Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Андроид и Гармин?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Андроид и Гармин?

    Единственото , което знам е , че 2.35 става за Андроид 5.0, другите - не.
    подаръци за мъже от FACOM
    промоция на читави инструменти

    и на хоби такива

    тел. О879 Ч8Ч 2З5

    Коментар


    • От: Андроид и Гармин?

      Search on Main page works for addresses, ie, 123 Main st, enter with keyboard. Voice command, sometimes works, sometimes crashes SP. Previous searches also show up in the list too, very handy. In version 2.33, 2.36, 2.37, Search function seems to work only with keywords, ie Pizza.
      Import/Export GPX seem to work but sometimes crashes.
      Run more stable
      Nothing comes from nothing...

      Коментар


      • От: Андроид и Гармин?

        Първоначално публикуван от ISG Преглед на мнение
        ..... sometimes works, sometimes crashes .....
        Ей т'ва ми хареса най-много.
        подаръци за мъже от FACOM
        промоция на читави инструменти

        и на хоби такива

        тел. О879 Ч8Ч 2З5

        Коментар


        • От: Андроид и Гармин?

          Колеги здравеите,
          Имам проблем с този стреетпилот за андроид. Имам самсунг таб 3-т110 4.2.2.1024.600.рез. Изтеглих версия 2.33,2.35 тръгва, вижда карти, езици всичко, но като му дам карта за пътя излиза огледално менуто на навигациата. Мъча се вече две седмици, чета коментари, бг саитове, ру но като този проблем няма.
          Моля помогнете, ако можете. Аз мисля, че е проблем резол.1024.600.

          Коментар


          • От: Андроид и Гармин?

            Колеги имам и друг въпрос - какъв таблет да си купя ако се окаже, че на този Самсунг не тръгне.

            Коментар


            • От: Андроид и Гармин?

              Ще тръгне.

              Коментар


              • От: Андроид и Гармин?

                Първоначално публикуван от kalibalinko Преглед на мнение
                Колеги здравеите,
                Имам проблем с този стреетпилот за андроид. Имам самсунг таб 3-т110 4.2.2.1024.600.рез. Изтеглих версия 2.33,2.35 тръгва, вижда карти, езици всичко, но като му дам карта за пътя излиза огледално менуто на навигациата. Мъча се вече две седмици, чета коментари, бг саитове, ру но като този проблем няма.
                Моля помогнете, ако можете. Аз мисля, че е проблем резол.1024.600.
                Ето линк към руски сайт, иска рег. има я твоята резолюция.
                подаръци за мъже от FACOM
                промоция на читави инструменти

                и на хоби такива

                тел. О879 Ч8Ч 2З5

                Коментар


                • мерси.сега ще опитам.благодаря за мигновения отговор
                  Последно редактирано от ISG; 08-04-15, 20:04.

                  Коментар


                  • Колеги извинявам се но не намирам такъв апк файл само един 2.35 и не пише с каква рез. е знам че сте запознати с тези сайтове но явно аз не се справям. Ако можете малко повече инфо да ми дадете.
                    Последно редактирано от ISG; 08-04-15, 20:05.

                    Коментар


                    • От: Андроид и Гармин?

                      2.33 пишат , че има с твоята резолюция, трябва в темата да се разтърсиш, щото за да дам конкретен линк , трябва и аз да я изчета почти цялата, а нямам време.
                      подаръци за мъже от FACOM
                      промоция на читави инструменти

                      и на хоби такива

                      тел. О879 Ч8Ч 2З5

                      Коментар


                      • От: Андроид и Гармин?

                        Колеги имам следния проблем с Гармина(Стрийт пилот)на Сони Z3 компакт :
                        Днес,а и други пъти пускам навигацията цял ден да записва пътя и накрая на деня като искам да изпратя GPX файла към компютъра приложението спира да работи.
                        Давам си Export GPX и ми излиза Garmin street pilot спря и не мога да си кача трака на Мапсорса за да си го разглеждам после.
                        Някой дали има решение на проблема?
                        YAMAHA WR450F

                        Коментар


                        • От: Андроид и Гармин?

                          Първоначално публикуван от mureto Преглед на мнение
                          Колеги имам следния проблем с Гармина(Стрийт пилот)на Сони Z3 компакт :
                          Днес,а и други пъти пускам навигацията цял ден да записва пътя и накрая на деня като искам да изпратя GPX файла към компютъра приложението спира да работи.
                          Давам си Export GPX и ми излиза Garmin street pilot спря и не мога да си кача трака на Мапсорса за да си го разглеждам после.
                          Някой дали има решение на проблема?
                          Така е. Но си експортва файла коректно и няма проблем с Мапсорса. Поне при мен е така.
                          Hyundai Tucson JM 2.0 CRDI 4WD

                          Коментар


                          • Колеги здравейте, опитах всичко по силите си с този мой Самсунг таб 3, нищо не става. Ако може поне съвет на какъв таблет тръгва, просто за да знам какво да търся да купя. Виждам, че има вече Андроид 5, сигурно там нещата са по-добре от версията 4.2.2.

                            От модератор:
                            Колега kalibalinko, ако следващият Ви пост е написан с 4, 6, без главни букви, интервали и т.н., просто ще бъде изтрит. Прочетете правилата на форума! Омръзна ми да Ви редактирам постовете.
                            Последно редактирано от ISG; 26-04-15, 10:09.

                            Коментар


                            • От: Андроид и Гармин?

                              Колеги дойде ми ъпдейт на телефона 5.0.2 Сони Z3Compact и гармина ми не иска да работи вече!Някой може ли да ме светне какво да правя?
                              Инсталирах си гармин за 5.0 от Ипмарт във вътрешната памет на телефона.Направих си папка гармин със всички нужни неща вътре и като стартирам навигацията-тръгва,но не зарежда картата?
                              Последно редактирано от mureto; 30-05-15, 18:41.
                              YAMAHA WR450F

                              Коментар


                              • От: Андроид и Гармин?

                                http://www.offroad-bulgaria.com/show...82#post2699582
                                Пробвай по този път да копираш картата:
                                Android/data/com.garmin.android.apps.gmobilext/files/Garmin/Map

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X