Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Garmin Mobile XT for Symbian S60 3rd Edition, Ver. 5.00.10

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Garmin Mobile XT for Symbian S60 3rd Edition, Ver. 5.00.10

    Здравейте инсталирах garmin mobile xt последния на една нокия 6760.С автомобил навигацията е ок обаче като превключа на pedestrian mode" гармина не ме възприема като пешеходец продължава да си повтаря на следващия светофар завиите в ляво в дясно и не изчислява маршрута като за пешеходец . След четене предполагам че проблема е в нещо което се казва static navigation но незнам как се изключва/включва и дали там е проблема , ако някой се е сблъсквал с подобен проблем моля да сподели.

    Благодаря предварително
    When I'm good, I'm very good. When I'm bad, I'm even better!

    Коментар


    • От: Garmin Mobile XT for Symbian S60 3rd Edition, Ver. 5.00.10

      Първоначално публикуван от tomovvd Преглед на мнение
      Инсталирах ГарминМобилеХТ на Нокия С5-03.Всичко мина без проблем, но когато тръгнах да го пробвам се оказа, че има забавяне с реалното местоположение от около 15-20 метра.
      И аз имам същия проблем,по скоро гласовите команди са навреме или горе долу навреме ,но местоположението е като при теб !
      Galloper 2 Exceed 1998 2.5 TDI .Kia Ceed 2009 1.4 CVVT .Ford Connect 1.8 TDCI 90 hp 2010
      Kawasaki Versys 650 2008 Suzuki 600 DUCATO 3.L 180 hp. и други
      Анатолий Пейчинов o8875о9815
      https://dvrbg.com/

      Коментар


      • От: Garmin Mobile XT for Symbian S60 3rd Edition, Ver. 5.00.10

        Изключването на 3-измерния изглед беше решението при мен. С Nokia N82 съм.

        Tools -> Settings -> Map -> Orientation -> Track Up.

        Така картата ще я гледате отгоре и ще е ориентирана по посоката на движение.
        Изглежда, че 3-измерният изглед "тормози" телефоните и затова изостава.

        Коментар


        • От: Garmin Mobile XT for Symbian S60 3rd Edition, Ver. 5.00.10

          Първоначално публикуван от persuader Преглед на мнение
          Здравейте инсталирах garmin mobile xt последния на една нокия 6760.С автомобил навигацията е ок обаче като превключа на pedestrian mode" гармина не ме възприема като пешеходец продължава да си повтаря на следващия светофар завиите в ляво в дясно и не изчислява маршрута като за пешеходец . След четене предполагам че проблема е в нещо което се казва static navigation но незнам как се изключва/включва и дали там е проблема , ако някой се е сблъсквал с подобен проблем моля да сподели.

          Благодаря предварително
          И аз имах този проблем,и установих че освен режима на движение трябва да се променят и други настройки:параметри на маршута да на напряко,или на най-къс път, на "нежелани места" да махнеш всички отметки и да ти показва позицията на гпс а не да те слага на пътя.Поиграй си малко с настройките,за да установиш за твоя случай кой са оптимални.Успех!!!

          Коментар


          • От: Garmin Mobile XT for Symbian S60 3rd Edition, Ver. 5.00.10

            Първоначално публикуван от Roninn Преглед на мнение
            И аз имам същия проблем,по скоро гласовите команди са навреме или горе долу навреме ,но местоположението е като при теб !
            Колеги това все пак е телефон и гпс му е по слабичък,забележете че дори да стойте на едно място,през няколко минути ще ви позиционира различно,всичко зависи от времето,местопопожение на сателитите,наличие на сгради около вас и други особености който влиаят на сигнала.Но ако се случва постоянно тогава трябва да се намали детайлноста на картата,да се намалят показваните подробности,имена на реки ит.н.Аз съм с версия 50.60 на тел Е-52 инай-добре се държи на заводски настройки на гармина,но пак понякога дава разлика от 10-20 метра но при правилни настройки рутирането е чудесно!!!

            Коментар


            • От: Garmin Mobile XT for Symbian S60 3rd Edition, Ver. 5.00.10

              Kакво трябва да представлява този генератор, защото и аз сам зациклил на т.6??? Mоля, помогнете.
              Последно редактирано от Pacific; 06-06-11, 13:04.

