Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Андроид и Гармин?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Андроид и Гармин?

    Първоначално публикуван от Veni1 Преглед на мнение
    ....Дали ще ти е удобно да изтеглиш и сложиш една от картите на Ведрин, и да кажеш какво наблюдаваш?...
    Пробвах с част от картата,не я отваря изобщо,все едно я няма.Дай линк с карта която върви на нуви-то,довечера ще я боря,че отивам на работа

    Коментар


    • От: Андроид и Гармин?

      Първоначално публикуван от Veni1 Преглед на мнение
      Това е добре - аз също съм стигнал до тоя отличен резултат.
      Обаче може ли да те помоля да направиш един опит, който може да ме успокои - че дерта е всеобщ, или да ме притесни- че аз не правя нещо както трябва.

      Дали ще ти е удобно да изтеглиш и сложиш една от картите на Ведрин, и да кажеш какво наблюдаваш?

      При мен на Гармин си работят идеално, но на Стрийт Пилота на SG S3 не желаят. Други карти си работят отлично.
      Не знам защо се мъчите да вкарвате руските топокарти от Ведрин в Гармин за Андроид ?!?

      Не забравяйте че това са тежки карти и представляват векторизирани растерни изображения. Гарантирано е тогава че програмата ще зацикли тотално. Тези карти са предназначени за старите приемници на Гармин които не поддържат растерен слой карти подобно на новите Орегони и другите им туристически приемници.
      За Андроид си има Оруксмапс където без проблеми и с бързина на рендиране може да си разглеждате руските топокарти от Ведрин.

      Коментар


      • От: Андроид и Гармин?

        Даа определено ако бях чел по внимателно нямаше да си попоскапя телефона на моя за сега няма шанс да тръгне процесора е медиатек 6589 и след неуспешен опит да подкарам стриит пилота от снощи ми се скапа звука на говорителя възможно ли е да е от това просто друго не е правено и сега не истина ужасен звук вади някои дали има идея може ли да се оправи или да го давам на сервиз.
        ДИМИТЪР ДОРОСИЕВ(Дявол Коледа)Хард Suzuki Samurai 1.6(каквото е останало от него),и паркетен Samurai 1.3.
        тел.088четири 9едно9 4нула4
        -------------------------------------------------------

        Коментар


        • От: Андроид и Гармин?

          Първоначално публикуван от Дявол Коледа Преглед на мнение
          Даа определено ако бях чел по внимателно нямаше да си попоскапя телефона на моя за сега няма шанс да тръгне процесора е медиатек 6589 и след неуспешен опит да подкарам стриит пилота от снощи ми се скапа звука на говорителя възможно ли е да е от това просто друго не е правено и сега не истина ужасен звук вади някои дали има идея може ли да се оправи или да го давам на сервиз.
          Едва ли проблема е хардуерен, та с едно преинсталиране на софтуера, който почти всички производители предоставят свободно в Интернет ще можеш сам да си възстанових телефона до последната версия за него. Намери сайта на производителя на телефона ти и следвай инструкциите, като преди това си направи един Бекъп(резервно копие) на данните или си запаши важните неща, които са в паметта на телефона. Картата няма да се засегне, дори можеш да я свалиш а после да затриеш и ненужното от нея.
          Може и само поправка ('repair') да направиш пак от сайта, ако го има като опция или да опиташ с възстановяване на заводските настройки, но бих заложил на преинсталация.
          Това което ни липсва ни кара да мечтаем.

          Коментар


          • От: Андроид и Гармин?

            Ако е много омазан, може и двете неща да не помогнат. Разбира се трябва да се опитат, но ако не помогнат, тогава се трие операционната системата на цяло и я инсталираш наново.
            Аз поне друг кардинален изход за устройства работили над година и омазани поради много фактори и най-вече задтелефонното устройство, но не само, не познавам.
            Хубавото е, че всичко работи както трябва в продължение на 2-3 месеца, преди да започне да се скапва отново.
            Но естествено - внимание и четене преди да се направи.
            Nothing comes from nothing...

            Коментар


            • От: Андроид и Гармин?

              Проблема е че не намирам оригиналния РОМ за моя телефон за сега а от сутринта вече почти не чувам като звъни,другото което забелязах е че на слушалки звука си работи.
              ДИМИТЪР ДОРОСИЕВ(Дявол Коледа)Хард Suzuki Samurai 1.6(каквото е останало от него),и паркетен Samurai 1.3.
              тел.088четири 9едно9 4нула4
              -------------------------------------------------------

              Коментар


              • От: Андроид и Гармин?

