Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Спийд камери България (в разработка)

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Спийд камери България

    Първоначално публикуван от kirilmanika Преглед на мнение
    При мен с garminXT на симулация не ме предупреждава за камерата на цариградско...
    Как го пускаш XT-то на симулация колега? И аз искам да тествам новите файлове, за да няма изненади - да разбера, че не работи сигнализацията, когато ме спрат чичковците

    Коментар


    • До: Спийд камери България

      Ако става така и всички папки за катаджиите да са в една директория(категория) ще е най добре.

      Първоначално публикуван от kirilmanika Преглед на мнение
      При мен с garminXT на симулация не ме предупреждава за камерата на цариградско, дори когато минава покрай нея не излиза и иконката(но когато разглеждам картата и съм доближил до 50м се вижда), а скоростта с която пише, че се движи е 86км. И с версия 53.3 и 53.4 е така.
      Снощи си играх с мойта Денка и като и вкарах над 1500 пой точки и почна да ги реже до 1000. Видях че първо е одрязало точките с катаджиите.
      Garmin nüvi® 205 (Денка)
      Nissan X-trail

      Коментар


      • До: Спийд камери България

        Хиляди благодарности за труда на колегите.
        Аз имам следното питане.
        От къде да изтрия ненеужните ми пои , защото като искам да запаметя някой ново место в ЛЮБИМИ , ми казва че нямам место.?

        Благодаря Ви много!

        Коментар


        • До: Спийд камери България

          Скоро очаквай да ти забива при изчисляване на маршрут. Имах подобен проблем и докато не разчистих малко ГПС-а не се оправи.
          ВСИЧКО Е НА НЕРВНА ПОЧВА
          LZ1YBB

          Коментар


          • До: Спийд камери България

            Първоначално публикуван от Pretor Преглед на мнение
            Скоро очаквай да ти забива при изчисляване на маршрут. Имах подобен проблем и докато не разчистих малко ГПС-а не се оправи.
            А как да го поразчистя?
            В GPX директорията имам некви камери 50 , 60 90 .Тях мога ли да ги премахна?

            Коментар


            • До: Спийд камери България

              Първоначално публикуван от houser Преглед на мнение
              А как да го поразчистя?
              В GPX директорията имам некви камери 50 , 60 90 .Тях мога ли да ги премахна?
              Може да изтриеш звуците от гласовата навигация /тези които няма да използваш/. Намират в папка Garmin/Voices

              Коментар


              • До: Спийд камери България

                Първоначално публикуван от houser Преглед на мнение
                Хиляди благодарности за труда на колегите.
                Аз имам следното питане.
                От къде да изтрия ненеужните ми пои , защото като искам да запаметя някой ново место в ЛЮБИМИ , ми казва че нямам место.?

                Благодаря Ви много!
                Ами явно са в повече тези точки, които си вкарал по този начин. Добре е да ги качиш в Мапсорс, да ги запишеш в някакъв файл. След това има няколко варианта :
                1. Да изтриеш всички "любими" от устройството (мисля, че имаше такава възможност).
                2. Да направиш Reset на устройството. Лично аз не съм ползвал бутончето отдолу, ами чрез натискане и задържане с пръст в долния десен ъгъл при стартиране. При този Reset се губят както "любими", така и последно посетените, както и данните от пътуването (изминати километри, средна скорост, максимална, и т.н.). Губи се и местоположението, и трябва малко повече време за да се свърже със сателитите.

                След това, след като поразчистиш в Мапсорс излишните точки, да качиш само нужните (от Transfer -> To device -> Waypoints).

                Коментар


                • До: Спийд камери България

                  Туй с липсата на място ако си купиш една СД карта и ги запишеш тез ПОЙ точки там няма ли да се опрай. При мен са на СД карта но всеки път като го пускам ми показва едно досадно съобщение.
                  Garmin nüvi® 205 (Денка)
                  Nissan X-trail

                  Коментар


                  • До: Спийд камери България

                    Първоначално публикуван от vasilevn Преглед на мнение
                    Всъщност не точно. Ако директно копираш готовия файл в POI директорията ще е така. Ако обаче ти си ги зареждаш, можеш да си направиш една поддиректория навътре, а на POI Loader-а да зададеш по-горната като стартова - тогава ще ти ги сложи в подменю. Ако колегата gadev реши да ги компилира така, то и готовия файл ще е по същия начин.

                    Преди доста време имаше така дискусия, виж тук в тема "Работа с Custom POI на Garmin GPS" http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...255#post261255
                    Тоя номер с подкатегориите не можах да го разбера. При мен всички файлове с катаджийските ПОЙ са сложени в папка police и не ми създава главана категория. Колега , дай малко повече разяснения за тоя номер който си описал.
                    Garmin nüvi® 205 (Денка)
                    Nissan X-trail

                    Коментар


                    • До: Спийд камери България

                      Първоначално публикуван от anastaspeykov Преглед на мнение
                      Тоя номер с подкатегориите не можах да го разбера. При мен всички файлове с катаджийските ПОЙ са сложени в папка police и не ми създава главана категория. Колега , дай малко повече разяснения за тоя номер който си описал.
                      Ако на POI Loader-а зададеш тази директория police от където да ти взема файловете, то после ще ти ги показва в основното меню.
                      За да станат като под меню, трябва да зададеш по-горната директория, примерно нещо такова - C:\Garmin\POI\SpeedCams\Police - да зададеш на POI Loader-а директорията SpeedCams, а не Police. Тогава ще имаш меню Police и в него подменюта отговарящи на отделните директории и файлове в директорията Police - 60,90, etc.

