Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Андроид и Гармин?

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Андроид и Гармин?

    Правиш си папка GPX в папката Garmin, където са ти картите и останалите неща. Слагаш там .GPX файла. Стартираш StreetPilot-а и отиваш в Настройки -> Устройство -> Import / Export GPX.

    Коментар


    • От: Андроид и Гармин?

      Благодаря, колега, получи се.
      Отначало пробвах с POI Loader, качи ги, но не ги разпозна.
      С импортирането всичко стана перфектно.

      Коментар


      • От: Андроид и Гармин?

        Някой има ли линк на Streetpilot_2.35 ?

        Коментар


        • От: Андроид и Гармин?

          Първоначално публикуван от alexmitrany Преглед на мнение
          Някой има ли линк на Streetpilot_2.35 ?
          http://4pda.ru/forum/index.php?showtopic=226963

          Има тема и в ipmart бг ма това ми беше под ръка.
          Hyundai Tucson JM 2.0 CRDI 4WD

          Коментар


          • От: Андроид и Гармин?

            Малко линкове за Street Pilot 2.35 - варианти за различни Андроиди и места на инсталация:

            http://ozboss-wbt.blogspot.com/2014/...droid-apk.html
            Пътят е целта.

            Коментар


            • От: Андроид и Гармин?

              Здравейте , аз се мъча да го инсталирам с версията за 2.35 телефонът ми е Samsung Galaxy S4 модел GT-I9505 и версия на Андроид 4.4.2 . Програмата се инсталира но карта не се вижда. Някой може ли да опише точно как се прави? Имам папка Гармин на СД паметта.

              Коментар


              • От: Андроид и Гармин?

                Картите предварително отключени. В папка MAP с произволно име или в скритата папка .System с име gmapprom, или gmapprom1. Цитираните папки са в папка Garmin.
                Нищо по-различно от новите модели на Garmin.

                Коментар


                • От: Андроид и Гармин?

                  Първоначално публикуван от alexmitrany Преглед на мнение
                  Здравейте , аз се мъча да го инсталирам с версията за 2.35 телефонът ми е Samsung Galaxy S4 модел GT-I9505 и версия на Андроид 4.4.2 . Програмата се инсталира но карта не се вижда. Някой може ли да опише точно как се прави? Имам папка Гармин на СД паметта.
                  На вътрешното СД , на екстърнала няма да ги намери.
                  подаръци за мъже от FACOM
                  промоция на читави инструменти

                  и на хоби такива

                  тел. О879 Ч8Ч 2З5

                  Коментар


                  • От: Андроид и Гармин?

                    Нещо не мога да се справя. Инсталирам на СД-то , инсталирам АПК файла и се отваря програмата но не може да намери картата. Пробвах всячески но не става. Дали телефона ми трябва да бъде рутнат?

                    Коментар


                    • От: Андроид и Гармин?

                      Пробвал съм няколко версии досега не можах да го подкарам на xperia z2 rootnat - не намира карти.
                      When I'm good, I'm very good. When I'm bad, I'm even better!

                      Коментар


                      • От: Андроид и Гармин?

                        Нямам такива телефони да пробвам, току що го инсталирах на Xiaomi Mi4 на сина ми за проба, с KitKat 4.4.4. Нямам представа дали е рутнат, аз не съм го пипал, а той още по-малко. Картата предварително отключена с име gmapprom в скритата папка .System.
                        Снимката и действията ми са само с познавателна цел!

                        П.П. Руснаците пишат, че трябва да се проверят атрибутите на файла с картата, трябва да са 775 (-rwxrwxr-x). Ако са 555 (-r-xr-xr-x) "Само за четене", картите не се виждат.
                        Прикачени файлове
                        Последно редактирано от milstan; 31-01-15, 20:45.

                        Коментар


                        • От: Андроид и Гармин?

                          Някой може ли да сложи линк на папката Гармин която трябва да се постави в SD картата и работещ apk файл за Андроид 4.4.2?

                          Коментар


                          • От: Андроид и Гармин?

                            Щом програмата ти е тръгнала, значи всичко е наред, пробвай с правата(атрибутите) на файловете. А линк просто така не може да ти се даде, защото трябва да се знае пътя до хранилището ( вътрешно или външно). Линкове има на много места (даже готова папка Garmin), няколко поста по-нагоре, на 4pda, в ipmartbg, в андроид форума и т.н.
                            Последно редактирано от milstan; 31-01-15, 21:36.

                            Коментар


                            • От: Андроид и Гармин?

                              Tръгна от вътрешната памет без проблем с StreetPilot_2.35_kitkat_storage_emulated_0.
                              When I'm good, I'm very good. When I'm bad, I'm even better!

                              Коментар


                              • От: Андроид и Гармин?

                                Благодаря, сега проработи.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X