            Kirilpm коментира
            Редактиране на коментар
            Не ме разбирай погрешно, не смятам да гледам в движение, аз без това и вкъщи не се скъсвам да гледам.Просто да го ползвам като вариант за убиване на време когато се налага да дремя в колата, тоест само стационарно.

        • Моята е с Андроид 9 и интернет телевизиите летят. Ама ей така, само за проба съм пускал. Иначе музика, навигация, телефонни обаждания,малко Ю туб (то пак музика де) и до там.
          Риболовът е болест,която не се лекува,а само се задълбочава.

          Коментар


          • Kirilpm
            Kirilpm коментира
            Редактиране на коментар
            От обажданията съм доволен като слон, добре се чува, добре ме чуват.А как го снабдяваш с интернет?Аз пускам Wifi през телефона, но предполагам, че има и по-техинчески издържан начин?

        • На моята като на лаптопите може да се сложи флашка със СИМ карта за интернет, ама аз не съм слагал. Когато инцидентно ми трябва пускам от телефона.
          Риболовът е болест,която не се лекува,а само се задълбочава.

          Коментар


          • Днес пробвах, БНТ върви прекрасно през сайта им, дори при движение с висока скорост не прекъсва.БосфорТВ искат регистрация, за да можеш да им гледаш прекрасната програма, та ги пропуснах.

            Коментар


            • Не бях доволен от FM радиото на моята мултимедия и го изтрих. Можете ли да ми препоръчата FM радио, в смисъл като класическо радио, а не със запаметени онлайн станции.
              ОС е андроид 8.1
              RAV 4
              F650GS

              Коментар


              • Разгледай обявите из продавалника, да не давам директен линк, че ще се сметне за реклама.Едните навигации са с по-масивен радиатор и малко по-качествени букси и тунер.На по-евтините, производителя е MEKEDE, радиатора е по-нефелен, а по форумите споменават и за проблеми с тунера, да не би при тебе проблема да е такъв.Аз съм със заводското приложение и лови прекрасно.

                Коментар


                • Приложението нещо е дефектно. Търси през 2 десети и то само на нечетните : 91,3 - 91,5 - 91,7 .... и така през цялата скала.
                  Та търся си работщо приложение.
                  RAV 4
                  F650GS

                  Коментар


                  • IvanIvanovi
                    IvanIvanovi коментира
                    Редактиране на коментар
                    да не е по американския стандарт?

                • Обикновено самата мултимедия има настройка някъде по кой стандарт да работи. Самия апликейшън прави едно голямо нищо - казва на тунера къде да иде и толкоз, и евентуално показва RDS-а. Няма отношение към качеството на звука изобщо.

                  ...но често апликейшъна е специфичен за конкретната мултимедия/хардуер, та не съм сигурен дали ще намериш нещо различно от оригинала.
                  Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                  Коментар


                  • Има ли правилно решение, че така е кофти. Обичам да слушам радио. В Шумен дарик е на 91.4 а аз не мога да го намеря...
                    RAV 4
                    F650GS

                    Коментар


                    • Kirilpm
                      Kirilpm коментира
                      Редактиране на коментар
                      Като задържиш бутона за търсене минава на ръчен режим и сменя през .05, това важи за почти всички умни радиа.На моето моето с някаква определена комбинация успях да накарам едната врътка да функционира като веф и да избира станциите с въртене, а не натискане с пръст/бутон, което за мен е по-удобно.Но след като си запаметих няколко станции не съм го ползвал и не помня какъв беше точно номера, ако имаш врътка за честотите и ти е от полза, ще си поиграя пак докато сработи.

                  • Аз защо го слушам на 91.5???
                    Нищо не мога,и нищо не знам...

                    Коментар


                    • 91,5 е.
                      Някои приемници може да засичат по-силен сигнал на 91,4, и автоматично да запаметяват тази честота, но се излъчва на 91,5. Може да се провери в сайта на Дарик.
                      Ето:
                      https://darikradio.bg/section-0-50.html
                      Има ли желание-има и начин!

                      Коментар


                      • Сайта на дарик може и да е стара информацията - сайта остана на Домусбей, а новият сайт е dnews.bg.
                        RAV 4
                        F650GS

                        Коментар

                        Активност за темата

                        Свий

                        В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                        Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                        Зареждам...
                        X