                      Коментар


                      • До: Спийд камери България

                        Първоначално публикуван от kirilmanika Преглед на мнение
                        При мен с garminXT на симулация не ме предупреждава за камерата на цариградско, дори когато минава покрай нея не излиза и иконката(но когато разглеждам картата и съм доближил до 50м се вижда), а скоростта с която пише, че се движи е 86км. И с версия 53.3 и 53.4 е така.
                        пробвайте с тази нова версия. мисля, че е от poi loader-a
                        Прикачени файлове
                        последна версия на спийд камерите и засадите: http://paralax.org/garmin/

                        Коментар


                        • До: Спийд камери България

                          Първоначално публикуван от anastaspeykov Преглед на мнение
                          Тоя номер с подкатегориите не можах да го разбера. При мен всички файлове с катаджийските ПОЙ са сложени в папка police и не ми създава главана категория. Колега , дай малко повече разяснения за тоя номер който си описал.
                          Аз ще ти го обясня по-просто:
                          Значи, създаваш в компютъра папка, примерно "Качено в GPS". В нея създаваш няколко подпапки, примерно:Камера за скорост, Камера на светофар, Полиция, Бензиностанции и т.н. папки колкото искаш. Във всяка подпапка може да има и други подпапки.
                          Свързваш GPS с компа, стартираш PoiLoader, като му указваш да качи папка "Качено в GPS".
                          Случайността е съвпадение на обстоятелства, предварително обмислени и организирани!

                          Коментар


                          • До: Спийд камери България

                            Първоначално публикуван от gadev Преглед на мнение
                            пробвайте с тази нова версия. мисля, че е от poi loader-a
                            Качих направо gpi файла, но на симулация отново не предупреждава. На живо не съм пробвал какво се случва.

                            Коментар


                            • До: Спийд камери България (в разработка)

                              откоригирани днни за радари 13.11.2009
                              моля ако някой мойе да ги провери аз мисля че вече са точни
                              и сега ако не стават се отказвам !!


                              H 41.48773 е 23.29715 полицеиска засада с радар 60 км/ч шел с.левуново засичат посока садански - кулата почти постоянно

                              н 41.54296 е 23.27125 полицеиска засада с радар 50 км/ч и е забранено изпреварването засичат посока садански - кулата почти постоянно

                              н 41.54835 е 23.26999 полицеиска засада с радар 50 км/ч

                              н 41.55771 е 23.25761 полицеиска засада с радар 50 км/ч

                              н 41.60675 е 23.22503 полицеиска засада с радар 60 км/ч засичат посока сандански-благоевград почти всяка сутрин са там

                              н 41.63957 е 23.19946 полицеиска засада с радар 50 км/ч засичат в двете посоки

                              н 41.68036 е 23.18471 полицеиска засада с радар 50 км/ч засичат в двете посоки

                              н 41.71367 е 23.17136 полицеиска засада с радар 40 км/ч засичат посока сандански-кресна почти всяка сутрин

                              н 41.72264 е 23.15581 полицеиска засада с радар 50 км/ч засичат в двете посоки

                              н 41.85448 е 23.13607 полицеиска засада с радар 60 км/ч засичат посока кресна- благоевград

                              н 41.92687 е 23.10868 полицеиска засада с радар 60 км/ч засичат в двете посоки

                              н 41.88429 е 23.11748 полицеиска засада с радар 50 км/ч засичат в посока симитли - кресна

                              н 41.86509 е 23.12843 полицеиска засада с радар 90 км/ч засичат в двете посоки

                              н 41.83174 е 23.15414 полицеиска засада с радар 60 км/ч засичат в посока симитли - кресна и е забранено изпреварването в тунела !!!

                              н 41.78321 е 23.15504 полицейска засада с радар 60 км/ч кресненско ханче висят повече вечер и гледат за изпреварване като излизаш от тунела посока симитли - кресна

                              Коментар


                              • До: Спийд камери България

                                Първоначално публикуван от fireman160 Преглед на мнение
                                Аз ще ти го обясня по-просто:
                                Значи, създаваш в компютъра папка, примерно "Качено в GPS". В нея създаваш няколко подпапки, примерно:Камера за скорост, Камера на светофар, Полиция, Бензиностанции и т.н. папки колкото искаш. Във всяка подпапка може да има и други подпапки.
                                Свързваш GPS с компа, стартираш PoiLoader, като му указваш да качи папка "Качено в GPS".
                                Тоя номер с папките не става.Пой лодера се оплаква че не може да намери gmx файлове.

                                ПС. Абе горе-долу стана работата

                                Имам директории
                                D:\GPS\Maps\GPSPOI\Speed camera\police
                                D:\GPS\Maps\GPSPOI\Speed camera\speed cameri
                                D:\GPS\Maps\GPSPOI\Speed camera\red light

                                Когато задам на ПОЙ лодера D:\GPS\Maps\GPSPOI дава грешка че не може да намери нищо
                                Когато дам D:\GPS\Maps\GPSPOI\Speed camera ми прай 3 категории в Поребителски Пой точки което е постижение все пак не са разхвърлени в главната директория.
                                Последно редактирано от anastaspeykov; 12-11-09, 23:36.
                                Garmin nüvi® 205 (Денка)
                                Nissan X-trail

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 3 потребители онлайн. 0 потребители и 3 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X