              Коментар


              • От: Garmin Mobile XT for Symbian S60 3rd Edition, Ver. 5.00.10

                На предната страница го има този генератор.

                Стартирайте приложението. Няколко пъти давате 'I Agree'. Когато се появи главното меню, отидете в Settings -> About и записвате номера на вашата карта памет (CARD ID).
                Стартирайте го. В полето "Enter your Card ID Here" запишете кода от точка 4. В полето Select Software Product избирате Garmin Mobile XT и след това натискате "Generate"
                Копирате кода който ви излиза под Your Software Unlock Code
                Отваряте Notepad и слагате кода там.
                Натискате File-Save As и на мястото за име пишете SW.UNL (без .txt накрая), a на Save As Type правите на Аll files. Натискате SAVE и файлът SW.UNL е готов.

                Коментар


                • От: Garmin Mobile XT for Symbian S60 3rd Edition, Ver. 5.00.10

                  Здравей те. Имам проблем с нокиа н97, tuch screen-a не отчита някои от бутоните, опитах и с джойстика и пак нищо, независимо от положението на гсм-а.
                  Слагал съм същата програма на н95 и н96 работи си без проблем.
                  Срещнах същия проблем във форума, но не и отговор.

                  Коментар


                  • От: Garmin Mobile XT for Symbian S60 3rd Edition, Ver. 5.00.10

                    мисля че Н97 беше с друг модел simbian.

                    Коментар


                    • От: Garmin Mobile XT for Symbian S60 3rd Edition, Ver. 5.00.10

                      Първоначално публикуван от sinigera_ Преглед на мнение
                      мисля че Н97 беше с друг модел simbian.
                      Поставял съм си на нокиа N97 гармин и си работи!

                      Коментар


                      • От: Garmin Mobile XT for Symbian S60 3rd Edition, Ver. 5.00.10

                        Здравейте имах Гармин 350нуви но го продадох и си закупих телефон Сони Ериксон Виваз ПРО но понеже нищо неразбирам от софтуери и тем подобни бихте ли ми казали възможно ли е да си вкарам гармин карта на този телефон и това ли е начин както е описано тук на първата страница...благодаря предварително за отгорите

                        Коментар


                        • От: Garmin Mobile XT for Symbian S60 3rd Edition, Ver. 5.00.10

                          Първоначално публикуван от pako666 Преглед на мнение
                          Здравейте имах Гармин 350нуви но го продадох и си закупих телефон Сони Ериксон Виваз ПРО но понеже нищо неразбирам от софтуери и тем подобни бихте ли ми казали възможно ли е да си вкарам гармин карта на този телефон и това ли е начин както е описано тук на първата страница...благодаря предварително за отгорите
                          Да, възможно е да се инсталира Гармин на СЕ Виваз и начина е същия, който е описан на първа страница. Възможно е обаче да се появи проблем при Гармин 5.00.50 с изгледа на картата / разделя се на две/ . Пробвай колега по описания начин и сподели дали е станало и дали има проблем с цепенето на картата.

                          Коментар


                          • От: Garmin Mobile XT for Symbian S60 3rd Edition, Ver. 5.00.10

                            Ако се появи проблем с деленето на картата на екрана сложи си версия 5.00.60 при нея този проблем е отстранен,инсталирането е по същият начин.

                            Коментар


                            • От: Garmin Mobile XT for Symbian S60 3rd Edition, Ver. 5.00.10

                              Много моля, кажете има ли MOBILE XT за Nokia Lumia 800 с ОС Windows phone 7.5. Може би някъде във форума има тема, но аз не успях да открия, та ако има дайте линк да прочета.

                              Открих тема, извинявайте!
                              Последно редактирано от velizar6507; 04-06-12, 12:44.

                              Коментар


                              • От: Garmin Mobile XT for Symbian S60 3rd Edition, Ver. 5.00.10

                                http://www.windowsphone.com/en-US/ap...b-78e7d1fa76f8
                                Има гармин за твоята машинка, но не е XT a StreetPilot..
                                Съвет, който давам на мои приятели е: Не си гърчете телефоните с навигации.. Има ефтини чисто нови уреди с гаранция и оригинална карта с ъпдейт..

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X