Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Garmin Mobile XT for Symbian S60 3rd Edition, Ver. 5.00.10

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    До: Garmin Mobile XT for Symbian S60 3rd Edition, Ver. 5.00.10

    Ами мерси Мен ми е ясно за нуви-то как стоят нещата, и изобщо не го ползвам за гората (а и е на баща ми). Искам нещо мое, с което примерно да ида до някъде, после да мога да се върна по трака или пък да си го кача на компа и да имам "карта" от до по кой точно горски път се минаваше А за телефона, вече батерийте карат по доста, винаги може и едно зарядно да се върже Щом ще стане телефонче нека е... А по-нататък и едно GPS-че

    Коментар


    • #62
      До: Garmin Mobile XT for Symbian S60 3rd Edition, Ver. 5.00.10

      И мислиш да го друсаш това телефонче по горите с ATV?

      Коментар


      • #63
        До: Garmin Mobile XT for Symbian S60 3rd Edition, Ver. 5.00.10

        Първоначално публикуван от milstan Преглед на мнение
        И мислиш да го друсаш това телефонче по горите с ATV?
        Ами пътеки много, и без GPS си е кофти... Преди седмица така се нашихме в една горичка, уж малко а... Отне ни сума време докато излезем + бензина свърши Дори да не ми е на кормилото а някъде в мен, то поне да мога да погледне трака и да се уриентира човек Затова и попитах тук де, знам че никога няма да е като с истински GPS, НО и финансите не стигат. А и имам спешна нужда от телефон, че 3 годишната ми "барака" издъхва с всеки изминал момент.
        За мен най-важно е дали може да се записва трак и да се кара по него (дори и да не казва на къде просто да е нагледно...).

        Коментар


        • #64
          До: Garmin Mobile XT for Symbian S60 3rd Edition, Ver. 5.00.10

          Първоначално публикуван от Калоян Мартин Преглед на мнение
          Ами пътеки много, и без GPS си е кофти... Преди седмица така се нашихме в една горичка, уж малко а... Отне ни сума време докато излезем + бензина свърши Дори да не ми е на кормилото а някъде в мен, то поне да мога да погледне трака и да се уриентира човек Затова и попитах тук де, знам че никога няма да е като с истински GPS, НО и финансите не стигат. А и имам спешна нужда от телефон, че 3 годишната ми "барака" издъхва с всеки изминал момент.
          За мен най-важно е дали може да се записва трак и да се кара по него (дори и да не казва на къде просто да е нагледно...).
          Да телефон е добър вариант. Но имай предвид, че ако е телефон с капаче (примерно нокиа н95), когато е затворено капачето и си го носиш в джоба, сигналът е слаб и в над 90% от случайте губи сателити. Ако не губи сателити сигналът ще е лош и трака няма да е точен.
          Това го казвам от личен опит. Когато използвам телефона за кратка навигация или информация го нося в ръка с отворен слайдър, Сложа ли го в джоба...
          Светът на Владо

          Коментар


          • #65
            До: Garmin Mobile XT for Symbian S60 3rd Edition, Ver. 5.00.10

            Здравейте.
            Наптавих всчико по стъпките с нокиа Е71 с вграден GPS съм гармина тръгна с базовата карта но поинтъра стои позициониран някъде в англия и ми изписва постоянно че търси спътници а отвън в главното меню скалата за обхват е празна.Не мога да разбера какво става и къде съм объркал.Ако някой може да помогне.

            Благодаря

            Коментар


            • #66
              До: Garmin Mobile XT for Symbian S60 3rd Edition, Ver. 5.00.10

              Първоначално публикуван от theonion Преглед на мнение
              Здравейте.
              Наптавих всчико по стъпките с нокиа Е71 с вграден GPS съм гармина тръгна с базовата карта но поинтъра стои позициониран някъде в англия и ми изписва постоянно че търси спътници а отвън в главното меню скалата за обхват е празна.Не мога да разбера какво става и къде съм объркал.Ако някой може да помогне.