                А пробва ли да минеш с магнитче около високоговорителчето и да го издухаш хубаво?
                На моята Но-кия проработи така.
                Ясен: ”в Наречен си лекувам нервите от форумното модериране...”

                Коментар


                • От: Андроид и Гармин?

                  Първоначално публикуван от Дявол Коледа Преглед на мнение
                  Проблема е че не намирам оригиналния РОМ за моя телефон за сега а от сутринта вече почти не чувам като звъни,другото което забелязах е че на слушалки звука си работи.
                  Модел на телефона? Дай малко повече подробности /софтуер и т.н. каквото можеш/ и да видим какво могат да помогнат колегите.
                  Nothing comes from nothing...

                  Коментар


                  • От: Андроид и Гармин?

                    Модела на телефона е evolveo strong phone q 4
                    ДИМИТЪР ДОРОСИЕВ(Дявол Коледа)Хард Suzuki Samurai 1.6(каквото е останало от него),и паркетен Samurai 1.3.
                    тел.088четири 9едно9 4нула4
                    -------------------------------------------------------

                    Коментар


                    • От: Андроид и Гармин?

                      Първоначално публикуван от Дявол Коледа Преглед на мнение
                      Модела на телефона е evolveo strong phone q 4
                      Аууу, туй не съм го и чувал. Ще почета малко, като ми остане време за тоя модел...
                      Nothing comes from nothing...

                      Коментар


                      • От: Андроид и Гармин?

                        Първоначално публикуван от ISG Преглед на мнение
                        Аууу, туй не съм го и чувал. Ще почета малко, като ми остане време за тоя модел...
                        Те го
                        http://4pda.ru/forum/index.php?showtopic=532666#
                        Hyundai Tucson JM 2.0 CRDI 4WD

                        Коментар


                        • От: Андроид и Гармин?

                          Първоначално публикуван от milstan Преглед на мнение
                          В POILoader се слага точно комбинацията gpx+ bmp(картинката). Не можеш да заредиш в POILoader файл .gpi. Самия POILoader ги прави в .gpi формат ( от комбинацията .gpx + .bmp ) .

                          Слагаш комбинацията .gpx+.bmp в една папка , стартираш POILoader и му показваш папката и той ги конвертира до .gpi.
                          Точно както си го описал в последното изречение.
                          В POILoader включи на ръчен режим и задай принудително разстояние или скорост ( по избор) за известяването. Възможно е от .csv файла да не може да вземе данните.
                          Здравей!
                          Би ли ударил едно рамо за комбинацията .gpx + съответния .bmp(картинка) файлове за да си ги компилирам по разстояние за цяла Европа. Къде ли не ги търсех никъде не ги намирам в нета(или незнам къде да търся). Само циклопите(за цяла Европа) се подвизават -но там поне при мен няма двоен динг(сложени в папка пои и активирани от менюто). ползвам 2.33 версията за 4.4.4 андроид.

                          Коментар


                          • От: Андроид и Гармин?

                            http://www.gpspower.net/pois-voices-...tml#post996637
                            Или от Poiplaza.
                            На Андроид не знам как е, но на Nuvi , Циклопите се появяват само реално в движение, и то май само с маршрут, но за последното не съм сигурен.

                            Коментар


                            • От: Андроид и Гармин?

                              Има ли начин да се подкара Гармин-а на телефон CAT B15Q с андроид 4.4.2? Не е руутнат телефона. Инсталирах Стрийт пилот 2.33 обаче нъц.....
                              Yamaha XT​M600E '98
                              Mazda 626 2.0 DITD '99 Estate

                              Коментар


                              • От: Андроид и Гармин?

                                Здравейте, колеги. Днес успях да инсталирам работеща версия на Garmin Streetpilot 2.33 за Android 4.2 - 4.4
                                от тук:
                                http://gpsunderground.com/forum/andr...2-4-4-4-a.html



                                Обаче няма карта.
                                Пробвах да сложа с копи пейст според указанията от сайта карта в имидж формат, но не я разпознава.
                                Моля за помощ от хора ровичкали се в тази програма и андроид, че нещо ми намаляха идеите.

                                Каква да е картата, в коя директория да я сложа и т.н. )))

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X