Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Спийд камери България (в разработка)

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Спийд камери България (в разработка)

    Днес минах покрай
    НОМЕР 345 23.22170 42.80434 2 50 Костинброд, 2те посоки

    и ме предупреди вече като бях точно на точката, не знам как е настроена точката на колко метра да предупреждава а и бях над 50 км трябваше постоянно да пищи.

    Коментар


    • До: Спийд камери България (в разработка)

      новата 054 версия.
      Прикачени файлове
      последна версия на спийд камерите и засадите: http://paralax.org/garmin/

      Коментар


      • До: Спийд камери България (в разработка)

        Странно, но мен продължава да не ме предупреждава за speed камерите. Garmin mobileXT v.5.00.60

        Коментар


        • До: Спийд камери България (в разработка)

          За 765 Т вече е добре
          [SIGPIC][/SIGPIC]

          Коментар


          • До: Спийд камери България (в разработка)

            Първоначално публикуван от kirilmanika Преглед на мнение
            Странно, но мен продължава да не ме предупреждава за speed камерите. Garmin mobileXT v.5.00.60
            явно проблема е в mobile xt. предлагам ти да си генерираш файл без wav файловете и да пробваш. искам някой друг да пробва с генерирането на файла, за да изключим напълно евентуален проблем в моя комп.
            последна версия на спийд камерите и засадите: http://paralax.org/garmin/

            Коментар


            • До: Спийд камери България (в разработка)

              Първоначално публикуван от kirilmanika Преглед на мнение
              Странно, но мен продължава да не ме предупреждава за speed камерите. Garmin mobileXT v.5.00.60
              Здрасти колега, аз съм с 5.00.50 и нямам никакъв проблем. Незнам от къде си се сдобил с тази 5.00.60 но в Грамин сайта последната версия е 5.00.50 от 15 Април 2009г.
              Последни версии на SpeedCameras за Garmin Mobile XT
              http://rammsteingarminmobilext.hit.bg

              Коментар


              • До: Спийд камери България (в разработка)

                Първоначално публикуван от {Rammstein} Преглед на мнение
                Здрасти колега, аз съм с 5.00.50 и нямам никакъв проблем. Незнам от къде си се сдобил с тази 5.00.60 но в Грамин сайта последната версия е 5.00.50 от 15 Април 2009г.
                И с 5.00.50 беше същото. Пробвал ли си на симулатор да минеш през някоя speed камера, не redlight или засада, a speed камера? Пробвах да генерирам файл без гласово предупреждение, но пак същата работа.
                Тествал съм камерата при Ахелой, цариградско и софия ленд, никъде не предупреждава

                Коментар


                • До: Спийд камери България (в разработка)

                  Първоначално публикуван от gadev Преглед на мнение
                  явно проблема е в mobile xt. предлагам ти да си генерираш файл без wav файловете и да пробваш. искам някой друг да пробва с генерирането на файла, за да изключим напълно евентуален проблем в моя комп.
                  И това не помага. Обръщам внимание отново (виж по нагоре за подробности), че проблема със speed cameras е само при Garmin Mobile XT за Симбиан (при мен 50.00.50) и се появи след версия 53.2 (включително) и следващи.
                  Поздрав!

                  Коментар


                  • До: Спийд камери България (в разработка)

                    Каде се записват любими в гпс-а за да ги изтрия през компютъра че се е препълнила папката в гпс-а а от там трябва едно по едно да ги трия.

                    Коментар


                    • До: Спийд камери България (в разработка)

                      Първоначално публикуван от kgp68 Преглед на мнение
                      Каде се записват любими в гпс-а за да ги изтрия през компютъра че се е препълнила папката в гпс-а а от там трябва едно по едно да ги трия.
                      Пробвай така. Настройки-Мои данни изтриване на любими места - Избери всички и си готов
                      От конпютър флизаш в папка гармин после папка gpx и триеш

                      Коментар


                      • До: Спийд камери България (в разработка)

                        Здравейте колеги, мога ли да ви помоля за последната версия на спиид камерите на латиница ,за по старите машинки които не подържат кирилица за съжаление . Благодаря предварително.

                        Коментар


                        • До: Спийд камери България (в разработка)

                          Първоначално публикуван от gadev Преглед на мнение
                          явно проблема е в mobile xt. предлагам ти да си генерираш файл без wav файловете и да пробваш. искам някой друг да пробва с генерирането на файла, за да изключим напълно евентуален проблем в моя комп.
                          Здравей колега Gadev ,аз съм Garmin Mobile XT v 5.00.60 при мен работи само с звуков сигнал, говора липсва но предупреждава.Телефона ми е Е-52
                          Изпробвано в Карлово и Пловдив.Реално и на симулация.
                          Някакви идеи за гласовия файл

                          Коментар


                          • До: Спийд камери България (в разработка)

                            Първоначално публикуван от marinkey Преглед на мнение
                            Здравей колега Gadev ,аз съм Garmin Mobile XT v 5.00.60 при мен работи само с звуков сигнал, говора липсва но предупреждава.Телефона ми е Е-52
                            Изпробвано в Карлово и Пловдив.Реално и на симулация.
                            Някакви идеи за гласовия файл
                            за съжаление Garmin Mobile XT не поддържа тази опция. за сега не съм чул за решение.
                            последна версия на спийд камерите и засадите: http://paralax.org/garmin/

                            Коментар


                            • До: Спийд камери България (в разработка)

                              Първоначално публикуван от marinkey Преглед на мнение
                              Здравей колега Gadev ,аз съм Garmin Mobile XT v 5.00.60 при мен работи само с звуков сигнал, говора липсва но предупреждава.Телефона ми е Е-52
                              Изпробвано в Карлово и Пловдив.Реално и на симулация.
                              Някакви идеи за гласовия файл
                              Garmin Mobile XT и Garmin Mobile PC не поддържат тази опция, а предупреждават само със звуков сигнал.
                              Колега сугурен ли си че предупреждението за камери работи при теб (не говоря за red lights и police засади там всичко е ОК). При мен Garmin Mobile XT за симбиан 5.00.50 за камерите не предупреждава, пробвал съм (Nokia: N97, 5800, 5730, E51).
                              Най-странното е че при Garmin Mobile XT за Windows Mobile и Garmin Mobile PC предупреждението за камери работи ОК.
                              Поздрав!

                              Коментар


                              • До: Спийд камери България (в разработка)

                                Първоначално публикуван от atanas_kosev Преглед на мнение
                                Пробвай така. Настройки-Мои данни изтриване на любими места - Избери всички и си готов
                                От конпютър флизаш в папка гармин после папка gpx и триеш
                                Пробвах по този начин, но за жалост нищо не стана.
                                Ползвам - Garmin Nuvi 250

                                В него няма опция "Избери всичко" и трябва да се трие едно по едно, а те са много и е доста досадно.
                                Последно редактирано от kgp68; 04-12-09, 19:45.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 11 потребители онлайн. 0 потребители и 11 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X