Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Garmin Mobile XT for Symbian S60 3rd Edition, Ver. 5.00.10

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    До: Garmin Mobile XT for Symbian S60 3rd Edition, Ver. 5.00.10

    Първоначално публикуван от teodoro6 Преглед на мнение
    Имам нокиа н95 с инсталирана GMobile XT и карта на БГ.
    Вапроса ми е как мога да добавя и карта на гьрция?И от каде да я изтегля картата на гьрция?
    БЛАГОДАРЯ ВИ ПРЕДВАРИТЕЛНО!!!


    Така и не можах да добавя карта на гърция.Правих струвах и не се получава.
    Ако някои може да помогне...

    Коментар


    • #47
      До: Garmin Mobile XT for Symbian S60 3rd Edition, Ver. 5.00.10

      А какво си "правил-струвал"?

      Коментар


      • #48
        До: Garmin Mobile XT for Symbian S60 3rd Edition, Ver. 5.00.10

        Първоначално публикуван от vladoniki Преглед на мнение
        Все още няма версия за 5800. Той е с тъч и XT-то за съжаление не тръгва. Преди седмица-две пробвах, но не става Ще чакаме нова версия за Symbian с тъч
        Работи, с виртуалната кливиатура няма проблеми.
        [URL]http://doglickingscreen.com/dog.swf[/URL]

        Коментар


        • #49
          До: Garmin Mobile XT for Symbian S60 3rd Edition, Ver. 5.00.10

          Ето нещо по темата от един друг форум само че е на английски, но си заслужава да се види. Има и адреси за различни карти. http://forum.gsmhosting.com/vbb/arch...32595-p-2.html

          Коментар


          • #50
            До: Garmin Mobile XT for Symbian S60 3rd Edition, Ver. 5.00.10

            Първоначално публикуван от mavro1978 Преглед на мнение
            6. След това отворете вече инсталирания Garmin Mobile XT от Menu - Instalations - Garmin Mobile XT. След като стартирате програмата отидете в Settings и отменете всички Bluetooth и GPS опции, тъй като няма да ползваме външен GPS приемник, а вградения такъв.

            7. След като ги отмените отидете в меню: About, което също се намира в Settings. Под IMEI и IMSI номерата, ще намерите Device ID (Card ID). Препишете целия код или го копирайте в Notepad. След това затворете програмата!

            8. Копирания вече код, използвайте с генератора на ключове, като в генератора не забравяйте да посочите, че искате ключ за Garmin Mobile XT ! Копирайте получения 25 цифров код в Notepad. Запаметете файла и след това го преименувайте на: SW.UNL. Готовия файл копирайте в папка Garmin, която се намира на мемори картата на телефона.

            9. Стартирайте отново Garmin Mobile XT. В Settings променете опцията от "remote GPS" на "built-in/attached".

            Не мога до 6 точка стигнах и там Край - отидете в Settings и отменете всички Bluetooth и GPS опции имам Н95 кои са тези опции? "built-in/attached- тва изобщо не ми се появява Някой който знае как мога да се оправя да си даде Скайп да ми помогне
            Моля Ви ако някой може да обясни какво точно се прави след т.6 да каже. Аз я инсталирах и след това като вляза в Поргамата ми дава само следните опции:
            1. Purchase and go!
            2. Begin free trial
            3. Enter product key
            4. Connect to a Garmin GPS
            И аз съм с N95 ...опитах и с този файл SW.UNL но пак нищо...връща ме до менюто с горните четири опции...къде съм сгрешил?

            Коментар


            • #51
              До: Garmin Mobile XT for Symbian S60 3rd Edition, Ver. 5.00.10

              Сгрешил си точно с този sw.unl файл.
              Ако го направиш правилно тези надписи няма да се появят.
              [URL]http://doglickingscreen.com/dog.swf[/URL]

              Коментар


              • #52
                До: Garmin Mobile XT for Symbian S60 3rd Edition, Ver. 5.00.10

