Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Какъв 2din навигатор + мултимедия

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    От: Какъв 2din навигатор + мултимедия

    Прослушах записите. За мен проблемите идват от намесата на записващата програма.
    Jeep Cherokee (Liberty) 2.8 CRD 2006.

    Коментар


    • #77
      От: Какъв 2din навигатор + мултимедия

      Първоначално публикуван от Veselin Monkov Преглед на мнение
      ...В полза на телефона...
      Надали ше намериш нещо, независимо от цената и производителя, което да е сравнимо с говорене от самия телефон или нормален hands-free. Просто няма как да се разположи микрофона толкова оптимално - винаги има компромис.
      Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

      Коментар


      • #78
        От: Какъв 2din навигатор + мултимедия

        Предполагам, че е по-комплексна причината. На парота ми микрофона е на сенника. Оставил съм му и 15-20 см аванс. Трябва да уточня, че говоря като съм спрял колата (когато ме интересува качеството). Като отворя сенника и пусна микрофона - идва точно пред устата ми.

        Коментар


        • #79
          От: Какъв 2din навигатор + мултимедия

          Хубаво е да се има предвид и друго - съвременните телефони имат няколко микрофона. Съответно, алгоритмите за премахване на шум и ехо работят значително по-ефективно отколкото при джаджите с 1 микрофон.
          Не чета коментари и не отговарям на такива.

          И коментаторите...

          Коментар


          • #80
            От: Какъв 2din навигатор + мултимедия

            Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
            Надали ше намериш нещо, независимо от цената и производителя, което да е сравнимо с говорене от самия телефон или нормален hands-free. Просто няма как да се разположи микрофона толкова оптимално - винаги има компромис.
            Не си прав,блутоота в каската на мотора,винаги ме чуват по добре,от колкото през самия апарат.

            Ще се опитам да кача аудио ,ако мога.
            Последно редактирано от Roninn; 06-08-18, 21:42.
            Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
            Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
            Анатолий Пейчинов o8875о9815
            https://dvrbg.com/

            Коментар


            • #81
              От: Какъв 2din навигатор + мултимедия

              Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
              Не си прав,блутоота в каската на мотора,винаги ме чуват по добре,от колкото през самия апарат.

              Ще се опитам да кача аудио ,ако мога.
              Няма смисъл. Не говорех за неща, монтирани в каска, а такива, монтирани в купе на автомобил (микрофона обикновено е някъде по сенника, страничната/ите колонка/и, таблото, огледалото. Разликата спрямо каска, където освен че по стечение на обстоятелствата имаш звукоизолация, варианти за оптимално разполагане на микрофона има предостатъчно, е съществена.
              Интернет експлорър: Безплатно предоставян от Майкрософт тул за сваляне на браузер по избор.

              Коментар


              • #82
                От: Какъв 2din навигатор + мултимедия

                Дойде време и аз да се похваля.
                След дълго четене, поръчах това. Пасна идеално, монтажа беше елементарен и меко казано съм възхитен!
                Има възможност срещу доплащане за добавяне на камера за заден ход, видеорегистратор, ТВ тунер, DAB+ и т.н, като за всички тези опции има инсталиран софуер. "Фабричния" софтуер, се държи отлично, пробвах с различни от google play, но предварително инсталираните са перфектни!
                Притесненията ми бяха основно около времето на зареждане и времето за реакция. Първите впечатления са "уау"! Работи изключително бързо и супер гладко.
                Микрофона "вградения в единият край, този от към водача" работи учудващо добре, въпреки, че в комплекта има и "изнесен", но ме мързеше да разглобявам за смислен монтаж.
                Като "забележка" за сега мога да посоча единствено работота със споделения интернет от тел.! Не знам защо, но нещо не ще да работи въпреки, че има връзка и нет. С външен нет няма проблеми - лети!

                С две думи - ГОРЕЩО ПРЕПОРЪЧВАМ!

                За демонстрация

                Последно редактирано от tony553; 28-08-18, 19:57.
                TLC 90 1KZ-TE 2000г.
                "Социализмът приключва тогава, когато чуждите пари свършат!" - Маргарет Тачър

                Коментар


                • #83
                  От: Какъв 2din навигатор + мултимедия

                  Честито и със здраве да го ползваш! Задна камера си купих за около 20-30 лв, специализирана за моя модел. Сменя се едната лампа за номера с по-къса и в нея е вградена камерата.

