Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Спийд камери България (в разработка)

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Спийд камери България

    Копираш го в папката Garmin\PoiLoader

    Коментар


    • До: Спийд камери България

      Първоначално публикуван от lapostolov68 Преглед на мнение
      Копираш го в папката Garmin\PoiLoader
      и това направих

      Коментар


      • До: Спийд камери България

        Изглежда има грешка във файла 50.gpx
        MapSource отваря ли този файл нормално?
        Животът се мери не с броя вдишвания, а с моментите които спират дъха
        GARMIN nuviCam LMT, GARMIN nuvi 200

        Коментар


        • До: Спийд камери България

          аз се опитах да направя файловете на латиница, но явно не съм направил нещо както трябва, защото когато пробвах с оригинални gpx всичко е ок.
          Опитах с оригинални gpx файлове, с новите икони от lapostolov68 за speed камерите и без wav файловете да създам gpi файл. Но след като го кача и симулирам маршрут не ме предупреждава за red light . За засадите и за speed камерите няма проблем...

          Коментар


          • До: Спийд камери България

            Първоначално публикуван от kirilmanika Преглед на мнение
            аз се опитах да направя файловете на латиница, но явно не съм направил нещо както трябва, защото когато пробвах с оригинални gpx всичко е ок.
            Опитах с оригинални gpx файлове, с новите икони от lapostolov68 за speed камерите и без wav файловете да създам gpi файл. Но след като го кача и симулирам маршрут не ме предупреждава за red light . За засадите и за speed камерите няма проблем...
            Значи, колега, при симулация не винаги предупреждава, защото може да не е достигната критичната скорост, при която излиза предупреждението.

            Коментар


            • До: Спийд камери България

              Първоначално публикуван от abojinov Преглед на мнение
              ... Точката присъства на картата, но не предупреждава за приближаване (поне при мен). Симулирах преминаване през района по всякакъв начин.
              - Пропускам предупреждение и № 329 - "София, камера на кръстовището на Сливница и Мария Луиза".
              Дали аз имам проблем с устройството или и на други колеги са им е направили впечатление тези точки ? Иначе поздравления, всичко е супер!
              Според хелпа на PoiLoader файловете red light трябва да се пишат слято: redlight.gpx, redlight.bmp и тн, за да ги разпознава като Poi точки и да пуска предупреждение при приближване /май от 400м по подразбиране/. При мен поне така се оправи.

              Коментар


              • До: Спийд камери България

                Колеги,
                Последната версия на латиница ще я направите ли ?!?!?!?
                Че има и такива като мен дето четат на маймуница кирилицата

                Благодаря предварително

                Коментар


                • До: Спийд камери България

                  Първоначално публикуван от connann Преглед на мнение
                  Според хелпа на PoiLoader файловете red light трябва да се пишат слято: redlight.gpx, redlight.bmp и тн, за да ги разпознава като Poi точки и да пуска предупреждение при приближване /май от 400м по подразбиране/. При мен поне така се оправи.
                  Това беше проблема. Благодаря много
                  А попвинцип в gpx файла ли е записано от колко метра да предупреждава. Защото един колега от форума, който пускаше версиите на латиница ги променяше, но как точно става

                  Коментар


                  • До: Спийд камери България

                    Пак пробвах да направя gpi за засада 50 на латиница, но не се получи.Прилагам два файла на латиница(с изключение на засада 50км) с новите икони за speedcams. Първия е без wav файловете за колегите използващи garmin mobile xt, а вторият е с добавен глас за speedcam 90.
                    Извинявам се, но съм забравил да преименувам иконите на спеед камерите във файла без глас. По-късно ще го оправя и кача
                    Ако някой може да оправи файла на засада 50 ще съм му много благодарен
                    Прикачени файлове
                    Последно редактирано от kirilmanika; 11-10-09, 13:13.

                    Коментар


                    • До: Спийд камери България

                      Първоначално публикуван от stivko Преглед на мнение
                      Нямам звукови файлове за камери 40 и 120 км/ч
                      За 40 имам 6 точки в София, а за 120 - 28 точки само по магистрали.
                      И какво стана с файловете които в имената им няма на края символа за скорост @50 или за @Red?
                      Колега, нещо си се объркал. Първо няма 120км/час - има 130, второ откъде взе толкова много камери? В София са само 2 и са по една на 80 и 50км/час. На магистралите са 3 на Тракия и 1 на Хемус. Не ми е известно да има камера на 40км/час.
                      Garmin nuvi 765

                      Коментар


                      • До: Спийд камери България

                        Както винаги в България е така една идея - 120 партии. Ако се продължава по този начин едва ли някой може да хване кой какво прави?
                        Отново има нов файл с нови икони и т.н.
                        Не съм против да творят повече хора, но целта да бъде обща...
                        [SIGPIC][/SIGPIC]

                        Коментар


                        • До: Спийд камери България

                          BulgariaSpeedCams
                          Информация за фиксирани камери и постове на КАТ:

                          http://maps.google.com/maps/ms?msa=0...6&source=embed
                          [COLOR=navy][I]TLC 80[/I][/COLOR]

                          Коментар


                          • До: Спийд камери България

                            Първоначално публикуван от Sim3 Преглед на мнение
                            Не съм против да творят повече хора, но целта да бъде обща...
                            Напълно съм съгласен, ако някой има нови неща нека да не се опитва да си прави "рилийз", а просто да ги пусне отделно. Всичко, свързано с точките се "праща" на колегата gadev.

                            Аз имам друго към Sim3. Имам противоречиви данни за мястото на #413 - Св.Анастасия. В някои бургаски източници пише, че е на разклона за Атия, което е на около 300м от сегашното място. Би ли могъл да внесеш яснота по въпроса?
                            Garmin nuvi 765

                            Коментар


                            • До: Спийд камери България

                              Първоначално публикуван от Mercury Преглед на мнение
                              BulgariaSpeedCams

                              Информация за фиксирани камери и постове на КАТ:

                              Колега, тази информация е просто невярна. Казвам го, за да не се подвеждаш по нея. Има два типа "грешки": 1. не всички посочени камери са "спийд камери", 2. не на всички места има каквито и да било камери.
                              Garmin nuvi 765

                              Коментар


                              • До: Спийд камери България

                                Да,така е,не всички са спид камери.
                                [COLOR=navy][I]TLC 80[/I][/COLOR]

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X