              Благодаря
              Като търси сателити трябва да си на открито. Всяка сграда или дори дърво смущава сигнала. А при първото пускане може търсенето да отнеме и 10-15 минути. Ако имаш опция А-ГПС на телфона, можеш малко да ускориш намирането на сигнал.
              Светът на Владо

              Коментар


              • #67
                До: Garmin Mobile XT for Symbian S60 3rd Edition, Ver. 5.00.10

                Първоначално публикуван от vladoniki Преглед на мнение
                Като търси сателити трябва да си на открито. Всяка сграда или дори дърво смущава сигнала. А при първото пускане може търсенето да отнеме и 10-15 минути. Ако имаш опция А-ГПС на телфона, можеш малко да ускориш намирането на сигнал.
                На открито го правих по принцип но не съм имал търпение 15 мин. да изчакам мерси ще пробвам да го оставя повече.Колкото до а-гпс мисля че телефона е с такъв но къде е тази опция нямам идея.Ще потърся.

                Коментар


                • #68
                  До: Garmin Mobile XT for Symbian S60 3rd Edition, Ver. 5.00.10

                  Много е важно и трите да се инсталират на мемори картата на телефона ви, за това бъдете внимателни при избиране на устройството за инсталация.

                  Здравейте, предварително се извинявам за въпроса, но не намерих отговор и затова реших да попитам. Защо инсталацията трябва да се направи на мемори картата, а не директно в телефона и това важи ли и за картите?

                  Коментар


                  • #69
                    До: Garmin Mobile XT for Symbian S60 3rd Edition, Ver. 5.00.10

                    Програмата има нова версия която аз лично съм пробвал на Нокиа 6710 навигатор , програмата идва малко тежичка за тази нокиа и забива доста.
                    За тези които се интерсуват от Гармина давам линк към сайта от където аз си я инсталирах, подробно е обяснено как става това ( по същия начин както е обяснил колегата просто инсталационния файл е друг). Понеже не аз съм открил топлата вода давам линк към темата в друг сайт http://www.smartphones-world.com/for...p?f=81&t=12695
                    [URL="http://forum-lines.ru/"][img]http://forum-lines.ru/rez/ab99319.gif[/img][/URL]

                    Коментар


                    • #70
                      До: Garmin Mobile XT for Symbian S60 3rd Edition, Ver. 5.00.10

                      Ето един начин за опаравяне на високата консумация на ток. Пробвал съм го на N95 и N96 и дейстава.

                      Стартирате Garmin Mobile XT
                      Отивате в Tools >> Settings >> System
                      Избирате „Launch background service“ да стане disable (ако стойността му е disable, когато отидете за първи път трябва да го направите enable, да излезете от Garmin и отново да влезете и да го направите disable.

                      Може и някаде тук да е писан този начин, но поне аз неможах да открия
                      .................

                      Коментар


                      • #71
                        До: Garmin Mobile XT for Symbian S60 3rd Edition, Ver. 5.00.10

                        Трябва ми карта с пътеки и др маршрути в гората демек офроуд карта.Дали някой може да каже от къде мога да си изтегля.

                        Коментар


                        • #72
                          До: Garmin Mobile XT for Symbian S60 3rd Edition, Ver. 5.00.10

                          Първоначално публикуван от PERITOL Преглед на мнение
                          Трябва ми карта с пътеки и др маршрути в гората демек офроуд карта.Дали някой може да каже от къде мога да си изтегля.
                          Тук най-често си ги купуваме от магазина.

                          Коментар


                          • #73
                            До: Garmin Mobile XT for Symbian S60 3rd Edition, Ver. 5.00.10

                            Е ясно ама просто питах,де да знам може пък и да има.То преди бях намерил ама сега не мога да я намеря.

                            Коментар


                            • #74
                              До: Garmin Mobile XT for Symbian S60 3rd Edition, Ver. 5.00.10

                              Това ти казвам де - има я из нета, но не и тук. Все пак създателя на картата е уважаван участник в този Форум и гледаме да уважаваме труда му.

                              Коментар


                              • #75
                                До: Garmin Mobile XT for Symbian S60 3rd Edition, Ver. 5.00.10

                                Първоначално публикуван от PERITOL Преглед на мнение
                                Е ясно ама просто питах,де да знам може пък и да има.То преди бях намерил ама сега не мога да я намеря.


                                не се лутай насам-натам,просто натисни на линка доло исам ще разбереш най лесния начин

                                http://www.garmin.bg/?s=7&i=3
                                ефтиното или излиза скъпо или е незаконно

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X