Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Спийд камери България (в разработка)

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Спид камери

    Първоначално публикуван от lapostolov68 Преглед на мнение
    Ето я версията bg speedcams v52-5_cyr_wav. >Леко съм пипнал някои неща като сгрешени имена на улици и изпуснати букви. Който иска да я ползва. WAV файловете са на български на 48 kHz. Настройките за red light са 40 км/ч и 200 м.
    много интересно се получава при мене...
    мислех да правя корекции на настройките , че нещо много отрано ми даваше алерт, при предната версия...
    появи се горецитираната версия..

    и като започнаха едни грешки в звуковите файлове при качване с ПОИ лоудъра....

    много странна работа - с молба за уточнение от уважаемия apostolov68 - къде са правени корекции, или за идея, от какво може да е това?

    PS
    в интерес на истината, аз не съм качвал точки с Лоудъра, а директно копирах gpi файла...при първия опит
    а сега ...
    версията на Лоудъра е 253 - последната на сайта на Гармин..
    Последно редактирано от Veni1; 08-09-09, 11:29. Причина: PS

    Коментар


    • До: Спид камери

      Първоначално публикуван от lapostolov68 Преглед на мнение
      Ето ги:
      Колега благодарим, но има и още идин проблем с Mobile XT
      проблема е Кирилицата
      Дай файлчетата на латиница. Сигорен съм че ги имаш

      Благодаря предварително

      Коментар


      • До: Спид камери

        Село Средище, в центъра на селото, ограничение 50 км/ч,
        N43.90499 E27.48312
        посоката беше към Силистра, но може и в другата да са спирали.
        Село Приморци, в края на селото (или в началото) до табелата, ограничение 50 км/ч,
        N43.55056 E27.90931
        спираха в посока Балчик.
        Едно уточнение, на двете места пътят е с по една лента в посока, а от опит знам, че на такива пътища без мантинела по средата, онези могат да спират в която посока си поискат.
        Каварна, след светофара на главния път (този за влизане, дето е без име). Вярно, че имаше концерт някакъв, та не знам дали си заслужава,
        ама рокерите по-могат да кажат, но:
        N43.43563 E28.33773
        Балчик, тип на камерите Red Light,
        N43.40617 E28.15977,
        ул. Гео Милев и ул. П.К. Яворов, светофар няма, но Яворов е забранена за влизане, едната от камерите я следи нея, другите май са охранителни
        (тези на бариерата).
        Неотбелязана засада Златни пясъци в посока Кранево, ограничение 60 км/ч
        N43.30664 E28.05123
        Магистрала А1, на тунела в посока София, камера тип Red Light, ограничение 80 км/ч,
        N42.35228 E23.92362.
        Веднага след тунела, засада, бяха спрели точно зад счупената кола
        и спираха в посока София
        N42.35541 E23.91385
        ограничение 80 км/ч
        От мен за тази седмица - толкоз...
        А ако може някой да ми каже къде точно се намира спийд камерата в София на бул. Драган Цанков при телевизионната кула, че се съсипах да се въртя като пумпал там и не мога да я видя...

        Коментар


        • До: Спид камери

          Първоначално публикуван от lapostolov68 Преглед на мнение
          Ето ги:
          При мен са еднакви изображенията на засадите и камерите

          Коментар


          • До: Спид камери

            Първоначално публикуван от kirilmanika Преглед на мнение
            При мен са еднакви изображенията на засадите и камерите
            Няма никакъв проблем да се направи различна но става грозно ще ни пусна една иконка за камери, ако искаш я замести.
            Прикачени файлове

            Коментар


            • До: Спид камери

              Първоначално публикуван от chmp Преглед на мнение
              Колега благодарим, но има и още идин проблем с Mobile XT
              проблема е Кирилицата
              Дай файлчетата на латиница. Сигорен съм че ги имаш

              Благодаря предварително
              Коя версия тръгва с звук на XT?
              Светът на Владо

              Коментар


              • До: Спид камери

                Първоначално публикуван от lapostolov68 Преглед на мнение
                Няма никакъв проблем да се направи различна но става грозно ще ни пусна една иконка за камери, ако искаш я замести.
                Понеже както казах по-горе не разбирам много може ли да ги вкарате в gpi файла. Според мен това е по-добър вариант. Грозно не грозно поне знаеш засада ли е или камера

                Първоначално публикуван от vladoniki Преглед на мнение
                Коя версия тръгва с звук на XT?
                Все още няма такава за съжаление

                Коментар


                • До: Спид камери

                  Първоначално публикуван от vladoniki Преглед на мнение
                  Коя версия тръгва с звук на XT?
                  Колега, малко по нагоре съм написал. на XT Не РАБОТИ ЗВУКА

                  Коментар


                  • До: Спид камери

                    Първоначално публикуван от kirilmanika Преглед на мнение
                    Понеже както казах по-горе не разбирам много може ли да ги вкарате в gpi файла. Според мен това е по-добър вариант. Грозно не грозно поне знаеш засада ли е или камера



                    Все още няма такава за съжаление
                    Със звук или без звук го искаш?
                    Последно редактирано от Pacific; 08-09-09, 22:01.