                  Не видях да има копчета по кормилото, но поне джойстик за управление на радиото имаш ли и работи ли той с новото радио?

                  Коментар


                  • #84
                    От: Какъв 2din навигатор + мултимедия

                    Първоначално публикуван от Veselin Monkov Преглед на мнение
                    Честито и със здраве да го ползваш! Задна камера си купих за около 20-30 лв, специализирана за моя модел. Сменя се едната лампа за номера с по-къса и в нея е вградена камерата.

                    Не видях да има копчета по кормилото, но поне джойстик за управление на радиото имаш ли и работи ли той с новото радио?
                    Гледах вече, точно такива камери и мисля да заръчвам, има ги даже и "Wireless". Чудя се обаче, защото от опит знам, че "Wireless" парктрониците не работят коректно. Това е причината да задържам!
                    Относно копчетата по волана - нямам, но окабеляването е налице и сега съм в процес на търсене на волан с копчета втора употреба Иначе самата мултимедия го подържа "plug and play"
                    TLC 90 1KZ-TE 2000г.
                    "Социализмът приключва тогава, когато чуждите пари свършат!" - Маргарет Тачър

                    Коментар


                    • #85
                      От: Какъв 2din навигатор + мултимедия

                      Поне 5-6 IP камери съм си купувал с уайерлеси. Всичките работеха по месец-два. Засега няма какво да ме накара да повярвам, че тия ще работят по-добре. Прекарването на кабела не е голяма философия. Моя го пуснах през тавана. С една тел през плафоните и стигна точно до огледалото, което ми е дисплея (засега).

                      Коментар


                      • #86
                        От: Какъв 2din навигатор + мултимедия

                        Първоначално публикуван от sparkybg Преглед на мнение
                        Няма смисъл. Не говорех за неща, монтирани в каска, а такива, монтирани в купе на автомобил (микрофона обикновено е някъде по сенника, страничната/ите колонка/и, таблото, огледалото. Разликата спрямо каска, където освен че по стечение на обстоятелствата имаш звукоизолация, варианти за оптимално разполагане на микрофона има предостатъчно, е съществена.
                        На предишния ми автомобил имах инсталиран Парот много висок клас,още ме е яд че не си го свалих.Кристален звук,беше с външен насочен двоен микрофон на панела с плафона,и от двете предни седалки се говори перфектно без да разбере отсрещния че съм в кола.Няма такъв кеф,стриймва музика с отлично качество и тн.Подозирам че някъде са завряли втори микрофон защото имат перфектно шумоподтискане.Колкото до блутуутите в каска,там вярно има изолация но свистящия въздух е проблем повече отколкото отколкото всичко друго в кола.Тествахме с приятел топ модела на Сена u10 в Shoei GT-air при 160км/ч на спортен мотор (Cbr600)се говори разбираемо...

                        Коментар


                        • #87
                          От: Какъв 2din навигатор + мултимедия

                          Първоначално публикуван от Veselin Monkov Преглед на мнение
                          Поне 5-6 IP камери съм си купувал с уайерлеси. Всичките работеха по месец-два. Засега няма какво да ме накара да повярвам, че тия ще работят по-добре. Прекарването на кабела не е голяма философия. Моя го пуснах през тавана. С една тел през плафоните и стигна точно до огледалото, което ми е дисплея (засега).
                          Последните ми 3 коли с автърмаркет камери - все са безжични - Гармин (че ми е лесно с ГПС-а и инсаталцията е за 5 мин), не съм имал Никакви ядове с тях (Освен Цената )

                          Коментар


                          • #88
                            От: Какъв 2din навигатор + мултимедия

                            Ееее, ма тук говорим за китайски камери от 20-30 лв...

                            Коментар


                            • #89
                              От: Какъв 2din навигатор + мултимедия

                              Първоначално публикуван от Veselin Monkov Преглед на мнение
                              Ееее, ма тук говорим за китайски камери от 20-30 лв...
                              Не съм разбрал, аз прочетох безжични

                              Коментар


                              • #90
                                От: Какъв 2din навигатор + мултимедия

                                Тъй де - https://www.ebay.com/itm/Universal-W...oAAOSw-INa8mGx

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X