Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Спийд камери България (в разработка)

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Спийд камери България (в разработка)

    При XT "POI+глас" не работи. Там се използва модифициран гласов файл (папка voice) с вградени само тези две фрази.
    http://htftp.offroad-bulgaria.com/GM...20Mobile%20XT/

    Коментар


    • От: Спийд камери България (в разработка)

      Свиват толеранса на камерите на КАТ
      От април ще снимат при превишаване на допустимата скорост с 10 км/ч

      Коментар


      • От: Спийд камери България (в разработка)

        Имаше едни мъжки гласове за радарите от колегата djovanins и едната реплика беше нещо "Внимание , скрит радар , моля намалете скоростта до ХХ километра в час". Намалих я до фразата Скрит радар , ХХ километра в час и я използвам за засадите. Който иска може да я пробва. Преименувайте ако трябва имената като Вашите .GPX файлове.
        Прикачени файлове
        Последно редактирано от milstan; 11-01-11, 22:19.

        Коментар


        • От: Спийд камери България (в разработка)

          Извинявайте но нещо не ми стана ясно. Този .gpi файл в коя директория го копирам при Garmin Mobile XT и трябва ли да добавям още някакъв файл за гласово известяване?

          Коментар


          • От: Спийд камери България (в разработка)

            Здравейте - мисля че това с промяната на самите съобщения е добра идея. Струва ми се глупаво да се съобщава "Полиция 50км/ч" - всеки нормален човек би си помислил че има полиция... Та одобрявам някои ГОСПОДИН с приятен глас да запише нови съобщения. Господин защото да се различава от Гарминската КАКА която имаме предварително инсталирана.

            Искам да добавя и следното предложение към ГАДЕВ - След като КАТ ще намали толеранса на 10км/ч защо тогава при знак 50км/ч повтаряемата аларма за скорост да не е заложена на 60км/ч !!! това би било по-полезно а не постоянно да ти мърмори при каране с 51км/ч
            nuvi 3790LT flashed to nuvi 3490LT

            Коментар


            • От: Спийд камери България (в разработка)

              Първоначално публикуван от ggeorgiev Преглед на мнение
              Здравейте - мисля че това с промяната на самите съобщения е добра идея. Струва ми се глупаво да се съобщава "Полиция 50км/ч" - всеки нормален човек би си помислил че има полиция... Та одобрявам някои ГОСПОДИН с приятен глас да запише нови съобщения. Господин защото да се различава от Гарминската КАКА която имаме предварително инсталирана.

              Искам да добавя и следното предложение към ГАДЕВ - След като КАТ ще намали толеранса на 10км/ч защо тогава при знак 50км/ч повтаряемата аларма за скорост да не е заложена на 60км/ч !!! това би било по-полезно а не постоянно да ти мърмори при каране с 51км/ч
              Ами, колега, одобрението ти е одобрително посрещнато, ама Гадев как ли ще го приеме?

              Всъщност, представени са тук всички инструменти, с които човек може да си направи всичко гореописано..

              И да го предостави за одобрение и за ползване на четящите и пишещите тук..

              Респ, за благодарността им!

              Коментар


              • От: Спийд камери България (в разработка)

                Първоначално публикуван от ggeorgiev Преглед на мнение
                Здравейте - мисля че това с промяната на самите съобщения е добра идея. Струва ми се глупаво да се съобщава "Полиция 50км/ч" - всеки нормален човек би си помислил че има полиция... Та одобрявам някои ГОСПОДИН с приятен глас да запише нови съобщения. Господин защото да се различава от Гарминската КАКА която имаме предварително инсталирана.

                Искам да добавя и следното предложение към ГАДЕВ - След като КАТ ще намали толеранса на 10км/ч защо тогава при знак 50км/ч повтаряемата аларма за скорост да не е заложена на 60км/ч !!! това би било по-полезно а не постоянно да ти мърмори при каране с 51км/ч
                Колега, направил съм предупреждението за засадите еднократно, за да не досажда и да могат хора като теб да карат с 220км/ч при ограничение 50км/ч без да чуват постоянното герганино дуднене. Оставил съм повтарящи гласови предупреждения само за спийд камерите, които са 30-35 бр. за цяла България. Колко пъти на ден ще ги срещнеш на пътя? Май започвам да съжалявам...
                Нямам нищо напротив да компилираш своя версия и да я пуснеш за общо ползване. Milstan постна негов вариант на гласовото предупреждение - възползвай се.
                последна версия на спийд камерите и засадите: http://paralax.org/garmin/

