Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Спийд камери България (в разработка)

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Re: Спийд камери България (в разработка)

    виж в подписа ми - там има версия на латиница. Без звук е, защото 90% от потребителите й са с ХТ. Ако ти трябва звук - сложил съм и gpx файловете, за да си компилираш своя версия, мисля, че можеш. -)
    последна версия на спийд камерите и засадите: http://paralax.org/garmin/

    Коментар


    • От: Re: Спийд камери България (в разработка)

      021-КАМЕРА София, бул. Черни връх и Арсеналски
      N42.67858 E23.32175
      -------
      Някой може ли да каже, къде по-точно се намират камерите?

      Коментар


      • От: Re: Спийд камери България (в разработка)

        "Хотел Хемус - монтирана е на стълба на светофара, на който спирате, идвайки от бул.”Арсеналски” към хотела. Представлява една голяма кутия и камерата е вътре. Има поставено и осветително тяло, което да осветява района на платното точно около стоп-линията, така че снимките ще стават хубави и ясни и през тъмната част на денонощието. Правели по пет снимки на кола."

        Това го намерих в интернет.
        [URL="http://dobavi.info/cars/Volkswagen/"][IMG]http://dobavi.info/cars/Volkswagen/m14836.gif[/IMG][/URL]

        Коментар


        • От: Re: Спийд камери България (в разработка)

          Да ни е честита новата камера на кръстовището след тунела за Люлин - в посока Люлин. Само имам съмнения дали е Red Light или Speed. Обозначена е и с табела - "Постоянен видео контрол". Не съм пускал координати, защото смятам, че не е проблем да се тапнат от навигацията, но ако трябва, колега Гадев, ще пратя утре.

          Коментар


          • От: Спийд камери България (в разработка)

            От кога работи тази камера?
            [URL="http://dobavi.info/cars/Volkswagen/"][IMG]http://dobavi.info/cars/Volkswagen/m14836.gif[/IMG][/URL]

            Коментар


            • От: Re: Спийд камери България (в разработка)

              Първоначално публикуван от lapostolov68 Преглед на мнение
              Да ни е честита новата камера на кръстовището след тунела за Люлин - в посока Люлин. Само имам съмнения дали е Red Light или Speed. Обозначена е и с табела - "Постоянен видео контрол". Не съм пускал координати, защото смятам, че не е проблем да се тапнат от навигацията, но ако трябва, колега Гадев, ще пратя утре.
              Освен координатите, можеш ли и да я снимаш?

              Коментар


              • От: Re: Спийд камери България (в разработка)

                Първоначално публикуван от lapostolov68 Преглед на мнение
                Да ни е честита новата камера на кръстовището след тунела за Люлин - в посока Люлин. Само имам съмнения дали е Red Light или Speed. Обозначена е и с табела - "Постоянен видео контрол". Не съм пускал координати, защото смятам, че не е проблем да се тапнат от навигацията, но ако трябва, колега Гадев, ще пратя утре.
                Не съм от София и по описание ми е трудно да слагам точки. Ако може координати, моля те.
                последна версия на спийд камерите и засадите: http://paralax.org/garmin/

                Коментар


                • От: Re: Спийд камери България (в разработка)

                  ОК! Ще кача координати и снимки на въпросната камера. Аз поне я видях преди 3-4 дни...

                  Коментар


                  • От: Re: Спийд камери България (в разработка)

                    Още една засада, напоследък редовна: по пътя Сливен - Бургас, на 600м след село Лозенец посока Бургас. Засадата е за превишаване на скороста в селото и за неправилно изпреварване след селото. Скрити в храсти и не се виждат. Наблюдават с бинокъл.
                    Координати: N42 38.440 E26 43.654

                    Коментар


                    • От: Спийд камери България (в разработка)

                      387-КАМЕРА София, бул. Янко Сакъзов
                      N42.69650 E23.34239
                      -----
                      Това да не е от охранителните камери в парка Заимов??
                      Някой може ли да каже нещо за тази камера, защото ако това е
                      камерата от парка - предлагам да се махне.
                      ***
                      И още две стотинки:
                      N42.83346 E23.79682
                      Камера на входа на тунела- посока, Ботевия град
                      N42.84274 E23.79682
                      Камера на входа на тунела посока София
                      (Това май са очертанията на втория тунел)

                      Коментар


                      • От: Спийд камери България (в разработка)

                        Първоначално публикуван от darkstar_ Преглед на мнение
                        ***
                        И още две стотинки:
                        N42.83346 E23.79682
                        Камера на входа на тунела- посока, Ботевия град
                        N42.84274 E23.79682
                        Камера на входа на тунела посока София
                        (Това май са очертанията на втория тунел)
                        Защо си мисля, че и тези камери са само наблюдателни (ако стане някое мазало вътре в тунела); освен това, ги има и на другите магистрални тунели.

                        Коментар


                        • От: Спийд камери България (в разработка)

                          Първоначално публикуван от gr_kanev Преглед на мнение
                          Защо си мисля, че и тези камери са само наблюдателни (ако стане някое мазало вътре в тунела); освен това, ги има и на другите магистрални тунели.
                          Такива са. От тип RedLight.

                          Коментар


                          • От: Спийд камери България (в разработка)

                            Първоначално публикуван от darkstar_ Преглед на мнение
                            Такива са. От тип RedLight.
                            Не точно. Поне аз RedLight разбирам камера, която следи стоп-линията за преминаване само когато това е забранено (т.е. свети червено за съответната лента). Тези на тунелите са според мен за постоянно видеонаблюдение (като в "Метро" например), и нямат място в този файл - лично мнение.

                            Коментар


                            • От: Спийд камери България (в разработка)

                              А аз доколкото имам впечатление... всички 'държавни' наблюдателни камери са от тип RedLight

                              Коментар


                              • От: Спийд камери България (в разработка)

                                Здравейте, последната версия за speedcam v0.62, кадето за засадите предопреждава веднъж независимо от скороста, и за камерите, по често при превишена скорост не както трябва според мен. За засадите предупреждава така все едно карам с превишена скорост, независимо, че съм под ограничението. За камерите си е както трябва. Поздрави

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X