                    Коментар


                    • До: Спид камери

                      Първоначално публикуван от kirilmanika Преглед на мнение
                      Понеже както казах по-горе не разбирам много може ли да ги вкарате в gpi файла. Според мен това е по-добър вариант. Грозно не грозно поне знаеш засада ли е или камера



                      Все още няма такава за съжаление
                      Ето ти без звук:
                      Прикачени файлове

                      Коментар


                      • До: Спид камери

                        Първоначално публикуван от Veni1 Преглед на мнение
                        много интересно се получава при мене...
                        мислех да правя корекции на настройките , че нещо много отрано ми даваше алерт, при предната версия...
                        появи се горецитираната версия..

                        и като започнаха едни грешки в звуковите файлове при качване с ПОИ лоудъра....

                        много странна работа - с молба за уточнение от уважаемия apostolov68 - къде са правени корекции, или за идея, от какво може да е това?

                        PS
                        в интерес на истината, аз не съм качвал точки с Лоудъра, а директно копирах gpi файла...при първия опит
                        а сега ...
                        версията на Лоудъра е 253 - последната на сайта на Гармин..


                        Нямам идея, при мен през POI loader си минават перфектно и си работят както трябва след това. Виж или смени и качи по-нова версия на POI loader или порсто го преинсталирай. А и сетих се качил ли си това - мисля,че беше bat файлче, което трябва да се сложи в папката на POI loader, ако ще генерираш звукови gpi файлове. Корекции съм правил само текстови в названия на улици в gpx файлоаве.
                        Последно редактирано от Pacific; 08-09-09, 22:02.

                        Коментар


                        • До: Спид камери

                          Първоначално публикуван от lapostolov68 Преглед на мнение

                          Нямам идея, при мен през POI loader си минават перфектно и си работят както трябва след това. Виж или смени и качи по-нова версия на POI loader или порсто го преинсталирай. А и сетих се качил ли си това - мисля,че беше bat файлче, което трябва да се сложи в папката на POI loader, ако ще генерираш звукови gpi файлове. Корекции съм правил само текстови в названия на улици в gpx файлоаве.
                          намерих последната версия на Лоудъра..
                          качих я.
                          разлика няма

                          това чудо се оплаква от липсата на файл sox.exe в директорията на инсталацията на лоудъра.
                          и затова не ставало

                          е такъв там не е имало никога..

                          дай идея за този бат файл, че се заинтересувах - то какво ще прави тоя бат, при положение, че се стартира екзе- то, и то си работеше до оня ден ( верно, без аудио, щото аудио досега нямаше )

                          интересно е, че готов gpi файл си свири, пее и танцува, но gpx, на който да му настроя алертите според моите желания, или поне да съобщава на по-малко разстояние, аз не можах да кача с Лоудъра.

                          предварителни благодарности за съдействието
                          Последно редактирано от Pacific; 08-09-09, 22:06.

                          Коментар


                          • До: Спид камери

                            Ето го тук sox.exe
                            http://forum.offroad-bulgaria.com/sh...&postcount=755

                            Коментар


                            • До: Спид камери

                              Първоначално публикуван от hristo19691969 Преглед на мнение
                              Здравейте! С НЮВИ 200 съм, инсталирах тази версия като копирах трите gpi файла в папка POI на уреда. Пуснах на симулация но не чувам гласа, а само камбанката на Гармин. Предполагам че няма значение дали е на симулация или в реални условия. Въпроса ми е WAV файловете интегрирани ли са в gpi файловете или трябва допълнително да се прави нещо? Четох че трябва да се създаде нов файл с POI Loader от gpx файла като се включи и wav файла, но не разбрах точно как става. Моля за подробно обяснение. Благодаря предварително!
                              Колеги проблема е решен след ъпдейтване софта на нювито от версия 2.0 до последната 5.0 .Сега вече чувам и гласа. Явно при старите версии не работи. Успех на всички !

                              Коментар


                              • До: Спид камери

                                Първоначално публикуван от Veni1 Преглед на мнение
                                намерих последната версия на Лоудъра..
                                качих я.
                                разлика няма

                                това чудо се оплаква от липсата на файл sox.exe в директорията на инсталацията на лоудъра.
                                и затова не ставало

                                е такъв там не е имало никога..
                                ето ти файла.ползвай точно тази версия на файла, по-новите не работят. слага се в дир.garmin на компа.
                                sox.exe (http://rapidshare.com:80/files/139638423/sox.zip)
                                последна версия на спийд камерите и засадите: http://paralax.org/garmin/

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X