                Коментар


                • От: Спийд камери България (в разработка)

                  Първоначално публикуван от gadev Преглед на мнение
                  Колега, направил съм предупреждението за засадите еднократно, за да не досажда и да могат хора като теб да карат с 220км/ч при ограничение 50км/ч без да чуват постоянното герганино дуднене. Оставил съм повтарящи гласови предупреждения само за спийд камерите, които са 30-35 бр. за цяла България. Колко пъти на ден ще ги срещнеш на пътя? Май започвам да съжалявам...
                  Нямам нищо напротив да компилираш своя версия и да я пуснеш за общо ползване. Milstan постна негов вариант на гласовото предупреждение - възползвай се.
                  Има хора, такива като мен, които ценят твоята работа и си ни харесва точно това, което си направил. На всичкото отгоре сме ти много благодарни за усилията и времето ти.
                  Винаги ще има недоволни - да не ти пука!
                  Nothing comes from nothing...

                  Коментар


                  • От: Спийд камери България (в разработка)

                    Благодаря, на колегата gadev за това което е сътворил и за положения труд. Лично моето мнение е че двата варианта са предостатъчни и задоволяват и най-капризните.
                    За тези които карат с 220км/ч при ограничение 50км/ч, може сами да си направят комплилация вместо постоянното дуднене да ги удря 10 килограмов чук, така ем няма да ги дразни дудкането, ем няма да пропуснат засадата.

                    Коментар


                    • От: Спийд камери България (в разработка)

                      Първоначално публикуван от ISG Преглед на мнение
                      Има хора, такива като мен, които ценят твоята работа и си ни харесва точно това, което си направил. На всичкото отгоре сме ти много благодарни за усилията и времето ти.
                      Винаги ще има недоволни - да не ти пука!
                      +1
                      Biagini Passo Powered By VW Syncro

                      Коментар


                      • От: Спийд камери България (в разработка)

                        Скъпи Гадев,

                        недоволни ще има от всичко и винаги! Помислете за нас - благодарните! Защо не ни поля благодатта да имаме 062lat - версия! Ползвам Вашата на XT варианта и я намирам по-добра, да ме прости всемогъщия Ramstein :-)!

                        Лека и безгрешна компилация!

                        Т.
                        Good guys drive Land Rovers!

                        Коментар


                        • От: Спийд камери България (в разработка)

                          Колега gadev, повечето потребители сме ти изключително благодарни за труда и времето, които отделяш. Базата ти с точки е най-точната. Ползвам нея за направата на такава за iGO. Винаги ще има някой, на който нещо няма да му харесва, но не може без това. Ние сме ти изключително благодарни и ако на някой не му харесва - да не я ползва и да си направи своя. Приятен ден.

                          Коментар


                          • От: Спийд камери България (в разработка)

                            Аз съм един от многото, благодарни на колегата Gadev.Благодаря за положения труд.Компилациите са страхотни.

                            Коментар


                            • От: Спийд камери България (в разработка)

                              Колеги, благодаря ви за дорите думи! Не ме разбирайте погрешно - не съжалявам за труда си, той не е кой знае колко.Не се чувствам обиден - не съм докачлив като мома. Съжалявам, че не оставих Герганка да си дудне нонстоп, с надеждата от досада да намалим скоростта. Знам, че винаги ще има недоволни, което не е лошо, защото от недоволните идват нови идеи. Аз дори не съм двигателната сила на този проект - Darkstar е доста по-иновативен и по-ангажиран, но някакси остава в сянка. Моля ви само за по-активно участие в корекциите на точките. Спирам да спамя. Лек път на всички!
                              последна версия на спийд камерите и засадите: http://paralax.org/garmin/

                              Коментар


                              • От: Спийд камери България (в разработка)

                                Отново - моите уважения и почитания за труда, даден на ползу народу...

                                С една микроскопична молбица

                                062 CYR - zasadi bez glas
                                062 CYR
                                062(1) CYR

                                Всеки път, когато се обърна за нови версии, и започва едно гадно търсене - кое какво беше - това (1) то ли беше с непрекъснатия глас, кое беше...

                                Дали не може както е анонсирано zasadi bez glas, така да е казано и коя от двете други версии коя коя е..

                                Предварително благодарен съм.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 4 потребители онлайн. 0 потребители и 4 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X