Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Спийд камери България (в разработка)

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Спийд камери България (в разработка)

    Първоначално публикуван от apetrov Преглед на мнение
    На моето 3790Т си ми говори на камерите, но забелязах, че не на всички, а някой само по веднъж и ако продължавам да съм с превишена не писка. Интересното е, че много от точките изобщо ги пропуска въпреки, че вече съм го пробвал с незнам си колко версии (готов файл, моя компилация, с промяна на превишението и тн.)
    Здравей качи си тази версия.
    Предполагам че няма да имаш проблем с нея.
    Качвам и GPX файловете ако случайно не ти харесат звуковите известявания да си ги смениш.
    Прикачени файлове

    Коментар


    • От: Спийд камери България (в разработка)

      Евала , Насе, файлчето ме кефи
      ВЪРЛ ФЕН :cool: Nuvi 205

      Коментар


      • От: Спийд камери България (в разработка)

        Първоначално публикуван от Наско Преглед на мнение
        Здравей качи си тази версия.
        Предполагам че няма да имаш проблем с нея.
        Качвам и GPX файловете ако случайно не ти харесат звуковите известявания да си ги смениш.
        Не става. Опитвам маршрута Ст. Загора-Тракия и единствено ми каза за засадата на края на града, а двете камери по пътя - нищо. В обратната посока всичко си е нормално. Явно аз имам някакъв проблем, но не разбирам какъв - в едната посока е ОК, в обратната СЪКС.
        Последно редактирано от apetrov; 22-07-10, 18:38.

        Коментар


        • От: Спийд камери България (в разработка)

          здр съшия проблем го има в посока софия след ботевград при тунелите в едната посока писука в другата не писука :П че има камери във втория тунел :П

          Коментар


          • От: Спийд камери България (в разработка)

            Първоначално публикуван от apetrov Преглед на мнение
            На моето 3790Т си ми говори на камерите, но забелязах, че не на всички, а някой само по веднъж и ако продължавам да съм с превишена не писка. Интересното е, че много от точките изобщо ги пропуска въпреки, че вече съм го пробвал с незнам си колко версии (готов файл, моя компилация, с промяна на превишението и тн.)
            Трябва да отидеш в управлението на POI точките и да му зададеш непрекъснато (а не еднократно) предупреждение. Тогава този проблем се оправя. Но - относно камерите - не може да ги открива, в момента в който камерите са с вграден wav (говор с глас). За момента - и те трябва да се направят само с гарминското предупреждение чрез пиукане. Има и още едно - разумно е да се премахнат оригиналните гарминовски (Циклоп) POI точки. Още повече, че те за България нямат никакъв смисъл. Най-лесно това става, като преименуваш разширението на всяка един такъф файл (например този за Нидерландия и другите подобни) с каквото си искаш. Просто да бъдат други три букви, различни от оригиналното разширение. Това ги дезактивира, а в същото време, когато си поискаш - може да ги пуснеш, като им възстановиш оригиналното разширение. Тогава остават само твоите потребителски POI точки. В противен случай е малко объркано активирането и дезактивирането на твоите потребителски точки... Явно е някакво малко бъгче там!!
            Таралежчето е "птица" упорита, не го ли ритнеш - не излита !

            Кто-то из Великих и Мудрых сказал, что когда меняют пастуха, только стадо считает, что меняется хозяин.

            Коментар


            • От: Спийд камери България (в разработка)

              Само файла полиция ли трябва да се сложи в POI или и другите три? И ако трябва и тях да качвам, къде?
              Става въпрос за каченото от Наско.

              Коментар


              • От: Спийд камери България (в разработка)

                Първоначално публикуван от kimba1 Преглед на мнение
                Само файла полиция ли трябва да се сложи в POI или и другите три? И ако трябва и тях да качвам, къде?
                Става въпрос за каченото от Наско.
                Качи си bg speedcams v.058 от колегата Gadev.
                Тез ги качих за проба на колегата от предния пост.

                Коментар


                • От: Спийд камери България (в разработка)

                  Направено ми е на постоянно предупреждение. Извинявам се, но проблема не е във файла, а явно е от ГПС-а ми, защото пробвах само с World_Speedcams_July (нали има някои от българските камери) и пак е същото. Единствения файл, който си оставям в ПОИ папката е този, другите са ми на харда. Незнам днес навъртяф 700км в България и това е - ЗАСАДИ говори на които си иска, а на гореспоменатите камери до летището на Ст. Загора и разклона за Маджерито (тъй като минах два пъти от там в двете посоки) както казах - само наобратно говори.

                  Коментар


                  • От: Спийд камери България (в разработка)

                    BG_interesni_poi.rar

                    Това файлче е направено от тук :
                    http://www.poiplaza.com/index.php?p=...0&lpg=&d=&pg=1

                    Тук-там има малко разминаване и непълност, ... но пак е нещо
                    ВЪРЛ ФЕН :cool: Nuvi 205

                    Коментар


                    • От: Спийд камери България (в разработка)

                      Първоначално публикуван от emil5rov Преглед на мнение
                      [ATTACH]231317[/ATTACH]

                      Това файлче е направено от тук :
                      http://www.poiplaza.com/index.php?p=...0&lpg=&d=&pg=1

                      Тук-там има малко разминаване и непълност, ... но пак е нещо

                      Приятел има цял подфорум за тези пой точки.
                      http://www.offroad-bulgaria.com/forumdisplay.php?f=216

                      Тук е само за спийд камерите.

                      Коментар


                      • От: Спийд камери България (в разработка)

                        На Малиново камерата е на 60 км/ч а не на 50 както е заложено !!!

                        Коментар


                        • От: Спийд камери България (в разработка)

                          Първоначално публикуван от b_panchev Преглед на мнение
                          На Малиново камерата е на 60 км/ч а не на 50 както е заложено !!!
                          ок
                          последна версия на спийд камерите и засадите: http://paralax.org/garmin/

                          Коментар


                          • От: Спийд камери България (в разработка)

                            Някакво решение на моя въпрос ? Моля ви помагайте, защото много пътувам и в повечето случай винаги бързам и като минавам по някой нов за мен маршрут и се чудя дали ще ми съобщи за засада и камера или не.

                            Коментар


                            • От: Спийд камери България (в разработка)

                              Колеги,преди няколко дни си сложих garmin на телефона.Работи перфектно,но днес ми направи впечатление че не сигнализира за камерата на Цариградско шосе,пред Мак Доналдс.Имате ли някъква идея защо е така? Благодаря предварително. Искам за пореден път да ви благодаря,за страхотната работа,която сте свършили,като сте направили тази разработка с камерите и засадите.

                              Коментар


                              • От: Спийд камери България (в разработка)

                                Първоначално публикуван от kartu6 Преглед на мнение
                                Колеги,преди няколко дни си сложих garmin на телефона.Работи перфектно,но днес ми направи впечатление че не сигнализира за камерата на Цариградско шосе,пред Мак Доналдс.Имате ли някъква идея защо е така? Благодаря предварително. Искам за пореден път да ви благодаря,за страхотната работа,която сте свършили,като сте направили тази разработка с камерите и засадите.
                                Май така и не се разбра къде е проблема или поне повечето не знаем. Ако някой разясни ще съм му благодарен. Rammstein е открил къде е проблема и прави версии за Garmin Mobile XT. Не знам къде е разлиакта, но се оказва, че неговите работят без проблеми. От тук можеш да ги изтеглиш - http://rammsteingarminmobilext.hit.bg/. Не се обновяват много често като гледам, но е добре все пак.

                                Ако все пак разясните къде е проблема и как се решава мисля, че ще е полезно за всички.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X