Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Спийд камери България (в разработка)

Свий
Това е залепена тема.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Спийд камери България (в разработка)

    Нормално. При свободен достъп за модифициране, всеки може да си прави каквото си иска. Особено катаджиите.
    подаръци за мъже от FACOM
    промоция на читави инструменти

    и на хоби такива

    тел. О879 Ч8Ч 2З5

    Коментар


    • От: Спийд камери България (в разработка)

      Първоначално публикуван от gadev Преглед на мнение
      на мен ми харесва повече 453-Засада-40км/ч София околовръстен път
      Миналата година с колегата gadev имахме един опит да променим имената, но това се оказа доста трудно и безсмислено.
      На практика този текст не се чете. По-полезно е точките да са с различн графичен символ - един поглед е достатъчен. Освен това има и звуков съпровод.
      Ако някой иска да се занимава с редактиране за спорта - няма лошо, ама много бързо ще му писне. Казвам го от личен опит. Този формат се е наложил по чисто практически причини.
      Garmin nuvi 765

      Коментар


      • От: Спийд камери България (в разработка)

        Първоначално публикуван от lapostolov68 Преглед на мнение
        За кой глас и за какъв уред става въпрос, колега. Ак оговориш за модифицирания bulgarian__.vpm т отой е за телефонил
        Става въпрос за Garmin nuvi 1390.Инсталирах му версията за камерите 059 и си работеше нормално,но предупрежденията не са добри и аз видях в един от предишните ти постове ,че си преработвал гласове и команди и реших да ги инсталирам тях и тогава всичко се бъгна.Може би те са били за телефон и затова нищо не стана,ама сега имаш ли идея как да оправя работата?

        Коментар


        • От: Спийд камери България (в разработка)

          Първоначално публикуван от lapostolov68 Преглед на мнение
          В менюто на Гармина виждаш ли BG глас, след като сложи новия файл?
          Пробвай с този файл дето ти пращам, да не би да съм го объркал предния път!
          Ето оттука го взех гласа.

          Коментар


          • От: Спийд камери България (в разработка)

            Първоначално публикуван от darkstar_ Преглед на мнение
            Този сайт започва да се превръща в "Лъжливото оФФчарче"....
            защото всеки тийн може да копне точка, просто така , от любопитсво, а точките не могат да се трият. След масираната "реклама" по медиите много народ е щракал на сайта , със сигурност.
            последна версия на спийд камерите и засадите: http://paralax.org/garmin/

            Коментар


            • От: Спийд камери България (в разработка)

              Да споделя опит за гласово предупреждение на Гармин ХТ за Вин Мобаил - не е за София, не млъква, само дудне , че има скрита камера и че си с превишена скорост ( аз де). Така че ползвайте само на извън градско. За София - нормалния фаил за говор. Ако не занете как да ги сменяте - питайте тук, ще напиша.
              подаръци за мъже от FACOM
              промоция на читави инструменти

              и на хоби такива

              тел. О879 Ч8Ч 2З5

              Коментар


              • От: Спийд камери България (в разработка)

                Първоначално публикуван от vtolev Преглед на мнение
                Миналата година с колегата gadev имахме един опит да променим имената, но това се оказа доста трудно и безсмислено.
                На практика този текст не се чете. По-полезно е точките да са с различн графичен символ - един поглед е достатъчен. Освен това има и звуков съпровод.
                Ако някой иска да се занимава с редактиране за спорта - няма лошо, ама много бързо ще му писне. Казвам го от личен опит. Този формат се е наложил по чисто практически причини.
                Абсолютно съм съгласен с теб. Голямата мизерия е, че винаги се изписва предупреждение, което е "найсе" символа и изяжда мястото за смисления текст...
                Аз лично съм си променил записите, та това донякъде ми върши работа, щото не ми е интересно толкова описанието, колкото местоположението...

                Коментар


                • От: Спийд камери България (в разработка)

                  Първоначално публикуван от gatzo Преглед на мнение
                  Ето оттука го взех гласа.
                  Значи тома, което си взел, наистина съм го пробвал само на телефон. Просто си върни стария файл bulgarian__.vpm. Ако не го пазиш - изтрий този дето не работи и закачи гармина към компа, пусни webupdater и той ще си качи български глас, който си е за този модел.

                  Коментар


                  • От: Спийд камери България (в разработка)

                    Първоначално публикуван от maystor Преглед на мнение
                    Да споделя опит за гласово предупреждение на Гармин ХТ за Вин Мобаил - не е за София, не млъква, само дудне , че има скрита камера и че си с превишена скорост ( аз де). Така че ползвайте само на извън градско. За София - нормалния фаил за говор. Ако не занете как да ги сменяте - питайте тук, ще напиша.
                    Не бързай, колега. И при телефона е така. Просто от настройките на аудиото на програмата трябва да направиш така, че attention tone да е disabled. След това всичко трябва да е наред.

                    мисля, че беше: tools-setings-audio-atention tone-disabled
                    Последно редактирано от lapostolov68; 25-08-10, 21:11.

                    Коментар


                    • От: Спийд камери България (в разработка)

                      Сигурно си прав. Аз , като лаик, предпочетох двата файла да ги менкам за градско и извън. Но твоят вариант е по-добър. Може би.
                      подаръци за мъже от FACOM
                      промоция на читави инструменти

                      и на хоби такива

                      тел. О879 Ч8Ч 2З5

                      Коментар


                      • От: Спийд камери България (в разработка)

                        Първоначално публикуван от maystor Преглед на мнение
                        Сигурно си прав. Аз , като лаик, предпочетох двата файла да ги менкам за градско и извън. Но твоят вариант е по-добър. Може би.
                        В същото време настройката на предупрежденията за спиййд камери трябва ди ти е на continue all alerts... така хем ще те предупреждава за камери и полиция и ако си первишил заложената в gpi файла скорост, хем няма да ти приказва на всеки завой.

                        Коментар


                        • От: Спийд камери България (в разработка)

                          Е те тва е полезен съвет, ама вече съм на една -две водки и не мога да проверя как действа - утре.
                          Сполай ти.
                          подаръци за мъже от FACOM
                          промоция на читави инструменти

                          и на хоби такива

                          тел. О879 Ч8Ч 2З5

                          Коментар


                          • От: Спийд камери България (в разработка)

                            Прекалено дълго и обяснително, колега. Него ли да слушаш, навигацията ли, която ти казва да завиеш или радиото?

                            Коментар


                            • От: Спийд камери България (в разработка)

                              Първоначално публикуван от lapostolov68 Преглед на мнение
                              В същото време настройката на предупрежденията за спиййд камери трябва ди ти е на continue all alerts... така хем ще те предупреждава за камери и полиция и ако си первишил заложената в gpi файла скорост, хем няма да ти приказва на всеки завой.
                              Греда с автогол ! Поне при мен. Не става така - продължава да дудне само "Зона със скрит радар" - за скоростта ни звук , ни стон.
                              подаръци за мъже от FACOM
                              промоция на читави инструменти

                              и на хоби такива

                              тел. О879 Ч8Ч 2З5

                              Коментар


                              • От: Спийд камери България (в разработка)

                                Здравейте, някой успя ли да вземе кординатите на новата камера на влизане в Стара Загора посока от Бургас към София. В самото начало, на някакво леко качване е, спийд камера?

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X