Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Спийд камери България (в разработка)

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Спийд камери България (в разработка)

    Можеш да използваш каквито искаш картинки. Само трябва да се съобразиш какъв размер ще понесе устройството. Конкретната идея звучи много добре, но се оказва трудна за реализация. Аз се опитах да направя това преди повече от година и се отказах. Или картинката закрива пейзажа, или се вижда едно мазало. Размерът е макс 24х24, а в този размер не съм намерил смислена картинка. Не мога и да си я нарисувам ...
    Garmin nuvi 765

    Коментар


    • От: Спийд камери България (в разработка)

      Колеги, gadev е пуснал и суровите данни. Всеки може да си сложи каквито си иска картинки и звукове по свий вкус. Стига вече МРЪНКАНЕ.

      Коментар


      • От: Спийд камери България (в разработка)

        Първоначално публикуван от vtolev Преглед на мнение
        Можеш да използваш каквито искаш картинки. Само трябва да се съобразиш какъв размер ще понесе устройството. Конкретната идея звучи много добре, но се оказва трудна за реализация. Аз се опитах да направя това преди повече от година и се отказах. Или картинката закрива пейзажа, или се вижда едно мазало. Размерът е макс 24х24, а в този размер не съм намерил смислена картинка. Не мога и да си я нарисувам ...
        POI Loader can associate customized bitmaps (.bmp) with the points in a data file if the .bmp has the same file name as the data file. For example, a customized bitmap named "Speed_30.bmp" would be associated with all the the points in the file named "Speed_30.csv" or "Speed_30.gpx." Bitmaps must be saved in the same directory as the associated data files. Your Garmin GPS device may have image size requirements. Most compatible Garmin products work well with icons that are 24x24 pixels or smaller. Bitmaps that do not meet those requirements may appear distorted when viewed on the unit's screen. Custom bitmaps can also include a transparent color. Most compatible Garmin products use magenta (RBG 255, 0, 255) as the transparent color.
        С 2 две думи на български: .bmp файл с размер 24х24px като за фонов цвят да се ползва RGВ 255, 0, 255 за да е прозрачен
        Последно редактирано от Валери Недялков; 01-02-11, 17:52.
        nuvi 3790LT flashed to nuvi 3490LT

        Коментар


        • От: Спийд камери България (в разработка)

          Да ни е честит новия ЗДвП.
          ЗАКОН за изменение и допълнение на Закона за движението по пътищата

          Коментар


          • От: Спийд камери България (в разработка)

            Здравейте! Имам едно бързо въпросче. С Гармин Мобиле ХТ съм и искам да си сложа кирилизирана версия на камерите. Изтеглих 0.62 от тук: http://htftp.offroad-bulgaria.com/GM...20Mobile%20XT/. Това предполагам е последната актуална кирилизирана версия за телефони, но не е от сайта на Гадев. Там няма тази версия кирилизирана. Това което имам актуално ли е и същата информация ли съдържа? Както и в този набор POI има ли ги всички засади, Red Light и speedcam или трябва да кача и друга базичка данни от точки? Също така имам и една база данни наречена SKOROST.gpi, свалена от приятел, това данни за какво по-точно са? Изтеглен е от форума на ipmart. И по-точно: http://www.ipmart-bg.com/showthread.php?t=13660 Същото ли е? Друг е разработчика ли? Еднакви ли са данните? Благодаря Ви!
            п.п. Сложил съм БГ глас който съдържа аудио за камерите

            Коментар


            • От: Спийд камери България (в разработка)

              Първоначално публикуван от AirBog Преглед на мнение
              но не е от сайта на Гадев. Там няма тази версия кирилизирана. Това което имам актуално ли е и същата информация ли съдържа? ......една база данни наречена SKOROST.gpi,
              Първото си е баш по Гадев, погледни надписа в сайта , от който си ги свалил. Второто е от Рамщайн, който пък ползва тези на Гадев, само понякога позакъснява с по една версия. Хубаво е да не слагаш и двете едновременно. И двете работят на ХТ перфектно. Проверено лично.
              подаръци за мъже от FACOM
              промоция на читави инструменти

              и на хоби такива

              тел. О879 Ч8Ч 2З5

              Коментар


              • От: Спийд камери България (в разработка)

                42.72359
                23.30368

                Ограничението е 50км/ч. За 1 седмица 3 пъти ги засичам там, от 3 минавания.
                [URL="http://dobavi.info/cars/Volkswagen/"][IMG]http://dobavi.info/cars/Volkswagen/m14836.gif[/IMG][/URL]

                Коментар


                • От: Спийд камери България (в разработка)

                  N 43 15.975
                  E 28 01.174
                  По пътя Варна - Златни пясъци, посока Златни пясъци. Ограничението е 60 км/ч. От седмица всеки ден са там.

                  Коментар


                  • От: Спийд камери България (в разработка)

                    Дали някой актуализира гарминската версия за спийд камери ?

                    Коментар


                    • От: Спийд камери България за Navidrive RT3

                      Някой може ли да каже дали е възмажно да се вградят спийд камери в България в диска с навигацията Navidrive RT3_Citroen & Peugeot ? И ако е възможно как ?

                      Коментар


                      • От: Спийд камери България (в разработка)

                        Първоначално публикуван от gkostadinov Преглед на мнение
                        Дали някой актуализира гарминската версия за спийд камери ?
                        Коя е тази версия?

                        Коментар


                        • От: Спийд камери България (в разработка)

                          74
                          42.69576
                          23.28698
                          София, Камери посока Красна поляна към Центъра
                          ----------
                          предлагам да се махне, освен ако някой не каже къде по-точно е...

                          Коментар


                          • От: Спийд камери България (в разработка)

                            Първоначално публикуван от darkstar_ Преглед на мнение
                            74
                            42.69576
                            23.28698
                            София, Камери посока Красна поляна към Центъра
                            ----------
                            предлагам да се махне, освен ако някой не каже къде по-точно е...
                            Тази я има на около 20 м по напред на сфетофара на Възкресение и Никола Мушанов.

                            Коментар


                            • От: Спийд камери България (в разработка)

                              Първоначално публикуван от darkstar_ Преглед на мнение
                              Коя е тази версия?
                              питах дали след 062 се прави по нова версия ?

                              Коментар


                              • От: Спийд камери България (в разработка)

                                Странно, колеги! Преди време писах, че има камери на кръстовището след тунела за Люлин - по посока на Люлин. Обещах да ги снимам. Но и до сега има само предупредителни табели за видеоконтрол и в двете посоки, а колкото и да се оглеждам - камери не виждам. Ако някой знае да пише...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X