Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Garmin Mobile XT for Symbian S60 3rd Edition, Ver. 5.00.10

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    До: Garmin Mobile XT for Symbian S60 3rd Edition, Ver. 5.00.10

    Първоначално публикуван от hristov Преглед на мнение
    Здравейте, купих си Nokia n97 и реших да опитам да инсталирам Mobile XT , но преди да се стартира инсталирането ми се показа съобщение, че програмата е несъвместима с телефона. Въпреки това я инсталирах и се опитах да я стартирам, но не тръгва.....някой знае ли къде е проблема?
    И при мен при инсталация даваше, че е несъвместима, но после си тръгна без проблем. Пробвай да я махнеш и наново да я инсталнеш.
    Светът на Владо

    Коментар


    • #92
      До: Garmin Mobile XT for Symbian S60 3rd Edition, Ver. 5.00.10

      Първоначално публикуван от vladoniki Преглед на мнение
      И при мен при инсталация даваше, че е несъвместима, но после си тръгна без проблем. Пробвай да я махнеш и наново да я инсталнеш.
      Вече 2/ри ден пробвам с триене и отново инсталиране, но не става...може би на този модел тел. му трябва друга версия.

      Коментар


      • #93
        До: Garmin Mobile XT for Symbian S60 3rd Edition, Ver. 5.00.10

        Първоначално публикуван от hristov Преглед на мнение
        Вече 2/ри ден пробвам с триене и отново инсталиране, но не става...може би на този модел тел. му трябва друга версия.
        Аз използвам 5.00.50 версия, ти коя версия се опитваш да сложиш?
        Ето линк към последната версия (5.00.50) - https://buy.garmin.com/shop/store/do...=138&pID=11413
        Светът на Владо

        Коментар


        • #94
          До: Garmin Mobile XT for Symbian S60 3rd Edition, Ver. 5.00.10

          Първоначално публикуван от vladoniki Преглед на мнение
          Аз използвам 5.00.50 версия, ти коя версия се опитваш да сложиш?
          Ето линк към последната версия (5.00.50) - https://buy.garmin.com/shop/store/do...=138&pID=11413
          Намерих 5.00.60 и тръгна...

          Коментар


          • #95
            До: Garmin Mobile XT for Symbian S60 3rd Edition, Ver. 5.00.10

            Здравейте колеги.Първо благодаря за това, че се е намерил някой, който да опише кое, как и защо.Второ-телефонът ми е Нокиа 6730 Класик и когато симулирам даден маршрут на завоите само издава звуков сигнал без мацката да ми говори.За да проговори трябва да й натисна Speak.Някой ще светне ли непросветения как аджеба да я накарам, докато си карам да си пее самичка без да натискам клавиши?

            п.с.Оказа се, че при разходка си се държи нормално и си говори, когато и както трябва.Извинявам се за излишния спам, тъй че ако искате изтрийте коментара.
            п.п.с.Обаче на два-три пъти ме изхвърляше от Гарминчето безпричинно...странно защо ли?!
            Последно редактирано от Станислав Николов; 10-01-10, 13:07.
            Renault Koleos, Dinamique, 175hp http://www.youtube.com/watch?v=lq3eCuMXeEw

            Коментар


            • #96
              До: Garmin Mobile XT for Symbian S60 3rd Edition, Ver. 5.00.10

              Здравейте колеги, имам следния проблем....инсталирах Mobile XT, инсталирах картите, отворих програмата, но ми показва че GPS ist Off ??? В настройки съм отметнал да работи само на вграден GPS. Пробвах с версия 060 и 050 на Мobile XT, но все едно и също.

              Коментар


              • #97
                До: Garmin Mobile XT for Symbian S60 3rd Edition, Ver. 5.00.10

                Най-отгоре има сила на сигнала, който се приема.Виж да не би да е драснато оттам.Маркираш го и след това отиваш на него и трябва да ти пише Unit ID INtegrated GPS, и отдолу, ако има копче DISABLE, значи е включен и проблема е другаде, а ако не ще пише Enable и ще трябва да си го стартираш от него.
                Renault Koleos, Dinamique, 175hp http://www.youtube.com/watch?v=lq3eCuMXeEw

                Коментар


                • #98
                  До: Garmin Mobile XT for Symbian S60 3rd Edition, Ver. 5.00.10

                  Първоначално публикуван от Станислав Николов Преглед на мнение
                  Най-отгоре има сила на сигнала, който се приема.Виж да не би да е драснато оттам.Маркираш го и след това отиваш на него и трябва да ти пише Unit ID INtegrated GPS, и отдолу, ако има копче DISABLE, значи е включен и проблема е другаде, а ако не ще пише Enable и ще трябва да си го стартираш от него.
                  В момента в който отворя Mobile XT ми задрасква иконката за сателита в горния ляв ъгъл и ми пише GPS is Off, а когато изляза от Mobileto отида в другата програма през карти ме намира и ми показва местоположението веднага и работи само с вградения GPS останалите са изключени. Обаче включа ли през Mobile и сателита автоматично се изключва.

                  Коментар


                  • #99
                    До: Garmin Mobile XT for Symbian S60 3rd Edition, Ver. 5.00.10

                    Направил ли си файл SW.UNL? Ако не си , чети как се лекува програмата.

                    Коментар


                    • До: Garmin Mobile XT for Symbian S60 3rd Edition, Ver. 5.00.10

                      Колеги някой може ли да ми помогне с генератора на ключове каде да го намеря?
                      Благодаря предшарително!

                      Коментар


                      • До: Garmin Mobile XT for Symbian S60 3rd Edition, Ver. 5.00.10

                        Първоначално публикуван от skobara Преглед на мнение
                        Колеги някой може ли да ми помогне с генератора на ключове каде да го намеря?
                        Благодаря предшарително!
                        примерно тук http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...enerator:wink:

                        Коментар


                        • До: Garmin Mobile XT for Symbian S60 3rd Edition, Ver. 5.00.10

                          Нещо не мога да се оправя с този генератор имам нокиа Е52 това за раширенията на запаметения код ли се отнася "SW.UNL."

                          Коментар


                          • До: Garmin Mobile XT for Symbian S60 3rd Edition, Ver. 5.00.10

                            Относно проблема със sw.unl файла... той може би е останал с разширение .txt, и ще има проблем. Но това може да се коригира и в самия GPS. Там вече файла се вижда, че е sw.unl.txt. Просто се изтрива .txt. Аз поне постъпих така след като уж всичко бях направил както трябва. С .unl файла на картата е същото.

                            Коментар


                            • До: Garmin Mobile XT for Symbian S60 3rd Edition, Ver. 5.00.10

                              Сега след като се оправих с генератора се оказа че не мога да сменя Remote GPS за да се свърже със вградения приемник.Не ми дава опция за промяна като натисна Enable започва да сканира за блутут и нищо не става.

                              Коментар


                              • До: Garmin Mobile XT for Symbian S60 3rd Edition, Ver. 5.00.10

                                И при мен при първия ми опит се получи така Пак си провери дали всичко около .unl файловете ти е ОК. Както съм намекнал и в по-горния си пост, мислех че всичко ми е наред, но се оказа, unl-to ми e останало с разширение .txt. Е аз в последствие си деинсталирах и преинсталирах всичко наново, вече с коректно разширение, и всичко си тръгна по мед и масло.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X