                Тая 5-та версия нещо не ми хареса. Качих я на N95. Трагедия.
                Обикновено като съм в колата е включен Гармина и плейера да ми свири музика. При това процесорът на телефона се товари на 100%.
                Да обаче Нокията като се претовари за няколко минути и автоматично се рестартира. Освен това картата е на България и е вземата от едно Нуви, надписите са на български. Картата насича, подава изображението със закъснение. Сигурен съм че не е от картата защото пробвах и със други карти на България. Направо си е проблема от 5-тата версия на Гармина.
                В крайна сметка я разкарах от телефона си и се върнах на 4-та версия. Със същата карта всичко е много по-добре, картата нормално се измества, без закъснение. Пак товари процесора обаче е по-малко от 100%. Остава процесорно време и за плейера. Още не съм пробвал на дълъг път за да съм съвсем сигурен обаче скоро и това ще стане.
                Този Гармин - 5 не е за N95 със процесор на 200 МХц, трябва по-мощен процесор, което пък е свързано със по-голяма консумация на ток. Въобще, налага се някакъв компромис - или по-проста и икономична на батерия навигация или по-луксозна обаче по-бързо ти свършва батерията.

                Коментар


                • #53
                  До: Garmin Mobile XT for Symbian S60 3rd Edition, Ver. 5.00.10

                  Някой знае ли по какъв начин мога да свържа Garmin Mobile XT for Symbian 3rd edition v.5.00, инсталиран на Нокия Е51, с външен GPS Holux Slim240?
                  Опитах както си му е ред през стандартните стъпки в менютата, но нищо не стана.

                  Търся възможност за заобикаляне на тази явна несъвместимост, без да се налага да заменям холукс-а с някой гармински.

                  Много благодаря!

                  Коментар


                  • #54
                    До: Garmin Mobile XT for Symbian S60 3rd Edition, Ver. 5.00.10

                    Като включиш блутут-а на телефона, ако не тръгне от първия път пробвай да сдвоиш двете устройства. Ако пак не тръгне си оправи SW UNL файла

                    Коментар


                    • #55
                      До: Garmin Mobile XT for Symbian S60 3rd Edition, Ver. 5.00.10

                      Да попитам ако телефона няма операционна система а има аGPS може ли да се качват програми и различни карти.
                      Примерно SE W715 или SE G705.

                      Коментар


                      • #56
                        До: Garmin Mobile XT for Symbian S60 3rd Edition, Ver. 5.00.10

                        да,например mapnav и много други

                        Коментар


                        • #57
                          До: Garmin Mobile XT for Symbian S60 3rd Edition, Ver. 5.00.10

                          Въпрос... Записване на Трак (както от нормален GPS Garmin с тази опция) може ли и с мобилен телефон

                          Коментар


                          • #58
                            До: Garmin Mobile XT for Symbian S60 3rd Edition, Ver. 5.00.10

                            Първоначално публикуван от Калоян Мартин Преглед на мнение
                            Въпрос... Записване на Трак (както от нормален GPS Garmin с тази опция) може ли и с мобилен телефон
                            Може
                            Светът на Владо

                            Коментар


                            • #59
                              До: Garmin Mobile XT for Symbian S60 3rd Edition, Ver. 5.00.10

                              Първоначално публикуван от vladoniki Преглед на мнение
                              Може
                              И съответно после да се кара по него ??? Защото тука изкача много добра оферта и се чудя дали навигация (примерно 60cx) или телефонче (с 2,4-2,6" дисплей, вграден GPS и да му купя карти (OFRM) а и да мога сам да си записвам тракове и маршрути). Знам че телефона не е най-удачния варияйн, но пък 2в1 и за същите пари хубав телефон и навигация. Имам Nuvi 310, но ми трябва нещо за гората (колкото като се изгубя да мога да се прибера ). Какво ще кажите

                              Коментар


                              • #60
                                До: Garmin Mobile XT for Symbian S60 3rd Edition, Ver. 5.00.10

                                Първоначално публикуван от Калоян Мартин Преглед на мнение
                                И съответно после да се кара по него ??? Защото тука изкача много добра оферта и се чудя дали навигация (примерно 60cx) или телефонче (с 2,4-2,6" дисплей, вграден GPS и да му купя карти (OFRM) а и да мога сам да си записвам тракове и маршрути). Знам че телефона не е най-удачния варияйн, но пък 2в1 и за същите пари хубав телефон и навигация. Имам Nuvi 310, но ми трябва нещо за гората (колкото като се изгубя да мога да се прибера ). Какво ще кажите
                                Както и на навигацията, която си ползвал, рутиране по трак не е възможно. Възможно е да гледаш трака и по това да се оринтираш. Имай предвид, че и телефончето няма да държи много батерията за в гората, но при добри настройки на дисплея е достатъчно добър вариант. (ще държи доста повече от нувито)
                                Светът на Владо

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X