Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Какъв 2din навигатор + мултимедия

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Абе подариха ми едно малко радио за Коледа, и то засече на 91,4, та може и да е вярно.
    Има ли желание-има и начин!

    Коментар


    • На всичките автомобили които имам слушам дарик, на всичките е 91.4, ама въпроса беше за друго.
      RAV 4
      F650GS

      Коментар


      • На нас клиренс ни трябва , не скорост

        Коментар


        • От къде мога да се сдобия с адапторна рамка за Терано 2 2 дин?

          Коментар


          • Рамки има само за 1 DIN. За 2DIN си изрязваш черни капачета от двете страни. В Пост 151 можеш да ми видиш снимката
            Nissan Terrano 2,7 TDI

            Коментар


            • Да споделя какъв проблем имам с моя Китаец, пък ако можете помагайте.
              В последно време като пътувам слушам БГ Радио. Проблема идва от това, че в различни региони радиото е на различни честоти. Китаеца, като излезе от обхвата на даден предавател не търси радиото на друга честота, а си стои на тази на която съм го пуснал. Трябва ръчно да търся новата честота. Това въпрос на настройки, на възможности на Китаеца или нещо друго е. Моля помагайте.
              Риболовът е болест,която не се лекува,а само се задълбочава.

              Коментар


              • Първоначално публикуван от kameno karp Преглед на мнение
                Да споделя какъв проблем имам с моя Китаец, пък ако можете помагайте.
                В последно време като пътувам слушам БГ Радио. Проблема идва от това, че в различни региони радиото е на различни честоти. Китаеца, като излезе от обхвата на даден предавател не търси радиото на друга честота, а си стои на тази на която съм го пуснал. Трябва ръчно да търся новата честота. Това въпрос на настройки, на възможности на Китаеца или нещо друго е. Моля помагайте.
                Пусни си го онлайн и нема да се тормозиш,приложения за онлайн радио-колкото щеш.Аз така правя.

                Коментар


                • Първоначално публикуван от kameno karp Преглед на мнение
                  Да споделя какъв проблем имам с моя Китаец, пък ако можете помагайте.
                  В последно време като пътувам слушам БГ Радио. Проблема идва от това, че в различни региони радиото е на различни честоти. Китаеца, като излезе от обхвата на даден предавател не търси радиото на друга честота, а си стои на тази на която съм го пуснал. Трябва ръчно да търся новата честота. Това въпрос на настройки, на възможности на Китаеца или нещо друго е. Моля помагайте.
                  Тази функция се на нарича RDS, потърси в настройките дали е включена. Може и да е AF като съкращение. Покрай нея има и още една, мисля, че АТ или ТА, тя е при слаб сигнал да сменя станцията. Със сигурност ги имаш като функции.
                  Citroen C-Crosser 2.4 бензин ръчка 2009г.
                  Телефон - в профила!

                  Коментар


                  • Натиснете снимката за да я уголемите  Име:IMG_20200201_111251.jpg Прегледи:0 Размер:275.6 КБ ID:6555108
                    Това е радиото. Ще натисна споменатите бутони и дано стане. Всъщност само тях не бях натискал.
                    Някой знае ли за какво са бутоните : двете антени и двете кръгчета?
                    Риболовът е болест,която не се лекува,а само се задълбочава.

                    Коментар


                    • kameno karp
                      kameno karp коментира
                      Редактиране на коментар
                      Това е външната температура.

                    • Roninn
                      Roninn коментира
                      Редактиране на коментар
                      Двете кръгчета са да ти пуска основно регионални станции,как разбира,незнам.

                    • Roninn
                      Roninn коментира
                      Редактиране на коментар
                      Ако не си успял,избираш бг радио и активираш AF функцията ако имаш RDS

                      П.п Имаш...сега видях снимката

                  • Не съм сигурен, но двете кръчета май са точно за това. Двете антенки може да е другата функция която споменах - при слаб сигнал да сменя станцията. Пробвай. Но пък товага защо ще ги има по два пъти не знам.
                    Citroen C-Crosser 2.4 бензин ръчка 2009г.
                    Телефон - в профила!

                    Коментар


                    • Пробвах ги, ама нищо не става. Като натисна антените излиза едно LOC и до там. Като натисна кръгчетата, те се появяват горе на екрана и пак до там. Всъщност дори и да става нещо, аз поне не съм разбрал какво е то. Ще пробвам с гореспоменатите бутони и тези в комбинация с тях.
                      Риболовът е болест,която не се лекува,а само се задълбочава.

                      Коментар


                      • Първоначално публикуван от Иван Жоров Преглед на мнение

                        Тази функция се на нарича RDS, потърси в настройките дали е включена. Може и да е AF като съкращение. Покрай нея има и още една, мисля, че АТ или ТА, тя е при слаб сигнал да сменя станцията. Със сигурност ги имаш като функции.
                        Тази функция не се нарича RDS, а AF, и е само част от RDS. AF работи само ако съответното радио излъчва такава информация.

                        Каква е поддръжката в китайците не знам, обаче.
                        Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                        Коментар


                        • Двете кръгчета са моно/стерео. AF е за това.
                          Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

                          Коментар


                          • И аз сега като идвах на работа го установих това за кръгчетата. То дори и си го изписва, ама кой да погледне. И AF и ТА включих.
                            Риболовът е болест,която не се лекува,а само се задълбочава.

                            Коментар


                            • Roninn
                              Roninn коментира
                              Редактиране на коментар
                              ТА не работи в бг,мисля че хоризонт имаха такава екстра,но никога не съм чувал да се активира.Ти можеш да активираш ТА -трафик анонс ,но ако радиото не пуска анонс ,няма да стане.

                          • Първоначално публикуван от kameno karp Преглед на мнение
                            И аз сега като идвах на работа го установих това за кръгчетата. То дори и си го изписва, ама кой да погледне. И AF и ТА включих.
                            ТА ще го изключиш още втория път като ти смени станция защото е леко отслабнала. Както Спарки ме допълни по-горе - има риск китаеца хардуерно да не ги поддържа като функции, макар в приложението да ги има.

                            Следя темата с интерес. Все още не мога да се реша за 2дин. В колата съм с 1дин Алпин сравнително висок клас който има осезаемо по-добро качество от радио за до 100лв.. Качеството е една идея по-добро от на заводското радио 2дин на Нисан Х-Трейл. Притеснява ме основно, че ако сложа 2дин качеството ще спадне драстично и не ми се рискува за едната навигация да се набутвам с 400-500лв..
                            Спарки като пусна неговото щях да го купя, но ме хвана в тежък финансово момент.
                            Citroen C-Crosser 2.4 бензин ръчка 2009г.
                            Телефон - в профила!

                            Коментар

                            Активност за темата

                            Свий

                            В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                            Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                            Зареждам...
                            X